No item found! Please check your config!

Krzywousty - listopad 2020

21 listopada obchodziliśmy. "Dzień Życzliwości i Pozdrowień". W KRZYWOUSTYM młodzież i dzieci miały możliwość w ciągu Tygodnia Życzliwości i Pozdrowień (23.11.- 27.11.3020), pod hasłem ŻYCZLIWI ŻYJĄ DŁUŻEJ !!! zaprezentować różne działania dotyczące tej akcji.
W Tydzień Życzliwości i Pozdrowień włączyła się cała społeczność szkolna: Pani Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie. PAMIĘTAJMY ZAWSZE WARTO BYĆ ŻYCZLIWYM !
 
Zobaczcie fotorelację na FB

 

UWAGA!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nauka zdalna w szkołach zostaje przedłużona do 3 stycznia 2021 r.

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - rocznicę podpisania najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. W tym wyjątkowym dniu zachęcamy dzieci i dorosłych do świętowania, jest to także świetny moment na upowszechnianie wiedzy o prawach dziecka. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej specjalnie na tą okazję.

 

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos