Z ostatniej chwili ...

Z ostatniej chwili ... (9)

W związku z utrzymującym się zagrożeniem związanym z koronawirusem SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do odwołania w 2020 roku 29. Biegu Wagarowicza. Decyzja jest spowodowana troską o zdrowie uczestników oraz obawą o niską frekwencję podczas imprezy. Do zobaczenia w nowej, lepszej i bezpieczniejszej rzeczywistości sportowej.

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem SARS-CoV-2 zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, rekomendacją Ministerstwa Sportu oraz zakazem imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu 29 Biegu Wagarowicza. Decyzja jest spowodowana troską o zdrowie uczestników oraz obawą o niską frekwencję podczas imprezy.

Proponowany termin imprezy – 5 czerwca 2020 r.

20 marca (piątek) zapraszamy na 29 Bieg Wagarowicza. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i trasą biegu. Przywitajmy wiosnę na sportowo.

Medale na 28 Bieg Wagarowicza już odebrane. W rzeczywistości wyglądają jeszcze ładniej niż na projekcie. Już w najbliższy czwartek zawisną na szyjach najlepszych biegaczek i biegaczy oraz nauczycieli-trenerów zwycięzców. Zapraszamy na Międzytorze do Zespołu Szkół nr 1 w Płocku.

Dla wszystkich zawodników, którzy znajdą się na podium przewidziane są w nagrodę koszulki.

Upominki dla uczestników biegu przekazał Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Dziękujemy.

28 Bieg Wagarowicza dofinansowano ze środków miasta Płock. Dziękujemy za wsparcie.

Miło nam poinformować, że 28 edycja Biegu Wagarowicza została objęta Honorowym Patronatem Starosty Płockiego.

21 marca 2019 roku witamy WIOSNĘ w Zespole Szkół nr 1 na "Międzytorzu". Tradycyjnie powitamy ją na "biegowych wagarach". Nie idźcie tego dnia na lekcje - namówcie swoich nauczycieli na witanie wiosny "na sportowo". Zapraszamy na 28 Bieg Wagarowicza.