No item found! Please check your config!

Krzywousty - listopad 2020

21 listopada obchodziliśmy. "Dzień Życzliwości i Pozdrowień". W KRZYWOUSTYM młodzież i dzieci miały możliwość w ciągu Tygodnia Życzliwości i Pozdrowień (23.11.- 27.11.3020), pod hasłem ŻYCZLIWI ŻYJĄ DŁUŻEJ !!! zaprezentować różne działania dotyczące tej akcji.
W Tydzień Życzliwości i Pozdrowień włączyła się cała społeczność szkolna: Pani Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie. PAMIĘTAJMY ZAWSZE WARTO BYĆ ŻYCZLIWYM !
 
Zobaczcie fotorelację na FB

 

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - rocznicę podpisania najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. W tym wyjątkowym dniu zachęcamy dzieci i dorosłych do świętowania, jest to także świetny moment na upowszechnianie wiedzy o prawach dziecka. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej specjalnie na tą okazję.

 

Drogie uczennice i drodzy uczniowie zachęcamy do włączenia się w obchody Tygodnia Edukacji Globalnej (TEG) - święta ludzi zainteresowanych światem i zmienianiem go!

Ogólnoświatowa pandemia ograniczyła niestety możliwości wspólnych działań.Dlatego przesyłamy Wam materiały multimedialne.

Filmy ,które dla Was wybraliśmy,  będą czasem wspólnej refleksji, która pozwoli nam lepiej zrozumieć świat, w jakim żyjemy oraz działań, które sprawią, że zaczniemy razem zmieniać go na lepszy, dla nas wszystkich.Współpraca, solidarność i poszanowanie praw człowieka są kluczowymi wartościami, które pozwolą nam walczyć o lepszą przyszłość dla nas i kolejnych pokoleń.

www.youtube.com/watch?v=3m_HsIvgamo&feature=youtu.be

www.youtube.com/c/FairtradePolska

www.youtube.com/watch?v=kAc95JLFW4A&list=PLbmWqxGRhz6KZNbLdNHSrlAkQggpWXO48&index=3

www.youtube.com/watch?v=iGgduHRHjaE&list=PLbmWqxGRhz6KZNbLdNHSrlAkQggpWXO48&index=9

Link do filmu: youtu.be/iKfxf9pAOR0

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos