No item found! Please check your config!

Krzywousty - marzec 2020

Dziewczęta z IV LO bezkonkurencyjne !!!
Złoto drużynowo, a i indywidualnie II, III i IV miejsce w XXVIII Płockich Ergowiosłach. Brawo! Gratulujemy!

08 marzec 2020

Szkolna Noc Wrażeń

W zeszły czwartek (05.03) w naszej szkole odbyła się Szkolna Noc Wrażeń.  W zabawie tej wzięło udział siedem drużyn - po sześciu przedstawicieli z chętnych klas licealnych i VIII SP. Zadaniem drużyn było odnalezienie „ukrytych” miejsc na terenie szkoły, a następnie wykonanie zadań, które czekały na nich w tych punktach. Uczniowie zmagali się, więc nie tylko z topografią naszej szkoły, ale również z różnego rodzaju łamigłówkami, łamańcami językowymi, pompowaniem balonów, rysowaniem, śpiewaniem i wiele, wiele innych. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko bystrością umysłu, ale również sprawnością fizyczną, gdyż wszystkie te zadania odbywały się na czas. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż Szkolna Noc Wrażeń (jak sama nazwa wskazuje) odbywała się w godzinach wieczornych (19.00- 21.00), a każda drużyna mogła mieć tylko jedną latarkę!

Wszystkie zespoły dzielnie wykonywały zadania, a przy tym dobrze się bawiły. Najlepszą klasą okazała się klasa ID, która najlepiej poradziła sobie z zadaniami. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim nauczycielom, którzy zechcieli pobawić się razem z nami tego wieczoru serdecznie dziękujemy.

więcej zdjęć na fb >>>

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos