No item found! Please check your config!

Krzywousty - czerwiec 2020

26 czerwiec 2020

MUZYKALNI na WAKACJE

Grupa muzyczna "Muzykalni" składa wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom Szkoły najlepsze życzenia, by okres wakacji był czasem odpoczynku, radości i niezapomnianych wrażeń. W drodze na wakacje posłuchajcie naszej piosenki . Do zobaczenia we wrześniu.

 

Piosenka "Lato czeka" w wykonaniu Aurelii

Lista dzieci przyjętych do Szkoła Podstawowa nr 2 im. Książąt Mazowieckich w Zespole Szkół nr 1 w Płocku na rok szkolny 2020/2021

Klasy pierwsze

 

 

 

 

Szanowni Państwo 

uprzejmie informujemy, że w br. rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się bez udziału szkół podstawowych.

Wszyscy Kandydaci - uczniowie klas VIII, niezależnie od szkoły podstawowej do której uczęszczają, samodzielnie rejestrują się w NABO przez wybór opcji "Wypełnij nowy wniosek", posługując się numerem PESEL i ustalonym przez siebie hasłem.

System automatycznie założy konto kandydata. Numer PESEL i utworzone hasło będą służyły do logowania na indywidualne konto kandydata.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos