Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 AB » 1 D » 1 G 1 » 1 G 2 » 1 G 3 » 2 A » 2 BD » 2 C » 2 G 1 » 2 G 2 » 2 G 3 » 3 G 1 » 3 G 2 » 3 G 3

Plany nauczycieli

» Adamiak M. » Adamkiewicz B. » Ambroziak-Bereszczyńska U. » Aronowska-Tokarska Anna » Aronowska-Tokarska Anna » Bartosiewicz B. » Bednarczyk-Zomer A. » Berent E. » Bogiel S. » Bornińska M. » Brzeski A. » Brzezińska M. » Celmer M. » Chodkowska L. » Czarnecka J. » Dąbrowska A. » Dobrzeniak J. » Domosławska-Bieńkowska U. » Drzewiecka P. » Gostomska J. » Jarzyńska J. » Kajkowska I. » Kapuścińska M. » Kępczyńska G. » Kiczkieruk M. » Kocik M. » Kotwica L. » Kowalczewska J. » Kowalska M. » Kozakiewicz A. » Koźluk M. » Kroczewska A. » Królikowska K. » Krydziński P. » Kubacka K. » Kurzyńska G. » Lucińska D. » Łuszczyńska J. » Machała-Pniewska M. » Mahlik M. » Malanowski J. » Mieszkowski P. » Mioduska J. » Murawska B. » Niemiec M. » Ogonowska M. » Orłowska P. » Ostrowska D. » Pajor B. » Parulska A. » Piecka M. » Przybylski P. » Pycek I. » Pytel M. » Ratkowski J. » Ruciński M. » Rybińska-Janicka J. » Sęk O. » Stanisławski L. » Stankiewicz M. » Szczechowicz D. » Szymańska A. » Szymborska M. » Tomaszewska E. » Wietrzykowska M. » Wilewska E. » Wiśniewska K. » Wiśniewska U. » Wolińska M. » X X. » Zabrzyska U. » Zarębowska A. » Zasimowicz A. » Ziółkowska E. » Zubek R. » Żuławnik E.

Plany różnych dzienników

» Terapia pedagogiczna I G1-I G2 » Terapia pedagogiczna I G2 - I G3 » Terapia pedagogiczna II G1 » Terapia pedagogiczna II G1 » Terapia pedagogiczna II G1 » Terapia pedagogiczna II G2 » Terapia pedagogiczna II G2 » Terapia pedagogiczna II G3 » Terapia pedagogiczna II G3 » Terapia pedagogiczna III G1-III G3

Klasa 1 AB - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
Język angielski
1 AB - Pycek I. (26)
Fizyka
1 AB - Mioduska J. (19)
Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
1 AB/1 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (128)
Zajęcia z wychowawcą
1 AB - Kajkowska I. (103)
2 08:55-09:40 Podstawy przesiębiorczości
1 AB - Drzewiecka P. (014)
Język angielski
1 AB - Pycek I. (26)
Matematyka
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
1 AB - Kajkowska I. (103)
Język polski
1 AB - Kajkowska I. (103)
3 09:50-10:35 Język polski
1 AB - Kajkowska I. (103)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 w-f (SB) - Bogiel S. (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Język polski
1 AB - Kajkowska I. (103)
Matematyka
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
Biologia
1 AB - Tomaszewska E. (219)
4 10:45-11:30 Wiedza o kulturze
1 AB - Ratkowski J. (23)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 w-f (SB) - Bogiel S. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Język angielski
1 AB - Pycek I. (26)
Chemia
1 AB - Kępczyńska G. (113)
Historia
1 AB - Bornińska M. (225)
5 11:40-12:25 Wiedza o społeczeństwie
1 AB - Bornińska M. (225)
Historia
1 AB - Bornińska M. (225)
Język angielski
1 AB - Pycek I. (26)
Podstawy przesiębiorczości
1 AB - Drzewiecka P. (014)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 w-f (SB) - Bogiel S. (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
6 12:40-13:25 Język angielski
1 AB - Pycek I. (27)
Religia / Etyka
1 AB religia (MS) - Stankiewicz M. (118)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 AB - Drzewiecka P. (014)
Język angielski
1 AB - Pycek I. (27)
Geografia
1 AB - Berent E. (228)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) - Piecka M. (219)
Język francuski
1 AB/1 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (26)
Informatyka
1 AB gr. 1 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Informatyka
1 AB gr. 2 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Pomoc przedmedyczna
1 AB pomoc przedm (PD) - Drzewiecka P. (014)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 AB wdż (AK) - Kroczewska A. (118)
Religia / Etyka
1 AB religia (MS) - Stankiewicz M. (128)
8 14:30-15:15 Pomoc przedmedyczna
1 AB pomoc przedm (PD) - Drzewiecka P. (014)
9 15:20-16:05

Klasa 1 D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Geografia
1 D - Berent E. (228)
Matematyka
1 D - Bartosiewicz B. (28)
Historia
1 D - Pytel M. (32)
Język francuski
1 AB/1 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (128)
Język niemiecki
1 D gr. 1 j. niem. (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) - Czarnecka J. (121)
2 08:55-09:40 Wiedza o kulturze
1 D - Ratkowski J. (23)
Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) - Czarnecka J. (23)
Język polski
1 D - Zubek R. (226)
Język polski
1 D - Zubek R. (226)
Fizyka
1 D - Mioduska J. (19)
3 09:50-10:35 Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) - Czarnecka J. (121)
Wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 w-f (GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Zajęcia z wychowawcą
1 D - Pytel M. (32)
Informatyka
1 D gr. 1 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Informatyka
1 D gr. 2 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Matematyka
1 D - Bartosiewicz B. (28)
4 10:45-11:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 D - Drzewiecka P. (014)
Wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 w-f (GK) - Kurzyńska G. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Matematyka
1 D - Bartosiewicz B. (28)
Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) - Czarnecka J. (229)
Chemia
1 D - Malanowski J. (113)
5 11:40-12:25 Język polski
1 D - Zubek R. (226)
Historia
1 D - Pytel M. (32)
Podstawy przesiębiorczości
1 D - Drzewiecka P. (014)
Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) - Czarnecka J. (229)
Wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 w-f (GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
6 12:40-13:25 Wiedza o społeczeństwie
1 D - Pytel M. (32)
Język polski
1 D - Zubek R. (226)
Biologia
1 D - Dobrzeniak J. (118)
Podstawy przesiębiorczości
1 D - Drzewiecka P. (014)
Religia / Etyka
1 D religia (BP) - Pajor B. (203)
7 13:40-14:25 Język francuski
1 AB/1 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
1 D gr. 1 j. niem. (EZ) - Ziółkowska E. (214)
młodzi i media
1 D - Pytel M. (32)
Religia / Etyka
1 D religia (BP) - Pajor B. (203)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 D - Kroczewska A. (118)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Klasa 1 G 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
1 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Matematyka
1 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 - Bogiel S. (Mała sala)
Czytanie tekstów kultury
1 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Matematyka
1 G 1 - Wiśniewska U. (31)
2 08:55-09:40 Geografia
1 G 1 - Berent E. (228)
Język polski
1 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 - Bogiel S. (Duża sala)
Matematyka
1 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Chemia
1 G 1 - Kępczyńska G. (113)
3 09:50-10:35 Muzyka
1 G 1 - Ratkowski J. (23)
Historia
1 G 1 - Bornińska M. (225)
Fizyka
1 G 1 - Mioduska J. (19)
Język niemiecki
1 G 1 gr.1 j.niem (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język polski
1 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
1 G 1 gr.1 j.niem (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Religia / Etyka
1 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
1 G 1 świetlica/rel (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 G 1 wdż ( AK) - Kroczewska A. (104)
Język polski
1 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Język angielski
1 G 1 - Zarębowska A. (121)
5 11:40-12:25 Matematyka
1 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Geografia
1 G 1 - Berent E. (228)
Chemia
1 G 1 - Kępczyńska G. (113)
Język angielski
1 G 1 - Zarębowska A. (121)
Historia
1 G 1 - Bornińska M. (225)
6 12:40-13:25 Zajęcia z wychowawcą
1 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Informatyka
1 G 1 gr.1 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Informatyka
1 G 1 gr.2 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Język angielski
1 G 1 - Zarębowska A. (121)
Biologia
1 G 1 - Dobrzeniak J. (118)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 - Bogiel S. (Duża sala)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
1 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Zajęcia artystyczne
1 G 1 gr. 2 zaj.art. (MK) - Ratkowski J. (23)
Zajęcia artystyczne
1 G 1 gr. 1 zaj.art. (JR) - Ratkowski J. (23)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 - Bogiel S. (Hala)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Klasa 1 G 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia artystyczne
1 G 2 gr. 1/1 G 3 gr. 1 zaj. art. (JR) - Ratkowski J. (23)
strzelectwo sportowe
1 G 2 gr. 1 strz.sport. (PD - Drzewiecka P. (014)
Chemia
1 G 2 - Kępczyńska G. (113)
Zajęcia artystyczne
1 G 2 gr. 2/1 G 3 gr. 2 zaj.art (MK) - Ratkowski J. (23)
Chemia
1 G 2 - Kępczyńska G. (113)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 G 2 gr. 1 j.angiel. (AB) - Brzeski A. (26)
Język angielski
1 G 2 gr. 2 j.angiel. (MB) - Czarnecka J. (121)
Matematyka
1 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
1 G 2 - Kajkowska I. (103)
Matematyka
1 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
Matematyka
1 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
3 09:50-10:35 Matematyka
1 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
1 G 2 - Kajkowska I. (103)
Język angielski
1 G 2 gr. 1 j.angiel. (AB) - Brzeski A. (23)
Język angielski
1 G 2 gr. 2 j.angiel. (MB) - Czarnecka J. (206)
Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
1 G 2 gr.1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Świetlica
1 G 2 j.niem./świetlica (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Religia / Etyka
1 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
4 10:45-11:30 Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
1 G 2 gr.1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (229)
Świetlica
1 G 2 j.niem./świetlica (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Wychowanie fizyczne
1 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
Geografia
1 G 2 - Berent E. (228)
Język polski
1 G 2 - Kajkowska I. (103)
Biologia
1 G 2 - Dobrzeniak J. (118)
5 11:40-12:25 Fizyka
1 G 2 - Mioduska J. (19)
Wychowanie fizyczne
1 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
Historia
1 G 2 - Pytel M. (32)
Informatyka
1 G 2 gr. 1 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Informatyka
1 G 2 gr. 2 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 G 2 wdż (AK) - Kroczewska A. (128)
6 12:40-13:25 Język polski
1 G 2 - Kajkowska I. (103)
Geografia
1 G 2 - Berent E. (228)
Muzyka
1 G 2 - Ratkowski J. (23)
Religia / Etyka
1 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Język angielski
1 G 2 gr. 1 j.angiel. (AB) - Brzeski A. (26)
Język angielski
1 G 2 gr. 2 j.angiel. (MB) - Czarnecka J. (19)
7 13:40-14:25 Historia
1 G 2 - Pytel M. (32)
Spotkanie z eksperymentem
1 G 2 gr. 2 eksper.fiz. (JM) - Mioduska J. (19)
Zajęcia z wychowawcą
1 G 2 - Niemiec M. (118)
Wychowanie fizyczne
1 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
przysposobienie wojskowe
1 G 2 gr. 1 przysp.wojsk..(PD) - Drzewiecka P. (014)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
1 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
9 15:20-16:05

Klasa 1 G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia artystyczne
1 G 2 gr. 1/1 G 3 gr. 1 zaj. art. (JR) - Ratkowski J. (23)
Historia
1 G 3 - Bornińska M. (225)
Geografia
1 G 3 - Berent E. (228)
Zajęcia artystyczne
1 G 2 gr. 2/1 G 3 gr. 2 zaj.art (MK) - Ratkowski J. (23)
Fizyka
1 G 3 - Mioduska J. (19)
2 08:55-09:40 Język polski
1 G 3 - Zubek R. (226)
Język polski
1 G 3 - Zubek R. (226)
Język angielski
1 G 3 - Brzeski A. (23)
Matematyka
1 G 3 - Kowalczewska J. (228)
Język angielski
1 G 3 - Brzeski A. (23)
3 09:50-10:35 Chemia
1 G 3 - Malanowski J. (113)
Geografia
1 G 3 - Berent E. (228)
Matematyka
1 G 3 - Kowalczewska J. (229)
Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
1 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) - Kozakiewicz A. (222)
Język polski
1 G 3 - Zubek R. (226)
4 10:45-11:30 Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
1 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) - Kozakiewicz A. (222)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Religia / Etyka
1 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
1 G 3 rel/świetlica ( AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Chemia
1 G 3 - Malanowski J. (118)
Matematyka
1 G 3 - Kowalczewska J. (228)
5 11:40-12:25 Informatyka
1 G 3 gr. 1 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Informatyka
1 G 3 gr. 2 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Biologia
1 G 3 - Dobrzeniak J. (118)
Język angielski
1 G 3 - Brzeski A. (23)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
6 12:40-13:25 Religia / Etyka
1 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
1 G 3 rel/świetlica ( AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Matematyka
1 G 3 - Kowalczewska J. (128)
Historia
1 G 3 - Bornińska M. (225)
Język polski
1 G 3 - Zubek R. (226)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Muzyka
1 G 3 - Ratkowski J. (23)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Mała sala)
Zajęcia z wychowawcą
1 G 3 - Mieszkowski P. (129)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 G 3 wdż ( AK) - Kroczewska A. (118)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 - Mieszkowski P. (Mała sala)
9 15:20-16:05

Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 A WF dz.(AK) - Kroczewska A. (Duża sala)
Język polski
2 A - Ostrowska D. (123)
Biologia
2 A - Tomaszewska E. (219)
Biologia
2 A - Tomaszewska E. (219)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 A WF dz.(AK) - Kroczewska A. (Hala)
Historia i społeczeństwo
2 A - Bornińska M. (225)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) - Czarnecka J. (206)
Matematyka
2 A - Wilewska E. (29)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) - Czarnecka J. (128)
3 09:50-10:35 Chemia
2 A - Kępczyńska G. (113)
Zajęcia artystyczne
2 A - Ostrowska D. (123)
Chemia
2 A - Kępczyńska G. (113)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) - Czarnecka J. (128)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) - Czarnecka J. (128)
4 10:45-11:30 Biologia
2 A - Tomaszewska E. (219)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) - Czarnecka J. (23)
Matematyka
2 A - Wilewska E. (29)
Język niemiecki
2 A gr.1 j.niem (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Język niemiecki
2 A gr.2 j.niem. (MP) - Piecka M. (111)
Język polski
2 A - Ostrowska D. (123)
5 11:40-12:25 Język polski
2 A - Ostrowska D. (123)
Biologia
2 A - Tomaszewska E. (219)
Biologia
2 A - Tomaszewska E. (219)
Chemia
2 A - Kępczyńska G. (113)
Matematyka
2 A - Wilewska E. (29)
6 12:40-13:25 Matematyka
2 A - Wilewska E. (29)
Chemia
2 A - Kępczyńska G. (113)
Język polski
2 A - Ostrowska D. (123)
Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 A WF dz.(AK) - Kroczewska A. (Mała sala)
Język niemiecki
2 A gr.1 j.niem (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Język niemiecki
2 A gr.2 j.niem. (MP) - Piecka M. (111)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
2 A - Wilewska E. (29)
Język niemiecki
2 A gr.1 j.niem (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Język niemiecki
2 A gr.2 j.niem. (MP) - Piecka M. (111)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (AK) - Kroczewska A. (Basen)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (PP) - Przybylski P. (Basen)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 A wdż (PD) - Drzewiecka P. (014)
Historia i społeczeństwo
2 A - Bornińska M. (225)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
2 A religia (MS) - Stankiewicz M. (23)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (AK) - Kroczewska A. (Basen)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (PP) - Przybylski P. (Basen)
Religia / Etyka
2 A religia (MS) - Stankiewicz M. (128)
9 15:20-16:05

Klasa 2 BD - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 BD gr. dz w-f (SB) - Bogiel S. (Duża sala)
Zajęcia artystyczne
2 BD gr.1 j.pol./zaj.art (MO) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Historia i społeczeństwo
2 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Matematyka
2 BD - Wiśniewska U. (31)
Matematyka
2 BD - Wiśniewska U. (31)
Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) - Pytel M. (32)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 BD gr. dz w-f (SB) - Bogiel S. (Siłownia)
Matematyka
2 BD - Wiśniewska U. (31)
Przyroda
2 BD - Berent E. (228)
Język niemiecki
2 BD gr.1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (214)
Język francuski
2 BD gr.2 j.franc.(ASZ) - Szymańska A. (26)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Zubek R. (226)
Historia i społeczeństwo
2 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
3 09:50-10:35 Język polski
2 BD - Zubek R. (226)
Język polski
2 BD - Zubek R. (226)
Język polski
2 BD - Zubek R. (226)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Zubek R. (226)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) - Pytel M. (32)
Język niemiecki
2 BD gr.1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Język francuski
2 BD gr.2 j.franc.(ASZ) - Szymańska A. (225)
4 10:45-11:30 Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Zubek R. (226)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Zubek R. (226)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Zubek R. (226)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) - Pytel M. (32)
Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Matematyka
2 BD - Wiśniewska U. (31)
5 11:40-12:25 Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) - Pytel M. (32)
Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Język polski
2 BD - Zubek R. (226)
Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
6 12:40-13:25 Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Język niemiecki
2 BD gr.1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Język francuski
2 BD gr.2 j.franc.(ASZ) - Szymańska A. (27)
Religia / Etyka
2 BD religia (MS) - Stankiewicz M. (128)
Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 BD gr. dz w-f (SB) - Bogiel S. (Hala)
Religia / Etyka
2 BD religia (MS) - Stankiewicz M. (128)
7 13:40-14:25 Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Zajęcia z wychowawcą
2 BD - Berent E. (228)
Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Przyroda
2 BD - Berent E. (228)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
2 BD wdż (PD) - Drzewiecka P. (014)
9 15:20-16:05

Klasa 2 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
2 C - Murawska B. (229)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
Matematyka
2 C - Bartosiewicz B. (28)
Przyroda
2 C - Murawska B. (229)
Matematyka
2 C - Bartosiewicz B. (28)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 C - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
Wiedza o społeczeństwie
2 C - Pytel M. (32)
Język niemiecki
2 C - Kozakiewicz A. (222)
Wiedza o społeczeństwie
2 C - Pytel M. (32)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
2 C - Dobrzeniak J. (Hala)
Matematyka
2 C - Bartosiewicz B. (28)
Wychowanie fizyczne
2 C - Dobrzeniak J. (Hala)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
Historia i społeczeństwo
2 C - Bornińska M. (225)
4 10:45-11:30 Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
Język angielski
2 C - Brzezińska M. (206)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
młodzi i media
2 C - Pytel M. (32)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
5 11:40-12:25 Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
Język angielski
2 C - Brzezińska M. (206)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
Wychowanie fizyczne
2 C - Dobrzeniak J. (Hala)
Język polski
2 C - Kajkowska I. (103)
6 12:40-13:25 Język niemiecki
2 C - Kozakiewicz A. (222)
Wiedza o społeczeństwie
2 C - Pytel M. (32)
Język angielski
2 C - Brzezińska M. (206)
Język angielski
2 C - Brzezińska M. (206)
Język angielski
2 C - Brzezińska M. (206)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
2 C religia (MS) - Stankiewicz M. (118)
Religia / Etyka
2 C religia (MS) - Stankiewicz M. (118)
Zajęcia z wychowawcą
2 C - Brzezińska M. (206)
Historia i społeczeństwo
2 C - Bornińska M. (225)
Język niemiecki
2 C - Kozakiewicz A. (221)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Klasa 2 G 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
2 G 1 - Zubek R. (226)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) - Bogiel S. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) - Malanowski J. (Duża sala)
Język polski
2 G 1 - Zubek R. (226)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 1 - Pytel M. (32)
Język polski
2 G 1 - Zubek R. (226)
2 08:55-09:40 Biologia
2 G 1 - Tomaszewska E. (219)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) - Bogiel S. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) - Malanowski J. (Duża sala)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Geografia
2 G 1 - Murawska B. (229)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 G 1 gr.2 j.niem (AK) - Kozakiewicz A. (222)
Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
2 G 1/2 G 3 gr.1 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (221)
Świetlica
2 G 1 j.niem./świetlica (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Historia
2 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) - Bogiel S. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) - Malanowski J. (Hala)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Chemia
2 G 1 - Kępczyńska G. (113)
4 10:45-11:30 Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) - Bogiel S. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) - Malanowski J. (Hala)
Język polski
2 G 1 - Zubek R. (226)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
2 G 1 świetlica /rel. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
5 11:40-12:25 Język angielski
2 G 1 gr.1 j. ang. (IP) - Pycek I. (104)
Język angielski
2 G 1 gr.2 j. ang. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język polski
2 G 1 - Zubek R. (226)
Fizyka
2 G 1 - Mioduska J. (19)
Język angielski
2 G 1 gr.1 j. ang. (IP) - Pycek I. (26)
Język angielski
2 G 1 gr.2 j. ang. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język niemiecki
2 G 1 gr.2 j.niem (AK) - Kozakiewicz A. (221)
Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
2 G 1/2 G 3 gr.1 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (27)
6 12:40-13:25 Fizyka
2 G 1 - Mioduska J. (19)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
2 G 1 świetlica /rel. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Plastyka
2 G 1 - Gostomska J. (111)
Historia
2 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 G 1 wdż ( AK) - Kroczewska A. (118)
7 13:40-14:25 Obliczenia w przyrodzie
2 G 1 - Kępczyńska G. (113)
Zajęcia techniczne
2 G 1 - Gostomska J. (111)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 1 - Zubek R. (226)
Informatyka
2 G 1 gr.1 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Informatyka
2 G 1 gr.2 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Klasa 2 G 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
2 G 2 gr. 1 j.ang (AB) - Brzeski A. (26)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Język angielski
2 G 2 gr. 1 j.ang (AB) - Brzeski A. (23)
Matematyka
2 G 2 - Kowalczewska J. (228)
Język angielski
2 G 2 gr. 2 j.ang (AB) - Brzeski A. (23)
2 08:55-09:40 Język polski
2 G 2 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Fizyka
2 G 2 - Mioduska J. (19)
Historia
2 G 2 - Pytel M. (32)
Matematyka
2 G 2 - Kowalczewska J. (228)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 G 2 gr. 1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (225)
Język francuski
2 G 1/2 G 3 gr.1 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (221)
Geografia
2 G 2 - Murawska B. (229)
Język polski
2 G 2 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Język polski
2 G 2 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Historia
2 G 2 - Pytel M. (32)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) - Bogiel S. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) - Przybylski P. (Siłownia)
Język polski
2 G 2 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Matematyka
2 G 2 - Kowalczewska J. (229)
Informatyka
2 G 2 inf gr. 1 (MM) - Mahlik M. (211)
Informatyka
2 G 2 inf gr. 2 (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Biologia
2 G 2 - Tomaszewska E. (219)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) - Bogiel S. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) - Przybylski P. (Siłownia)
Matematyka
2 G 2 - Kowalczewska J. (128)
Matematyka
2 G 2 - Kowalczewska J. (229)
Zajęcia techniczne
2 G 2 - Gostomska J. (111)
Język niemiecki
2 G 2 gr. 1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Język francuski
2 G 1/2 G 3 gr.1 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (27)
6 12:40-13:25 Plastyka
2 G 2 - Gostomska J. (111)
Fizyka
2 G 2 - Mioduska J. (19)
Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Chemia
2 G 2 - Malanowski J. (113)
Język polski
2 G 2 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
7 13:40-14:25 Wiedza o społeczeństwie
2 G 2 - Bornińska M. (225)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 2 - Kowalczewska J. (128)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) - Bogiel S. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) - Przybylski P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Język angielski
2 G 2 gr. 2 j.ang (AB) - Brzeski A. (26)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) - Bogiel S. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) - Przybylski P. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) - Dobrzeniak J. (Hala)
9 15:20-16:05 Wychowanie do życia w rodzinie
2 G 2 wdż ( AK) - Kroczewska A. (118)

Klasa 2 G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
2 G 3 - Tomaszewska E. (219)
Geografia
2 G 3 - Murawska B. (229)
Język polski
2 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) - Przybylski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) - Przybylski P. (Hala)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
2 G 3 - Jarzyńska J. (225)
Matematyka
2 G 3 - Wilewska E. (29)
Język polski
2 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) - Przybylski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) - Przybylski P. (Hala)
3 09:50-10:35 Fizyka
2 G 3 - Mioduska J. (19)
Język polski
2 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Matematyka
2 G 3 - Wilewska E. (29)
Matematyka
2 G 3 - Wilewska E. (29)
Fizyka
2 G 3 - Mioduska J. (19)
4 10:45-11:30 Chemia
2 G 3 - Malanowski J. (113)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 3 - Pytel M. (32)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Przybylski P. (Mała sala)
Matematyka
2 G 3 - Wilewska E. (29)
Język polski
2 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
5 11:40-12:25 Matematyka
2 G 3 - Wilewska E. (29)
Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
2 G 3/2 C świetlica/rel (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Przybylski P. (Mała sala)
Język polski
2 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (104)
Język angielski
2 G 3 - Brzeski A. (26)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Przybylski P. (Mała sala)
Język angielski
2 G 3 - Brzeski A. (26)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 3 - Przybylski P. (228)
Historia
2 G 3 - Mahlik M. (32)
Historia
2 G 3 - Mahlik M. (32)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Przybylski P. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) - Przybylski P. (Basen)
Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Plastyka
2 G 3 - Gostomska J. (111)
Język niemiecki
2 G 3 - Jarzyńska J. (222)
8 14:30-15:15 Zajęcia techniczne
2 G 3 - Gostomska J. (111)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) - Przybylski P. (Basen)
Informatyka
2 G 3 gr.1 inform. (AZ) - Zasimowicz A. (18)
Informatyka
2 G 3 gr.2 inform. (MM) - Mahlik M. (211)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 G 3 wdż (AK) - Kroczewska A. (118)
9 15:20-16:05

Klasa 3 G 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
3 G 1 - Czarnecka J. (121)
Język angielski
3 G 1 - Czarnecka J. (23)
Język polski
3 G 1 - Kowalska M. (129)
Matematyka
3 G 1 - Kubacka K. (123)
Matematyka
3 G 1 - Kubacka K. (123)
2 08:55-09:40 Geografia
3 G 1 - Murawska B. (229)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 G 1 - Drzewiecka P. (014)
Matematyka
3 G 1 - Kubacka K. (123)
Zajęcia artystyczne
3 G 1 - Ratkowski J. (23)
Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 G 1 - Kubacka K. (123)
Chemia
3 G 1 - Malanowski J. (113)
Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Język polski
3 G 1 - Kowalska M. (129)
Język polski
3 G 1 - Kowalska M. (129)
4 10:45-11:30 Język polski
3 G 1 - Kowalska M. (129)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
Fizyka
3 G 1 - Mioduska J. (19)
Język polski
3 G 1 - Kowalska M. (129)
Język francuski
3 G 1/3 G 3 gr. 2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (225)
Język niemiecki
3 G 1 gr. 1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (222)
5 11:40-12:25 Język francuski
3 G 1/3 G 3 gr. 2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
3 G 1 gr. 1 j.niem. (JJ) - Jarzyńska J. (222)
Matematyka
3 G 1 - Kubacka K. (123)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
Historia
3 G 1 - Bornińska M. (225)
Język angielski
3 G 1 - Czarnecka J. (23)
6 12:40-13:25 Historia
3 G 1 - Bornińska M. (225)
Biologia
3 G 1 - Tomaszewska E. (219)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
Zajęcia techniczne
3 G 1 - Gostomska J. (111)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
7 13:40-14:25 Czytanie tekstów kultury
3 G 1 - Kajkowska I. (103)
Zajęcia z wychowawcą
3 G 1 - Tomaszewska E. (219)
Biologia
3 G 1 - Tomaszewska E. (219)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Klasa 3 G 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf PR basen (PP) - Przybylski P. (Basen)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) - Sęk O. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf Pr (OS) - Sęk O. (Duża sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf PR basen (PP) - Przybylski P. (Basen)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Geografia
3 G 2 - Murawska B. (229)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) - Sęk O. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf Pr (OS) - Sęk O. (Duża sala)
3 09:50-10:35 Język angielski
3 G 2 - Brzeski A. (26)
Język polski
3 G 2 - Kowalska M. (129)
Język polski
3 G 2 - Kowalska M. (129)
Fizyka
3 G 2 - Mioduska J. (19)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
4 10:45-11:30 Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Język polski
3 G 2 - Kowalska M. (129)
Biologia
3 G 2 - Tomaszewska E. (219)
Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Język angielski
3 G 2 - Brzeski A. (23)
5 11:40-12:25 Chemia
3 G 2 - Kępczyńska G. (113)
Język angielski
3 G 2 - Brzeski A. (23)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) - Kroczewska A. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) - Sęk O. (Duża sala)
Język polski
3 G 2 - Kowalska M. (129)
Język polski
3 G 2 - Kowalska M. (129)
6 12:40-13:25 Język niemiecki
3 G 2 - Piecka M. (111)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) - Kroczewska A. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) - Sęk O. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) - Kroczewska A. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) - Sęk O. (Duża sala)
Język niemiecki
3 G 2 - Piecka M. (219)
Biologia
3 G 2 - Tomaszewska E. (219)
7 13:40-14:25 Wiedza o społeczeństwie
3 G 2 - Rybińska-Janicka J. (224)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) - Kroczewska A. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) - Sęk O. (Duża sala)
Historia
3 G 2 - Bornińska M. (225)
Zajęcia z wychowawcą
3 G 2 - Piecka M. (219)
Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
8 14:30-15:15 Historia
3 G 2 - Bornińska M. (225)
Zajęcia artystyczne
3 G 2 gr. 1 zaj.art (JR) - Ratkowski J. (23)
Zajęcia techniczne
3 G 2 - Gostomska J. (111)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 G 2 - Drzewiecka P. (014)
9 15:20-16:05

Klasa 3 G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
3 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Język polski
3 G 3 - Kowalska M. (129)
Język angielski
3 G 3 - Chodkowska L. (27)
Język angielski
3 G 3 - Chodkowska L. (27)
Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
2 08:55-09:40 Matematyka
3 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Język polski
3 G 3 - Kowalska M. (129)
Język polski
3 G 3 - Kowalska M. (129)
Fizyka
3 G 3 - Mioduska J. (19)
Język polski
3 G 3 - Kowalska M. (129)
3 09:50-10:35 Biologia
3 G 3 - Tomaszewska E. (219)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 G 3 - Drzewiecka P. (014)
Matematyka
3 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Zajęcia artystyczne
3 G 3 - Ratkowski J. (23)
Matematyka
3 G 3 - Wiśniewska U. (31)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 G 3 - Chodkowska L. (27)
Geografia
3 G 3 - Murawska B. (229)
Chemia
3 G 3 - Kępczyńska G. (113)
Matematyka
3 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Język francuski
3 G 1/3 G 3 gr. 2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (225)
Język niemiecki
3 G 3 gr. 1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
5 11:40-12:25 Język francuski
3 G 1/3 G 3 gr. 2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (26)
Język niemiecki
3 G 3 gr. 1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Zajęcia z wychowawcą
3 G 3 - Kowalska M. (129)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
3 G 3 świetlica/rel (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Biologia
3 G 3 - Tomaszewska E. (219)
6 12:40-13:25 Język polski
3 G 3 - Kowalska M. (129)
Historia
3 G 3 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
Historia
3 G 3 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
7 13:40-14:25 Zajęcia techniczne
3 G 3 - Gostomska J. (111)
Czytanie tekstów kultury
3 G 3 - Zubek R. (226)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 3 - Mahlik M. (32)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) - Malanowski J. (Duża sala)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Adamiak Mariola - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Adamkiewicz Bogusław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Ambroziak-Bereszczyńska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
1 G 1 (104)
Zajęcia artystyczne
2 BD gr.1 j.pol./zaj.art (MO) (104)
Język polski
2 G 3 (104)
Czytanie tekstów kultury
1 G 1 (104)
2 08:55-09:40 Język polski
2 G 2 (104)
Język polski
1 G 1 (104)
Język polski
2 G 3 (104)
3 09:50-10:35 Język polski
2 G 3 (104)
Język polski
2 G 2 (104)
Język polski
2 G 2 (104)
Język polski
1 G 1 (104)
4 10:45-11:30 Język polski
2 G 2 (104)
Język polski
1 G 1 (104)
Język polski
2 G 3 (104)
5 11:40-12:25 Język polski
2 G 3 (104)
6 12:40-13:25 Język polski
2 G 2 (104)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Aronowska-Tokarska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Aronowska-Tokarska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Bartosiewicz Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
1 AB (28)
Matematyka
1 D (28)
Matematyka
2 C (28)
Matematyka
2 C (28)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 C (28)
Matematyka
1 G 2 (28)
Matematyka
1 AB (28)
Matematyka
1 G 2 (28)
Matematyka
1 G 2 (28)
3 09:50-10:35 Matematyka
1 G 2 (28)
Matematyka
2 C (28)
Matematyka
1 AB (28)
Matematyka
1 D (28)
4 10:45-11:30 Matematyka
1 D (28)
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Bednarczyk-Zomer Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Berent Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Geografia
1 D (228)
Geografia
1 G 3 (228)
2 08:55-09:40 Geografia
1 G 1 (228)
Przyroda
2 BD (228)
3 09:50-10:35 Geografia
1 G 3 (228)
4 10:45-11:30 Geografia
1 G 2 (228)
5 11:40-12:25 Geografia
1 G 1 (228)
6 12:40-13:25 Geografia
1 G 2 (228)
Geografia
1 AB (228)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
2 BD (228)
Przyroda
2 BD (228)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Bogiel Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 BD gr. dz w-f (SB) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 (Mała sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 BD gr. dz w-f (SB) (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 (Duża sala)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 w-f (SB) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) (Hala)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 w-f (SB) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. d. w-f (SB) (Mała sala)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 w-f (SB) (Hala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
2 BD gr. dz w-f (SB) (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 (Duża sala)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
1 G 1 (Hala)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 1 wf (SB) (Mała sala)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Bornińska Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
1 G 3 (225)
2 08:55-09:40 Historia i społeczeństwo
2 A (225)
3 09:50-10:35 Historia
1 G 1 (225)
Historia i społeczeństwo
2 C (225)
4 10:45-11:30 Historia
1 AB (225)
5 11:40-12:25 Wiedza o społeczeństwie
1 AB (225)
Historia
1 AB (225)
Historia
3 G 1 (225)
Historia
1 G 1 (225)
6 12:40-13:25 Historia
3 G 1 (225)
Historia
3 G 3 (225)
Historia
1 G 3 (225)
Historia
3 G 3 (225)
7 13:40-14:25 Wiedza o społeczeństwie
2 G 2 (225)
Historia
3 G 2 (225)
Historia i społeczeństwo
2 C (225)
Historia i społeczeństwo
2 A (225)
8 14:30-15:15 Historia
3 G 2 (225)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Brzeski Artur - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
2 G 2 gr. 1 j.ang (AB) (26)
Język angielski
2 G 2 gr. 1 j.ang (AB) (23)
Język angielski
2 G 2 gr. 2 j.ang (AB) (23)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 G 2 gr. 1 j.angiel. (AB) (26)
Język angielski
1 G 3 (23)
Język angielski
1 G 3 (23)
3 09:50-10:35 Język angielski
3 G 2 (26)
Język angielski
1 G 2 gr. 1 j.angiel. (AB) (23)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 G 2 (23)
5 11:40-12:25 Język angielski
3 G 2 (23)
Język angielski
1 G 3 (23)
Język angielski
2 G 3 (26)
6 12:40-13:25 Język angielski
2 G 3 (26)
Język angielski
1 G 2 gr. 1 j.angiel. (AB) (26)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15 Język angielski
2 G 2 gr. 2 j.ang (AB) (26)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Brzezińska Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Język angielski
2 C (206)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
5 11:40-12:25 Język angielski
2 G 1 gr.2 j. ang. (MB) (206)
Język angielski
2 C (206)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
Język angielski
2 G 1 gr.2 j. ang. (MB) (206)
Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
6 12:40-13:25 Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
Język angielski
2 C (206)
Język angielski
2 C (206)
Język angielski
2 C (206)
7 13:40-14:25 Język angielski
2 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
Zajęcia z wychowawcą
2 C (206)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Celmer Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Chodkowska Lidia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
3 G 3 (27)
Język angielski
3 G 3 (27)
Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) (27)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) (27)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
3 09:50-10:35 Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) (27)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 G 3 (27)
Język angielski
2 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) (27)
5 11:40-12:25 Język angielski
1 D gr. 1 j. angiel. (LCH) (27)
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Czarnecka Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
3 G 1 (121)
Język angielski
3 G 1 (23)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) (121)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 G 2 gr. 2 j.angiel. (MB) (121)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) (23)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) (206)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) (128)
3 09:50-10:35 Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) (121)
Język angielski
1 G 2 gr. 2 j.angiel. (MB) (206)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) (128)
Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) (128)
4 10:45-11:30 Język angielski
2 A gr.2 j.ang (IP) (23)
Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) (229)
5 11:40-12:25 Język angielski
1 D gr. 2 j. angiel. (JCZ) (229)
Język angielski
3 G 1 (23)
6 12:40-13:25 Język angielski
1 G 2 gr. 2 j.angiel. (MB) (19)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Dąbrowska Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Świetlica
2 G 1 j.niem./świetlica (AD) (Świetlica)
Świetlica
1 G 2 j.niem./świetlica (AD) (Świetlica)
Świetlica
1 G 2 świetlica/rel. (AD) (Świetlica)
4 10:45-11:30 Świetlica
1 G 2 j.niem./świetlica (AD) (Świetlica)
Świetlica
1 G 1 świetlica/rel (AD) (Świetlica)
Świetlica
1 G 3 rel/świetlica ( AD) (Świetlica)
Świetlica
2 G 1 świetlica /rel. (AD) (Świetlica)
5 11:40-12:25 Świetlica
2 G 3/2 C świetlica/rel (AD) (Świetlica)
Świetlica
3 G 3 świetlica/rel (AD) (Świetlica)
6 12:40-13:25 Świetlica
1 G 3 rel/świetlica ( AD) (Świetlica)
Świetlica
2 G 1 świetlica /rel. (AD) (Świetlica)
Świetlica
2 G 2 religia/świetlica (AD) (Świetlica)
Świetlica
1 G 2 świetlica/rel. (AD) (Świetlica)
Świetlica
1 D świetlica/rel. (AD) (Świetlica)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Dobrzeniak Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) (Hala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) (Hala)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
2 C (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 C (Hala)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) (Hala)
Biologia
1 G 2 (118)
5 11:40-12:25 Biologia
1 G 3 (118)
Wychowanie fizyczne
2 C (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 AB/1 D gr. 3 wf (JD) (Hala)
6 12:40-13:25 Biologia
1 D (118)
Biologia
1 G 1 (118)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) (Hala)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 wf /LA (JD) (Hala)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Domosławska-Bieńkowska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Drzewiecka Paulina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 strzelectwo sportowe
1 G 2 gr. 1 strz.sport. (PD (014)
2 08:55-09:40 Podstawy przesiębiorczości
1 AB (014)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 G 1 (014)
3 09:50-10:35 Edukacja dla bezpieczeństwa
3 G 3 (014)
4 10:45-11:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 D (014)
5 11:40-12:25 Podstawy przesiębiorczości
1 D (014)
Podstawy przesiębiorczości
1 AB (014)
6 12:40-13:25 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 AB (014)
Podstawy przesiębiorczości
1 D (014)
7 13:40-14:25 Pomoc przedmedyczna
1 AB pomoc przedm (PD) (014)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 A wdż (PD) (014)
przysposobienie wojskowe
1 G 2 gr. 1 przysp.wojsk..(PD) (014)
8 14:30-15:15 Pomoc przedmedyczna
1 AB pomoc przedm (PD) (014)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 BD wdż (PD) (014)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 G 2 (014)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Gostomska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 Zajęcia techniczne
2 G 2 (111)
6 12:40-13:25 Plastyka
2 G 2 (111)
Plastyka
2 G 1 (111)
Zajęcia techniczne
3 G 1 (111)
7 13:40-14:25 Zajęcia techniczne
3 G 3 (111)
Zajęcia techniczne
2 G 1 (111)
Plastyka
2 G 3 (111)
8 14:30-15:15 Zajęcia techniczne
2 G 3 (111)
Zajęcia techniczne
3 G 2 (111)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Jarzyńska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Język niemiecki
2 G 3 (225)
Język niemiecki
2 BD gr.1 j.niem. (JJ) (214)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 G 2 gr. 1 j.niem. (JJ) (225)
Język niemiecki
2 BD gr.1 j.niem. (JJ) (222)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
2 A gr.1 j.niem (JJ) (222)
Język niemiecki
3 G 1 gr. 1 j.niem. (JJ) (222)
5 11:40-12:25 Język niemiecki
3 G 1 gr. 1 j.niem. (JJ) (222)
Język niemiecki
2 G 2 gr. 1 j.niem. (JJ) (222)
6 12:40-13:25 Język niemiecki
2 BD gr.1 j.niem. (JJ) (222)
Język niemiecki
2 A gr.1 j.niem (JJ) (222)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
2 A gr.1 j.niem (JJ) (222)
Język niemiecki
2 G 3 (222)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kajkowska Irena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
2 C (103)
Zajęcia z wychowawcą
1 AB (103)
2 08:55-09:40 Język polski
2 C (103)
Język polski
1 G 2 (103)
Język polski
1 AB (103)
Język polski
1 AB (103)
3 09:50-10:35 Język polski
1 AB (103)
Język polski
1 G 2 (103)
Język polski
1 AB (103)
Język polski
2 C (103)
4 10:45-11:30 Język polski
2 C (103)
Język polski
2 C (103)
Język polski
1 G 2 (103)
Język polski
2 C (103)
5 11:40-12:25 Język polski
2 C (103)
Język polski
2 C (103)
Język polski
2 C (103)
6 12:40-13:25 Język polski
1 G 2 (103)
7 13:40-14:25 Czytanie tekstów kultury
3 G 1 (103)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kapuścińska Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kępczyńska Grażyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
1 G 2 (113)
Chemia
1 G 2 (113)
2 08:55-09:40 Chemia
1 G 1 (113)
3 09:50-10:35 Chemia
2 A (113)
Chemia
2 A (113)
Chemia
2 G 1 (113)
4 10:45-11:30 Chemia
3 G 3 (113)
Chemia
1 AB (113)
5 11:40-12:25 Chemia
3 G 2 (113)
Chemia
1 G 1 (113)
Chemia
2 A (113)
6 12:40-13:25 Chemia
2 A (113)
7 13:40-14:25 Obliczenia w przyrodzie
2 G 1 (113)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kiczkieruk Marta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kocik Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kotwica Lidia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kowalczewska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
2 G 2 (228)
2 08:55-09:40 Matematyka
1 G 3 (228)
Matematyka
2 G 2 (228)
3 09:50-10:35 Matematyka
1 G 3 (229)
4 10:45-11:30 Matematyka
2 G 2 (229)
Matematyka
1 G 3 (228)
5 11:40-12:25 Matematyka
2 G 2 (128)
Matematyka
2 G 2 (229)
6 12:40-13:25 Matematyka
1 G 3 (128)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
2 G 2 (128)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kowalska Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 G 3 (129)
Język polski
3 G 1 (129)
2 08:55-09:40 Język polski
3 G 3 (129)
Język polski
3 G 3 (129)
Język polski
3 G 3 (129)
3 09:50-10:35 Język polski
3 G 2 (129)
Język polski
3 G 2 (129)
Język polski
3 G 1 (129)
Język polski
3 G 1 (129)
4 10:45-11:30 Język polski
3 G 1 (129)
Język polski
3 G 2 (129)
Język polski
3 G 1 (129)
5 11:40-12:25 Zajęcia z wychowawcą
3 G 3 (129)
Język polski
3 G 2 (129)
Język polski
3 G 2 (129)
6 12:40-13:25 Język polski
3 G 3 (129)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kozakiewicz Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Język niemiecki
2 C (222)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 G 1 gr.2 j.niem (AK) (222)
Język niemiecki
1 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) (222)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
1 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) (222)
5 11:40-12:25 Język niemiecki
2 G 1 gr.2 j.niem (AK) (221)
6 12:40-13:25 Język niemiecki
2 C (222)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
2 C (221)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Koźluk Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kroczewska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 A WF dz.(AK) (Duża sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 A WF dz.(AK) (Hala)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Wychowanie do życia w rodzinie
1 G 1 wdż ( AK) (104)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) (Hala)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 G 2 wdż (AK) (128)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 A WF dz.(AK) (Mała sala)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 G 1 wdż ( AK) (118)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr 1 wf (AK) (Hala)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (AK) (Basen)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 AB wdż (AK) (118)
Wychowanie do życia w rodzinie
1 D (118)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
1 G 3 wdż ( AK) (118)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (AK) (Basen)
Wychowanie do życia w rodzinie
2 G 3 wdż (AK) (118)
9 15:20-16:05 Wychowanie do życia w rodzinie
2 G 2 wdż ( AK) (118)

Nauczyciel Królikowska Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Krydziński Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kubacka Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
3 G 1 (123)
Matematyka
3 G 1 (123)
2 08:55-09:40 Matematyka
3 G 1 (123)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 G 1 (123)
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 Matematyka
3 G 1 (123)
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Kurzyńska Grażyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 w-f (GK) (Hala)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 w-f (GK) (Mała sala)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 w-f (GK) (Hala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) (Hala)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf dz.(GK) (Hala)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Lucińska Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Łuszczyńska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Machała-Pniewska Marzenna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Mahlik Maciej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Informatyka
1 D gr. 2 inform. (MM) (211)
4 10:45-11:30 Informatyka
2 G 2 inf gr. 1 (MM) (211)
5 11:40-12:25 Informatyka
1 G 3 gr. 2 inform. (MM) (211)
Informatyka
1 G 2 gr. 2 inform. (MM) (211)
6 12:40-13:25 Informatyka
1 G 1 gr.2 inform. (MM) (211)
Historia
2 G 3 (32)
Historia
2 G 3 (32)
7 13:40-14:25 Informatyka
1 AB gr. 2 inform. (MM) (211)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 3 (32)
Informatyka
2 G 1 gr.1 inform. (MM) (211)
8 14:30-15:15 Informatyka
2 G 3 gr.2 inform. (MM) (211)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Malanowski Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) (Duża sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) (Duża sala)
3 09:50-10:35 Chemia
1 G 3 (113)
Chemia
3 G 1 (113)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) (Hala)
4 10:45-11:30 Chemia
2 G 3 (113)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 gr. ch. w-f (GK) (Hala)
Chemia
1 G 3 (118)
Chemia
1 D (113)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) (Duża sala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) (Duża sala)
Chemia
2 G 2 (113)
Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) (Duża sala)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 G 1/3 G 3 wf ch. (MN) (Duża sala)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Mieszkowski Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) (Hala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf LA (PM) (Hala)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Hala)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Hala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Hala)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Mała sala)
Zajęcia z wychowawcą
1 G 3 (129)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 G 3 (Mała sala)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Mioduska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Fizyka
1 AB (19)
Fizyka
1 G 3 (19)
2 08:55-09:40 Fizyka
2 G 2 (19)
Fizyka
3 G 3 (19)
Fizyka
1 D (19)
3 09:50-10:35 Fizyka
2 G 3 (19)
Fizyka
1 G 1 (19)
Fizyka
3 G 2 (19)
Fizyka
2 G 3 (19)
4 10:45-11:30 Fizyka
3 G 1 (19)
5 11:40-12:25 Fizyka
1 G 2 (19)
Fizyka
2 G 1 (19)
6 12:40-13:25 Fizyka
2 G 1 (19)
Fizyka
2 G 2 (19)
7 13:40-14:25 Spotkanie z eksperymentem
1 G 2 gr. 2 eksper.fiz. (JM) (19)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Murawska Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
2 C (229)
Geografia
2 G 3 (229)
Przyroda
2 C (229)
2 08:55-09:40 Geografia
3 G 1 (229)
Geografia
3 G 2 (229)
Geografia
2 G 1 (229)
3 09:50-10:35 Geografia
2 G 2 (229)
4 10:45-11:30 Geografia
3 G 3 (229)
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Niemiec Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) (Duża sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) (Duża sala)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
1 G 2 (Duża sala)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
1 G 2 (Duża sala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
2 A/2 BD WF ch. (MN) (Duża sala)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
1 G 2 (118)
Wychowanie fizyczne
1 G 2 (Duża sala)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
1 G 2 (Duża sala)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Ogonowska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Orłowska Patrycja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Ostrowska Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
2 A (123)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Zajęcia artystyczne
2 A (123)
4 10:45-11:30 Język polski
2 A (123)
5 11:40-12:25 Język polski
2 A (123)
6 12:40-13:25 Język polski
2 A (123)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Pajor Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) (203)
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) (203)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
1 G 2 religia (BP) (203)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
1 G 1 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
1 G 3 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) (203)
5 11:40-12:25 Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) (203)
6 12:40-13:25 Religia / Etyka
1 G 3 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
1 G 2 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
1 D religia (BP) (203)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
1 G 1 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
1 D religia (BP) (203)
Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) (203)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) (203)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Parulska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Piecka Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) (111)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) (111)
Język niemiecki
1 G 1 gr.1 j.niem (MP) (111)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
1 G 1 gr.1 j.niem (MP) (111)
Język niemiecki
2 A gr.2 j.niem. (MP) (111)
5 11:40-12:25 Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) (111)
6 12:40-13:25 Język niemiecki
3 G 2 (111)
Język niemiecki
3 G 2 (219)
Język niemiecki
2 A gr.2 j.niem. (MP) (111)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) (219)
Język niemiecki
2 A gr.2 j.niem. (MP) (111)
Zajęcia z wychowawcą
3 G 2 (219)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Przybylski Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf PR basen (PP) (Basen)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) (Hala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf PR basen (PP) (Basen)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) (Hala)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Mała sala)
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) (Siłownia)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Mała sala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Mała sala)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 3 (228)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) (Basen)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (PP) (Basen)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) (Siłownia)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
2 G 3 wf PR/basen (PP) (Basen)
Ratownictwo wodne
2 A rat. wod. (PP) (Basen)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 gr. 2 wf (PP) (Siłownia)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Pycek Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
1 AB (26)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 AB (26)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Język angielski
1 AB (26)
5 11:40-12:25 Język angielski
2 G 1 gr.1 j. ang. (IP) (104)
Język angielski
1 AB (26)
Język angielski
2 G 1 gr.1 j. ang. (IP) (26)
6 12:40-13:25 Język angielski
1 AB (27)
Język angielski
1 AB (27)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Pytel Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
1 D (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 1 (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) (32)
2 08:55-09:40 Wiedza o społeczeństwie
2 C (32)
Historia
2 G 2 (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 C (32)
3 09:50-10:35 Zajęcia z wychowawcą
1 D (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) (32)
Historia
2 G 2 (32)
4 10:45-11:30 Wiedza o społeczeństwie
2 G 3 (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) (32)
młodzi i media
2 C (32)
5 11:40-12:25 Wiedza o społeczeństwie
2 BD gr.2 wos roz. (MP) (32)
Historia
1 D (32)
Historia
1 G 2 (32)
6 12:40-13:25 Wiedza o społeczeństwie
1 D (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 C (32)
7 13:40-14:25 Historia
1 G 2 (32)
młodzi i media
1 D (32)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Ratkowski Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia artystyczne
1 G 2 gr. 1/1 G 3 gr. 1 zaj. art. (JR) (23)
Zajęcia artystyczne
1 G 2 gr. 2/1 G 3 gr. 2 zaj.art (MK) (23)
2 08:55-09:40 Wiedza o kulturze
1 D (23)
Zajęcia artystyczne
3 G 1 (23)
3 09:50-10:35 Muzyka
1 G 1 (23)
Zajęcia artystyczne
3 G 3 (23)
4 10:45-11:30 Wiedza o kulturze
1 AB (23)
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25 Muzyka
1 G 2 (23)
7 13:40-14:25 Muzyka
1 G 3 (23)
Zajęcia artystyczne
1 G 1 gr. 1 zaj.art. (JR) (23)
Zajęcia artystyczne
1 G 1 gr. 2 zaj.art. (MK) (23)
8 14:30-15:15 Zajęcia artystyczne
3 G 2 gr. 1 zaj.art (JR) (23)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Ruciński Michał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Rybińska-Janicka Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia i społeczeństwo
2 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) (224)
Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) (224)
2 08:55-09:40 Historia i społeczeństwo
2 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) (224)
3 09:50-10:35 Historia
2 G 1 (224)
4 10:45-11:30 Wiedza o społeczeństwie
3 G 1 (224)
5 11:40-12:25 Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) (224)
Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) (224)
6 12:40-13:25 Historia
2 G 1 (224)
7 13:40-14:25 Wiedza o społeczeństwie
3 G 2 (224)
Historia
2 BD gr.1 historia roz. (RJJ) (224)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Sęk Olgierd - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf Pr (OS) (Duża sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf Pr (OS) (Duża sala)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) (Duża sala)
6 12:40-13:25 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) (Duża sala)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
3 G 2 gr. 2 wf (OS) (Duża sala)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Stanisławski Leszek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Stankiewicz Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25 Religia / Etyka
1 AB religia (MS) (118)
Religia / Etyka
2 BD religia (MS) (128)
Religia / Etyka
2 BD religia (MS) (128)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
2 C religia (MS) (118)
Religia / Etyka
2 C religia (MS) (118)
Religia / Etyka
1 AB religia (MS) (128)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
2 A religia (MS) (23)
Religia / Etyka
2 A religia (MS) (128)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Szczechowicz Dagmara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Szymańska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język francuski
1 AB/1 D gr. 2 j. franc. (ASz) (128)
2 08:55-09:40 Język francuski
2 BD gr.2 j.franc.(ASZ) (26)
3 09:50-10:35 Język francuski
2 G 1/2 G 3 gr.1 j.franc (ASZ) (221)
Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) (26)
Język francuski
2 BD gr.2 j.franc.(ASZ) (225)
4 10:45-11:30 Język francuski
1 G 1/1 G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) (26)
Język francuski
3 G 1/3 G 3 gr. 2 j.franc. (ASZ) (225)
5 11:40-12:25 Język francuski
3 G 1/3 G 3 gr. 2 j.franc. (ASZ) (26)
Język francuski
2 G 1/2 G 3 gr.1 j.franc (ASZ) (27)
6 12:40-13:25 Język francuski
2 BD gr.2 j.franc.(ASZ) (27)
7 13:40-14:25 Język francuski
1 AB/1 D gr. 2 j. franc. (ASz) (26)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Szymborska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Tomaszewska Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
2 G 3 (219)
Biologia
2 A (219)
Biologia
2 A (219)
2 08:55-09:40 Biologia
2 G 1 (219)
3 09:50-10:35 Biologia
3 G 3 (219)
Biologia
1 AB (219)
4 10:45-11:30 Biologia
2 A (219)
Biologia
3 G 2 (219)
Biologia
2 G 2 (219)
5 11:40-12:25 Biologia
2 A (219)
Biologia
2 A (219)
Biologia
3 G 3 (219)
6 12:40-13:25 Biologia
3 G 1 (219)
Biologia
3 G 2 (219)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
3 G 1 (219)
Biologia
3 G 1 (219)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Wietrzykowska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Wilewska Edyta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
3 G 2 (29)
Matematyka
3 G 2 (29)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 G 3 (29)
Matematyka
3 G 2 (29)
Matematyka
2 A (29)
3 09:50-10:35 Matematyka
2 G 3 (29)
Matematyka
2 G 3 (29)
Matematyka
3 G 2 (29)
4 10:45-11:30 Matematyka
3 G 2 (29)
Matematyka
2 A (29)
Matematyka
2 G 3 (29)
5 11:40-12:25 Matematyka
2 G 3 (29)
Matematyka
2 A (29)
6 12:40-13:25 Matematyka
2 A (29)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
2 A (29)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Wiśniewska Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Wiśniewska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
3 G 3 (31)
Matematyka
1 G 1 (31)
Matematyka
2 BD (31)
Matematyka
2 BD (31)
Matematyka
1 G 1 (31)
2 08:55-09:40 Matematyka
3 G 3 (31)
Matematyka
2 BD (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
Matematyka
1 G 1 (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 G 3 (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
Matematyka
3 G 3 (31)
4 10:45-11:30 Matematyka
2 G 1 (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
Matematyka
3 G 3 (31)
Matematyka
2 BD (31)
5 11:40-12:25 Matematyka
1 G 1 (31)
6 12:40-13:25 Zajęcia z wychowawcą
1 G 1 (31)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Wolińska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel X X - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Zabrzyska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Zarębowska Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
1 G 1 (121)
5 11:40-12:25 Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
1 G 1 (121)
Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
6 12:40-13:25 Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
1 G 1 (121)
7 13:40-14:25 Język angielski
2 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Zasimowicz Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Informatyka
1 D gr. 1 inform. (AZ) (18)
4 10:45-11:30 Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) (18)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) (18)
Informatyka
2 G 2 inf gr. 2 (AZ) (18)
5 11:40-12:25 Informatyka
1 G 3 gr. 1 inform. (AZ) (18)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) (18)
Informatyka
1 G 2 gr. 1 inform. (AZ) (18)
6 12:40-13:25 Informatyka
1 G 1 gr.1 inform. (AZ) (18)
7 13:40-14:25 Informatyka
1 AB gr. 1 inform. (AZ) (18)
Informatyka
2 BD gr.2 inform. roz. (AZ) (18)
Informatyka
2 G 1 gr.2 inform. (AZ) (18)
8 14:30-15:15 Informatyka
2 G 3 gr.1 inform. (AZ) (18)
9 15:20-16:05

Nauczyciel Ziółkowska Emilia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język niemiecki
1 D gr. 1 j. niem. (EZ) (214)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Język niemiecki
1 G 2 gr.1 j.niem (EZ) (214)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
1 G 2 gr.1 j.niem (EZ) (229)
Język niemiecki
3 G 3 gr. 1 j.niem (EZ) (214)
5 11:40-12:25 Język niemiecki
3 G 3 gr. 1 j.niem (EZ) (214)
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25 Język niemiecki
1 D gr. 1 j. niem. (EZ) (214)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Zubek Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
2 G 1 (226)
Język polski
2 G 1 (226)
Język polski
2 G 1 (226)
2 08:55-09:40 Język polski
1 G 3 (226)
Język polski
1 G 3 (226)
Język polski
1 D (226)
Język polski
1 D (226)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (226)
3 09:50-10:35 Język polski
2 BD (226)
Język polski
2 BD (226)
Język polski
2 BD (226)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (226)
Język polski
1 G 3 (226)
4 10:45-11:30 Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (226)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (226)
Język polski
2 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (226)
Język polski
2 G 1 (226)
5 11:40-12:25 Język polski
1 D (226)
Język polski
2 G 1 (226)
Język polski
2 BD (226)
6 12:40-13:25 Język polski
1 D (226)
Język polski
1 G 3 (226)
7 13:40-14:25 Czytanie tekstów kultury
3 G 3 (226)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 1 (226)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Nauczyciel Żuławnik Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05

Dziennik Terapia pedagogiczna I G1-I G2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:30-14:30
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna I G2 - I G3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
06:55-07:55
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:30-15:30
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:40-12:40
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:40-11:40
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:55-08:55
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:55-08:55
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:00-08:00
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna II G3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:40-10:40
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)

Dziennik Terapia pedagogiczna III G1-III G3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
06:55-07:55
Terapia pedagogiczna
Koźluk M. (101)