Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | Biologia 1 biol. rozszerz. gr. 1 (ET) - Tomaszewska E. (219) |
Język francuski 1 A j. francuski (ASZ) - Szymańska A. (214) Język niemiecki 1 A j. niem ((AK) - Kozakiewicz A. (222) |
wiedza o prawie 1 A gr. 1 wiedz. o praw. (MP) - Pytel M. (111) |
Psychoedukacja 1 A gr. 2 psychoedukacja (UDB) - Domosławska-Bieńkowska U. (111) Ratownictwo wodne 1 A ratow. wodne (PP) - Przybylski P. (Basen) |
Chemia 1 A - Bieniek M. (113) |
2 | 08:55-09:40 | Język francuski 1 A j. francuski (ASZ) - Szymańska A. (214) Język niemiecki 1 A j. niem ((AK) - Kozakiewicz A. (222) |
Język polski 1 A - Ogonowska M. (111) |
Język polski 1 A - Ogonowska M. (128) |
Warsztaty dziennikarskie 1 A gr. warsz. dzien. (MO) - Ogonowska M. (123) Ratownictwo wodne 1 A ratow. wodne (PP) - Przybylski P. (Basen) |
Fizyka 1 A - Wochowska-Wołosz K. (19) |
3 | 09:50-10:35 | Geografia 1 A - Brzeski A. (23) |
Podstawy przesiębiorczości 1 A - Wilewska E. (123) |
Matematyka 1 A - Bartosiewicz B. (19) |
Wiedza o społeczeństwie 1 A - Pytel M. (111) |
Historia 1 A - Rybińska-Janicka J. (111) |
4 | 10:45-11:30 | Język polski 1 A - Ogonowska M. (128) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 1 A - Lucińska D. (014) |
Zajęcia z wychowawcą 1 A - Rybińska-Janicka J. (111) |
Język angielski 1 A gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (121) Język angielski 1 A gr. 2 j. angielski (DL) - Lucińska D. (014) |
religia 1 A rel. ( (DK) - Pajor B. (121) |
5 | 11:50-12:35 | Język angielski 1 A gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (128) Język angielski 1 A gr. 2 j. angielski (DL) - Lucińska D. (014) |
Matematyka 1 A - Bartosiewicz B. (123) |
Historia 1 A - Rybińska-Janicka J. (111) |
Wychowanie do życia w rodzinie 1 A wdż (AK) - Kroczewska A. (118) |
Język angielski 1 A gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (128) Język angielski 1 A gr. 2 j. angielski (DL) - Lucińska D. (014) |
6 | 12:50-13:35 | Matematyka 1 A - Bartosiewicz B. (19) |
Język angielski 1 A gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (128) Język angielski 1 A gr. 2 j. angielski (DL) - Lucińska D. (014) |
Wychowanie fizyczne 1 A gr. 1 w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala) Wychowanie fizyczne 1 A gr, 2 w-f (PM) - Mieszkowski P. (Hala) |
Język polski 1 A - Ogonowska M. (128) |
Język angielski 1 A gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (128) Język angielski 1 A gr. 2 j. angielski (DL) - Lucińska D. (014) |
7 | 13:45-14:30 | Wychowanie fizyczne 1 A gr. 1 w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala) Wychowanie fizyczne 1 A gr, 2 w-f (PM) - Mieszkowski P. (Hala) |
religia 1 A - Pajor B. (113) |
Wiedza o kulturze 1 A - Ratkowski J. (23) |
Podstawy przesiębiorczości 1 A - Wilewska E. (128) |
Wiedza o kulturze 1 A - Ratkowski J. (23) |
8 | 14:40-15:25 | Wychowanie fizyczne 1 A gr. 1 w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala) Wychowanie fizyczne 1 A gr, 2 w-f (PM) - Mieszkowski P. (Hala) |
Informatyka 1 A gr, 2 inform. (EW) - Wilewska E. (211) |
Informatyka 1 A gr. 1 inform. (EW) - Wilewska E. (211) |
||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | Język polski 2 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Język polski 2 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Matematyka 2 AB - Bartosiewicz B. (19) |
Geografia 2 AB gr 1 geografia (AB) - Brzeski A. (23) Język polski 2 AB gr. 2 j.pol rozsz. (UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Przyroda 2 A gr. 2 przyroda (KWW) - Wochowska-Wołosz K. (19) Geografia 2 AB gr 1 geografia (AB) - Brzeski A. (23) |
2 | 08:55-09:40 | Geografia 2 AB gr 1 geografia (AB) - Brzeski A. (23) Język polski 2 AB gr. 2 j.pol rozsz. (UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (111) |
Język polski 2 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Matematyka 2 AB - Bartosiewicz B. (19) |
Geografia 2 AB gr 1 geografia (AB) - Brzeski A. (23) Język polski 2 AB gr. 2 j.pol rozsz. (UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Język angielski 2 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206) Język angielski 2 AB gr. 2 j .angielski (AAT) - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
3 | 09:50-10:35 | Język angielski 2 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206) Język angielski 2 AB gr. 2 j .angielski (AAT) - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
Język niemiecki 2 AB gr 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222) Język francuski 2 AB gr. 2 j. francuski (ASZ) - Szymańska A. (211) |
Biologia 2 AB gr. 1 biolog. ( ET) - Tomaszewska E. (219) Wiedza o społeczeństwie 2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (111) |
Historia i społeczeństwo 2 AB - Rybińska-Janicka J. (123) |
Wychowanie fizyczne 2 AB gr. 1 w-f (SB) - Bogiel S. (Duża sala) Wychowanie fizyczne 2 AB gr. 2 w-f (OS) - Sęk O. (Hala) |
4 | 10:45-11:30 | Język niemiecki 2 AB gr 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222) Język francuski 2 AB gr. 2 j. francuski (ASZ) - Szymańska A. (211) |
Wychowanie fizyczne 2 AB gr. 1 w-f (SB) - Bogiel S. (Duża sala) Wychowanie fizyczne 2 AB gr. 2 w-f (OS) - Sęk O. (Hala) |
Geografia 2 AB gr 1 geografia (AB) - Brzeski A. (014) Język polski 2 AB gr. 2 j.pol rozsz. (UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Biologia 2 AB gr. 1 biolog. ( ET) - Tomaszewska E. (219) Wiedza o społeczeństwie 2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (111) |
Wychowanie fizyczne 2 AB gr. 1 w-f (SB) - Bogiel S. (Duża sala) Wychowanie fizyczne 2 AB gr. 2 w-f (OS) - Sęk O. (Hala) |
5 | 11:50-12:35 | Matematyka 2 AB - Bartosiewicz B. (19) |
Język angielski 2 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206) Język angielski 2 AB gr. 2 j .angielski (AAT) - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
Język polski 2 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
Biologia 2 AB gr. 1 biolog. ( ET) - Tomaszewska E. (219) Wiedza o społeczeństwie 2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (111) |
Biologia 2 AB gr. 1 biolog. ( ET) - Tomaszewska E. (219) Wiedza o społeczeństwie 2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (111) |
6 | 12:50-13:35 | Historia i społeczeństwo 2 AB - Rybińska-Janicka J. (111) |
Matematyka 2 AB - Bartosiewicz B. (118) |
Język angielski 2 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206) Język angielski 2 AB gr. 2 j .angielski (AAT) - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
Język angielski 2 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206) Język angielski 2 AB gr. 2 j .angielski (AAT) - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
religia 2 AB rel. (DK) - Pajor B. (121) |
7 | 13:45-14:30 | Zajęcia z wychowawcą 2 AB - Bartosiewicz B. (19) |
Przyroda 2 A gr. 2 przyroda (KWW) - Wochowska-Wołosz K. (19) Biologia 2 AB gr. 1 biolog. ( ET) - Tomaszewska E. (219) |
Język angielski 2 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206) Język angielski 2 AB gr. 2 j .angielski (AAT) - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
strzelectwo sportowe 2 AB gr. 2 strzelec. (PP) - Przybylski P. (014) |
Zajęcia artystyczne 2 AB gr. 1 zaj. art.(UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (128) |
8 | 14:40-15:25 | edukacja obronna 2 AB gr. 1 eduk. obronna (DL) - Lucińska D. (014) |
religia 2 AB rel. (DK) - Pajor B. (113) |
|||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | Język francuski 3 G 1/G 2/G 3 gr. 1 j. fran. (ASZ) - Szymańska A. (214) |
Język polski 3 G 1 - Ogonowska M. (129) |
Język niemiecki 3 G 1 gr. 2 j. niem (MP) - Piecka M. (121) |
Język francuski 3 G 1/G 2/G 3 gr. 1 j. fran. (ASZ) - Szymańska A. (214) |
Język polski 3 G 1 - Ogonowska M. (128) |
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 3 G 1 - Wiśniewska U. (118) |
religia 3 G 1 rel. (BP) - Pajor B. (203) |
Zajęcia z wychowawcą 3 G 1 - Wiśniewska U. (118) |
Historia 3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (111) |
Język angielski 3 G 1 - Zarębowska A. (23) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 3 G 1 - Ogonowska M. (128) |
Język angielski 3 G 1 - Zarębowska A. (23) |
Język polski 3 G 1 - Ogonowska M. (128) |
Matematyka 3 G 1 - Wiśniewska U. (118) |
Matematyka 3 G 1 - Wiśniewska U. (118) |
4 | 10:45-11:30 | Geografia 3 G 1 - Brzeski A. (23) |
Fizyka 3 G 1 - Wochowska-Wołosz K. (19) |
religia 3 G 1 rel. (BP) - Pajor B. (203) |
Chemia 3 G 1 - Kubacka K. (113) |
Biologia 3 G 1 - Tomaszewska E. (219) |
5 | 11:50-12:35 | Historia 3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (118) |
W świecie multimediów 3 G 1 gr. 1 w świecie multimed. (EW) - Wilewska E. (211) Czytanie tekstów kultury 3 G 1 gr. 2 czyt. tek. kult. (MO) - Ogonowska M. (128) |
Matematyka 3 G 1 - Wiśniewska U. (118) |
Język polski 3 G 1 - Ogonowska M. (128) |
Wiedza o społeczeństwie 3 G 1 - Pytel M. (113) |
6 | 12:50-13:35 | Edukacja dla bezpieczeństwa 3 G 1 - Lucińska D. (014) |
Biologia 3 G 1 - Tomaszewska E. (219) |
Matematyka 3 G 1 - Wiśniewska U. (118) |
Język angielski 3 G 1 - Zarębowska A. (23) |
Zajęcia techniczne 3 G 1 - Ratkowski J. (23) |
7 | 13:45-14:30 | Zajęcia artystyczne 3 G 1 - Ratkowski J. (23) |
Wychowanie fizyczne 3 G 1 - Sęk O. (Duża sala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 1 - Sęk O. (Duża sala) |
Język niemiecki 3 G 1 gr. 2 j. niem (MP) - Piecka M. (121) |
|
8 | 14:40-15:25 | Wychowanie fizyczne 3 G 1 - Sęk O. (Duża sala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 1 - Sęk O. (Duża sala) |
|||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | Język francuski 3 G 1/G 2/G 3 gr. 1 j. fran. (ASZ) - Szymańska A. (214) Język niemiecki 3 G 2 gr. 2 j. niem (MP) - Piecka M. (121) |
Matematyka 3 G 2 - Wiśniewska U. (118) |
Matematyka 3 G 2 - Wiśniewska U. (118) |
Język francuski 3 G 1/G 2/G 3 gr. 1 j. fran. (ASZ) - Szymańska A. (214) Język niemiecki 3 G 2 gr. 2 j. niem (MP) - Piecka M. (121) |
Język angielski 3 G 2 - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
2 | 08:55-09:40 | Język polski 3 G 2 - Ogonowska M. (128) |
Matematyka 3 G 2 - Wiśniewska U. (118) |
religia 3 G 2 rel. (BP) - Pajor B. (121) |
Matematyka 3 G 2 - Wiśniewska U. (118) |
Język polski 3 G 2 - Ogonowska M. (128) |
3 | 09:50-10:35 | Matematyka 3 G 2 - Wiśniewska U. (118) |
Język polski 3 G 2 - Ogonowska M. (128) |
Geografia 3 G 2 - Brzeski A. (014) |
strzelectwo sportowe 3 G 2 gr. 1 strzel. (PP) - Przybylski P. (121) Obliczenia w przyrodzie 3 G 2 gr. 2 obl. w przyr. (KK) - Kubacka K. (113) |
Historia 3 G 2 - Bornińska M. (128) |
4 | 10:45-11:30 | Edukacja dla bezpieczeństwa 3 G 2 - Lucińska D. (014) |
Język angielski 3 G 2 - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
Język polski 3 G 2 - Ogonowska M. (123) |
Język polski 3 G 2 - Ogonowska M. (128) |
Fizyka 3 G 2 - Wochowska-Wołosz K. (19) |
5 | 11:50-12:35 | Historia 3 G 2 - Bornińska M. (123) |
Biologia 3 G 2 - Tomaszewska E. (219) |
Język angielski 3 G 2 - Aronowska-Tokarska Anna (121) |
Chemia 3 G 2 - Kubacka K. (113) |
Zajęcia artystyczne 3 G 2 - Ratkowski J. (23) |
6 | 12:50-13:35 | religia 3 G 2 rel. (BP) - Pajor B. (129) |
Wychowanie fizyczne 3 G 2 - Niemiec M. (Duża sala) |
Zajęcia techniczne 3 G 2 - Ratkowski J. (23) |
Biologia 3 G 2 - Tomaszewska E. (219) |
Zajęcia z wychowawcą 3 G 2 - Niemiec M. (113) |
7 | 13:45-14:30 | przysposobienie wojskowe 3 G 2 przysp.wojsk. (DL) - Lucińska D. (014) |
Wychowanie fizyczne 3 G 2 - Niemiec M. (Duża sala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 2 - Niemiec M. (Duża sala) |
Wiedza o społeczeństwie 3 G 2 - Bornińska M. (123) |
|
8 | 14:40-15:25 | Wychowanie fizyczne 3 G 2 - Niemiec M. (Duża sala) |
||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | Język francuski 3 G 1/G 2/G 3 gr. 1 j. fran. (ASZ) - Szymańska A. (214) Język niemiecki 3 G 3 gr. 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222) |
Biologia 3 G 3 - Tomaszewska E. (219) |
Biologia 3 G 3 - Tomaszewska E. (219) |
Język francuski 3 G 1/G 2/G 3 gr. 1 j. fran. (ASZ) - Szymańska A. (214) Język niemiecki 3 G 3 gr. 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
2 | 08:55-09:40 | Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Chemia 3 G 3 - Bieniek M. (113) |
Geografia 3 G 3 - Brzeski A. (014) |
Język angielski 3 G 3 - Chodkowska L. (121) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
3 | 09:50-10:35 | Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Matematyka 3 G 3 - Wiśniewska U. (118) |
religia 3 G 3 rel. (BP) - Pajor B. (121) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 3 G 3 - Lucińska D. (014) |
Zajęcia z wychowawcą 3 G 3 - Mieszkowski P. (219) |
4 | 10:45-11:30 | Matematyka 3 G 3 - Wiśniewska U. (118) |
Język polski 3 G 3 - Kajkowska I. (129) |
Matematyka 3 G 3 - Wiśniewska U. (118) |
Język polski 3 G 3 - Kajkowska I. (129) |
Historia 3 G 3 - Bornińska M. (113) |
5 | 11:50-12:35 | Język polski 3 G 3 - Kajkowska I. (129) |
Fizyka 3 G 3 - Wochowska-Wołosz K. (19) |
Zajęcia techniczne 3 G 3 - Ratkowski J. (23) |
Język polski 3 G 3 - Kajkowska I. (129) |
Matematyka 3 G 3 - Wiśniewska U. (118) |
6 | 12:50-13:35 | Język angielski 3 G 3 - Chodkowska L. (128) |
religia 3 G 3 rel. (BP) - Pajor B. (113) |
Język polski 3 G 3 - Kajkowska I. (129) |
Historia 3 G 3 - Bornińska M. (129) |
Matematyka 3 G 3 - Wiśniewska U. (118) |
7 | 13:45-14:30 | Wiedza o społeczeństwie 3 G 3 - Bornińska M. (123) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Język angielski 3 G 3 - Chodkowska L. (111) |
8 | 14:40-15:25 | Zajęcia artystyczne 3 G 3 - Ratkowski J. (23) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
Wychowanie fizyczne 3 G 3 - Mieszkowski P. (Hala) |
|
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | Język angielski 4 a gr. 2 j.ang. (MB) - Brzezińska M. (206) |
||||
1 | 08:00-08:45 | Język angielski 4 a j.ang. gr. 1 (MB) - Brzezińska M. (206) |
Plastyka 4 a - Ratkowski J. (23) |
technika 4 a - Ratkowski J. (23) |
Historia 4 a - Pytel M. (111) |
|
2 | 08:55-09:40 | Przyroda 4 a - Tomaszewska E. (219) |
Przyroda 4 a - Tomaszewska E. (219) |
Matematyka 4 a - Wilewska E. (113) |
Wychowanie do życia w rodzinie 4 a wdż (AK) - Kroczewska A. (219) |
Język polski 4 a - Kajkowska I. (129) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 4 a - Kajkowska I. (129) |
Język polski 4 a - Kajkowska I. (129) |
Informatyka 4 a gr. 2 inform. (EW) - Wilewska E. (211) Język angielski 4 a j.ang. gr. 1 (MB) - Brzezińska M. (206) |
Język polski 4 a - Kajkowska I. (129) |
religia 4 a rel. (DK) - Pajor B. (121) |
4 | 10:45-11:30 | Zajęcia z wychowawcą 4 a - Brzezińska M. (206) |
Matematyka 4 a - Wilewska E. (113) |
Język polski 4 a - Kajkowska I. (129) |
Matematyka 4 a - Wilewska E. (19) |
Muzyka 4 a - Ratkowski J. (23) |
5 | 11:50-12:35 | Matematyka 4 a - Wilewska E. (113) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Sęk O. (Hala) |
Język angielski 4 a gr. 2 j.ang. (MB) - Brzezińska M. (206) |
zajęcia kreatywne 4 a - Wilewska E. (19) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Sęk O. (Hala) |
6 | 12:50-13:35 | Język angielski 4 a gr. 2 j.ang. (MB) - Brzezińska M. (206) Informatyka 4 a gr. 1 inform. (EW) - Wilewska E. (211) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Sęk O. (Hala) |
religia 4 a rel. (DK) - Pajor B. (113) |
Język angielski 4 a j.ang. gr. 1 (MB) - Brzezińska M. (206) |
|
7 | 13:45-14:30 | Wychowanie fizyczne 4 a - Sęk O. (Mała sala) |
||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | Geografia 7 a - Brzeski A. (23) |
Chemia 7 a - Bieniek M. (113) |
Geografia 7 a - Brzeski A. (014) |
Historia 7 a - Rybińska-Janicka J. (113) |
Język polski 7 a - Kajkowska I. (129) |
2 | 08:55-09:40 | Język angielski 7 a - Brzezińska M. (206) |
Język niemiecki 7 a gr. 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222) Język francuski 7 a gr. 2 j. fran.(ASZ) - Szymańska A. (214) |
Muzyka 7 a - Ratkowski J. (23) |
Język polski 7 a - Kajkowska I. (129) |
Chemia 7 a - Bieniek M. (113) |
3 | 09:50-10:35 | Język niemiecki 7 a gr. 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222) Język francuski 7 a gr. 2 j. fran.(ASZ) - Szymańska A. (214) |
Biologia 7 a - Tomaszewska E. (219) |
Matematyka 7 a - Wiśniewska U. (118) |
Biologia 7 a - Tomaszewska E. (219) |
Fizyka 7 a - Wochowska-Wołosz K. (19) |
4 | 10:45-11:30 | Język polski 7 a - Kajkowska I. (129) |
Matematyka 7 a - Wiśniewska U. (118) |
Wychowanie fizyczne 7 a - Mieszkowski P. (Hala) |
Matematyka 7 a - Wiśniewska U. (118) |
Matematyka 7 a - Wiśniewska U. (118) |
5 | 11:50-12:35 | Wychowanie fizyczne 7 a - Mieszkowski P. (Hala) |
Język polski 7 a - Kajkowska I. (129) |
Język polski 7 a - Kajkowska I. (129) |
Język angielski 7 a - Brzezińska M. (206) |
Język angielski 7 a - Brzezińska M. (206) |
6 | 12:50-13:35 | Wychowanie fizyczne 7 a - Mieszkowski P. (Hala) |
Fizyka 7 a - Wochowska-Wołosz K. (19) |
Zajęcia z wychowawcą 7 a - Kozakiewicz A. (222) |
Wychowanie fizyczne 7 a - Mieszkowski P. (Hala) |
Historia 7 a - Rybińska-Janicka J. (111) |
7 | 13:45-14:30 | Informatyka 7 a gr. 1 inform. (EW) - Wilewska E. (211) |
Informatyka 7 a gr. 2 inform. (EW) - Wilewska E. (211) |
zajęcia kreatywne 7 a - Kozakiewicz A. (222) |
religia 7 a rel. (BP) - Pajor B. (113) |
religia 7 a rel. (BP) - Pajor B. (121) |
8 | 14:40-15:25 | Plastyka 7 a - Ratkowski J. (23) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 a wdż (AK) - Kroczewska A. (113) |
|||
9 | 15:35-16:20 |