No item found! Please check your config!

Krzywousty - Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2016

Dziś odbyła się konferencja podsumowująca realizację w naszej szkole ogólnopolskiego programu "Bezpieczna i przyjazna szkoła". W konferencji wzięli udział uczestnicy projektu wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście.

Partnerami projektu byli studenci PWSZ w Płocku. W ich imieniu przemawiał przewodniczący RUSS Maciej Frątczak. Rolą studentów w projekcie było wspieranie uczniów w kształtowaniu postawy pozytywnego lidera.

 

„Bolesław Krzywousty i jego czasy”

Konkurs odbył się 15 XII 2016. Po raz pierwszy obok licealistów wzięli w nim udział również uczniowie klas pierwszych gimnazjum. Laureatami szkolnych zmagań zostali:

I miejsce Daria Skrzyńska klasa I D

II miejsce Filip Kołodziejski klasa I 3

III miejsce Filip Protas klasa I 3

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, które ufundowała Rada Rodziców.

Zespół Szkół Nr 1 w Płocku działając zgodnie z art. 4 pkt 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz 907 ze zmianami) zaprasza do składania ofert na zakup wyrobów garmażeryjnych do stołówki szkolnej na rok 2017.

 

Zespół Szkół Nr 1 w Płocku działając zgodnie z art. 4 pkt 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2013 r., poz. 907 ze zmianami) zaprasza do składania ofert na zakup mrożonek do stołówki szkolnej na rok 2017.

 

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Gazetka szkolna