Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 AB » 2 AB » 2 D » 2 G 1 » 2 G 2 » 2 G 3 » 3 A » 3 BD » 3 C » 3 G 1 » 3 G 2 » 3 G 3

Plany nauczycieli

» Adamiak M. » Adamkiewicz B. » Alabrudzińska A. » Ambroziak-Bereszczyńska U. » Aronowska-Tokarska Anna » Aronowska-Tokarska Anna » Bartosiewicz B. » Bednarczyk-Zomer A. » Berent E. » Bogiel S. » Bornińska M. » Brzeski A. » Brzezińska M. » Celmer M. » Chodkowska L. » Czarnecka J. » Dąbrowska A. » Dobrzeniak J. » Domosławska-Bieńkowska U. » Drzewiecka P. » Gostomska J. » Jarzyńska J. » Kajkowska I. » Kamińska M. » Kapuścińska M. » Kępczyńska G. » Kiczkieruk M. » Kocik M. » Kotwica L. » Kowalczewska J. » Kowalska M. » Kozakiewicz A. » Koźluk M. » Kroczewska A. » Królikowska K. » Krydziński P. » Kubacka K. » Kurzyńska G. » Lucińska D. » Łuszczyńska J. » Machała-Pniewska M. » Mahlik M. » Malanowski J. » Michalak Ł. » Mieszkowski P. » Mioduska J. » Murawska B. » Niedzielski J. » Niemiec M. » Ogonowska M. » Orłowska P. » Ostrowska D. » Pajor B. » Parulska A. » Piecka M. » Podraska B. » Przybylski P. » Pycek I. » Pytel M. » Ratkowski J. » Ruciński M. » Rybińska-Janicka J. » Sęk O. » Stanisławski L. » Stankiewicz M. » Szczechowicz D. » Szymańska A. » Szymborska M. » Tomaszewska E. » Wietrzykowska M. » Wilewska E. » Wiśniewska K. » Wiśniewska U. » Włodarczyk S. » Wolińska M. » Zabrzyska U. » Zarębowska A. » Zasimowicz A. » Ziółkowska E. » Zubek R. » Żuławnik E.

Plany różnych dzienników

» edukacja wczesnoszkolna- język angielski » Klasa 1b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » klasa Ia - edukacja wczesnoszkolna » Terapia pedagogiczna - III G 1 » Terapia pedagogiczna - III G 3 » terapia pedagogiczna - naucz. ind. » terapia pedagogiczna III 2 gr. 2 » terapia pedagogiczna III 2 gr.1 » terapia pedagogiczna kl. I A » terapia pedagogiczna kl. II 1 » terapia pedagogiczna kl. II 2 gr. 1 » terapia pedagogiczna kl. II 2 gr.2 » Terapia pedagogicznam - II G 3

Klasa 1 AB - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) - Aronowska-Tokarska Anna (26)
Język polski
1 AB gr. 1 j.pol. pp (UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Język polski
1 AB gr. 2 j. polski roz. (UAB) - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Chemia
1 AB - Kubacka K. (113)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) - Aronowska-Tokarska Anna (26)
Religia / Etyka
1 AB religia (MS) - Stankiewicz M. (203)
Świetlica
1 AB świetlica/rel. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Matematyka
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
Religia / Etyka
1 AB religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Świetlica
1 AB/ świetl./rel. (DO) - Ostrowska D. (Świetlica)
Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
1 AB gr. 2 j. franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
3 09:50-10:35 Język polski
1 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Fizyka
1 AB - Kamińska M. (19)
Wiedza o społeczeństwie
1 AB - Bornińska M. (225)
Język polski
1 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Język polski
1 AB - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
4 10:45-11:30 Zajęcia z wychowawcą
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
Informatyka
1 AB gr. 1 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Informatyka
1 AB gr. 2 inform. (RZ) - Zubek R. (211)
Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) - Aronowska-Tokarska Anna (26)
Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) - Aronowska-Tokarska Anna (26)
Matematyka
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 dz. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 2 ch. w-f (OS) - Sęk O. (Mała sala)
Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) - Aronowska-Tokarska Anna (26)
Geografia
1 AB - Berent E. (228)
Matematyka
1 AB - Bartosiewicz B. (28)
Biologia
1 AB - Kapuścińska M. (118)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 dz. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 2 ch. w-f (OS) - Sęk O. (Mała sala)
Wiedza o kulturze
1 AB - Ratkowski J. (23)
Historia
1 AB - Rybińska-Janicka J. (224)
Podstawy przesiębiorczości
1 AB - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 dz. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 2 ch. w-f (OS) - Sęk O. (Mała sala)
7 13:45-14:30 Podstawy przesiębiorczości
1 AB - Bornińska M. (225)
strzelectwo sportowe
1 AB gr. 1 strzel. sport. (PP) - Przybylski P. (014)
Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
1 AB gr. 2 j. franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
Wiedza o kulturze
1 AB - Ratkowski J. (23)
8 14:35-15:20 Historia
1 AB - Rybińska-Janicka J. (224)
strzelectwo sportowe
1 AB gr. 1 strzel. sport. (PP) - Przybylski P. (014)
9 15:25-16:10

Klasa 2 AB - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
2 AB - Kapuścińska M. (118)
Język niemiecki
2 AB gr. 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222)
Język francuski
2 AB/2 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (104)
Język polski
2 AB - Kajkowska I. (103)
Biologia
2 AB - Kapuścińska M. (118)
Matematyka
2 AB - Bartosiewicz B. (28)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 AB - Bartosiewicz B. (28)
Matematyka
2 AB - Bartosiewicz B. (28)
Język angielski
2 AB - Pycek I. (26)
Biologia
2 AB - Kapuścińska M. (118)
Język polski
2 AB - Kajkowska I. (103)
3 09:50-10:35 Język polski
2 AB - Kajkowska I. (103)
Religia / Etyka
2 AB religia (MS) - Stankiewicz M. (203)
Język niemiecki
2 AB gr. 1 j. niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222)
Język francuski
2 AB/2 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (104)
Język angielski
2 AB - Pycek I. (26)
Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) - Kubacka K. (113)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
4 10:45-11:30 Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) - Kubacka K. (113)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) - Kubacka K. (113)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Matematyka
2 AB - Bartosiewicz B. (28)
Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) - Kubacka K. (113)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Zajęcia z wychowawcą
2 AB - Kajkowska I. (103)
5 11:50-12:35 Język angielski
2 AB - Pycek I. (26)
Biologia
2 AB - Kapuścińska M. (118)
Biologia
2 AB - Kapuścińska M. (118)
Historia i społeczeństwo
2 AB - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
2 AB - Bogiel S. (Mała sala)
6 12:50-13:35 Język angielski
2 AB - Pycek I. (26)
Język polski
2 AB - Kajkowska I. (103)
Religia / Etyka
2 AB religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Wychowanie fizyczne
2 AB - Bogiel S. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 AB - Bogiel S. (Mała sala)
7 13:45-14:30 Język angielski
2 AB - Pycek I. (26)
Historia i społeczeństwo
2 AB - Bornińska M. (225)
Ratownictwo wodne
2 AB gr. 1 basen rat.wod. (PP) - Przybylski P. (Basen)
Historia i społeczeństwo
2 AB - Bornińska M. (225)
8 14:35-15:20 Historia i społeczeństwo
2 AB - Bornińska M. (225)
Ratownictwo wodne
2 AB gr. 1 basen rat.wod. (PP) - Przybylski P. (Basen)
9 15:25-16:10

Klasa 2 D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
2 D - Bartosiewicz B. (28)
Język francuski
2 AB/2 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (104)
Język niemiecki
2 D gr. 1 j. niem. (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Język angielski
2 D - Chodkowska L. (27)
Zajęcia z wychowawcą
2 D - Pytel M. (32)
2 08:55-09:40 Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Przyroda
2 D - Berent E. (228)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Język angielski
2 D - Chodkowska L. (27)
Wiedza o społeczeństwie
2 D - Pytel M. (32)
3 09:50-10:35 Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Język angielski
2 D - Chodkowska L. (27)
Język francuski
2 AB/2 D gr. 2 j. franc. (ASz) - Szymańska A. (104)
Język niemiecki
2 D gr. 1 j. niem. (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Wiedza o społeczeństwie
2 D - Pytel M. (32)
Matematyka
2 D - Bartosiewicz B. (28)
4 10:45-11:30 Wiedza o społeczeństwie
2 D - Pytel M. (32)
Religia / Etyka
2 D religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Świetlica
2 D świetlica/rel. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Wiedza o społeczeństwie
2 D - Pytel M. (32)
Matematyka
2 D - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
5 11:50-12:35 młodzi i media
2 D - Pytel M. (32)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Historia i społeczeństwo
2 D - Rybińska-Janicka J. (224)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Język angielski
2 D - Chodkowska L. (27)
6 12:50-13:35 Historia i społeczeństwo
2 D - Rybińska-Janicka J. (224)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Język angielski
2 D - Chodkowska L. (27)
Język polski
2 D - Zubek R. (226)
Język angielski
2 D - Chodkowska L. (27)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
2 D - Bogiel S. (Duża sala)
Religia / Etyka
2 D religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Wychowanie fizyczne
2 D - Bogiel S. (Duża sala)
Przyroda
2 D - Berent E. (228)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
2 D - Bogiel S. (Duża sala)
9 15:25-16:10

Klasa 2 G 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
2 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
Spotkanie z eksperymentem
2 G 1 gr. 2 spotk. z eksp. (MK) - Kamińska M. (19)
Język polski
2 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
2 08:55-09:40 Język polski
2 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Język polski
2 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Plastyka
2 G 1 - Alabrudzińska A. (111)
Język polski
2 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
3 09:50-10:35 Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Język polski
2 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Język angielski
2 G 1 - Zarębowska A. (121)
Biologia
2 G 1 - Kapuścińska M. (118)
Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
4 10:45-11:30 Język angielski
2 G 1 - Zarębowska A. (121)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Matematyka
2 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 - Niemiec M. (Duża sala)
Geografia
2 G 1 - Berent E. (228)
5 11:50-12:35 Fizyka
2 G 1 - Kamińska M. (19)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 - Niemiec M. (Duża sala)
Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
Język polski
2 G 1 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Historia
2 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
6 12:50-13:35 Wiedza o społeczeństwie
2 G 1 - Bornińska M. (225)
Chemia
2 G 1 - Kubacka K. (113)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
2 G 1 świetlica/rel (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
2 G 1 rel./świet/ (JŁ) - Łuszczyńska J. (Świetlica)
Konwersatorium z języka angielskiego
2 G 1 konwer. z j.ang. (AZ) - Zarębowska A. (121)
7 13:45-14:30 Informatyka
2 G 1 gr.1 inform. (RF) - Zubek R. (211)
Informatyka
2 G 1 gr.2 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Fizyka
2 G 1 - Kamińska M. (19)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 - Niemiec M. (Duża sala)
Zajęcia techniczne
2 G 1 - Alabrudzińska A. (111)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
2 G 1 - Niemiec M. (Duża sala)
9 15:25-16:10

Klasa 2 G 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Fizyka
2 G 2 - Kamińska M. (19)
Matematyka
2 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
Historia
2 G 2 - Bornińska M. (225)
Matematyka
2 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
Geografia
2 G 2 - Berent E. (228)
2 08:55-09:40 Język polski
2 G 2 - Ogonowska M. (128)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 - Niemiec M. (Mała sala)
Język polski
2 G 2 - Ogonowska M. (128)
Historia
2 G 2 - Bornińska M. (225)
Matematyka
2 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
3 09:50-10:35 Chemia
2 G 2 - Kubacka K. (113)
Język polski
2 G 2 - Ogonowska M. (128)
Matematyka
2 G 2 - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
2 G 2 - Ogonowska M. (128)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
Język niemiecki
2 G 2 gr.1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
4 10:45-11:30 Informatyka
2 G 2 gr. 1 inform. (EW) - Wilewska E. (211)
Informatyka
2 G 2 gr. 2 inform. (RZ) - Zubek R. (18)
Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 2 - Niemiec M. (123)
Plastyka
2 G 2 - Alabrudzińska A. (111)
Język polski
2 G 2 - Ogonowska M. (128)
5 11:50-12:35 Język angielski
2 G 2 - Zarębowska A. (121)
Fizyka
2 G 2 - Kamińska M. (19)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
Język niemiecki
2 G 2 gr.1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Świetlica
2 G 2 / 2 G 3 j.niem./świetl (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Biologia
2 G 2 - Kapuścińska M. (118)
Język polski
2 G 2 - Ogonowska M. (128)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
2 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 2 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
Język angielski
2 G 2 - Zarębowska A. (121)
Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
2 G 2 - Niemiec M. (Duża sala)
Zajęcia techniczne
2 G 2 - Alabrudzińska A. (111)
Godzina dla zdrowia
2 G 2 gr. 1 godz. dla zdrowia (MK) - Kapuścińska M. (118)
strzelectwo sportowe
2 G 2 gr. 2 strz.sport. (PP) - Przybylski P. (014)
8 14:35-15:20 zajęcia sportowo obronne
2 G 2 gr. 2 zaj.sport.obron.(PP) - Przybylski P. (014)
9 15:25-16:10

Klasa 2 G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
2 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Język polski
2 G 3 - Kajkowska I. (103)
Język angielski
2 G 3 - Pycek I. (26)
Historia
2 G 3 - Bornińska M. (225)
Język polski
2 G 3 - Kajkowska I. (103)
2 08:55-09:40 Fizyka
2 G 3 - Kamińska M. (19)
Język polski
2 G 3 - Kajkowska I. (103)
Język polski
2 G 3 - Kajkowska I. (103)
Matematyka
2 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Matematyka
2 G 3 - Wiśniewska U. (31)
3 09:50-10:35 Historia
2 G 3 - Bornińska M. (225)
Matematyka
2 G 3 - Wiśniewska U. (31)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Język polski
2 G 3 - Kajkowska I. (103)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
Język niemiecki
2 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) - Kozakiewicz A. (222)
4 10:45-11:30 Język polski
2 G 3 - Kajkowska I. (103)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
2 G 3 rel./świet.(GK) - Kurzyńska G. (Świetlica)
Chemia
2 G 3 - Kubacka K. (113)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) - Szymańska A. (104)
Język niemiecki
2 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) - Kozakiewicz A. (222)
Świetlica
2 G 2 / 2 G 3 j.niem./świetl (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Język angielski
2 G 3 - Pycek I. (26)
Geografia
2 G 3 - Berent E. (228)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Fizyka
2 G 3 - Kamińska M. (19)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 3 - Mieszkowski P. (123)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Biologia
2 G 3 - Kapuścińska M. (118)
7 13:45-14:30 Plastyka
2 G 3 - Alabrudzińska A. (111)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 3 - Bornińska M. (225)
Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
8 14:35-15:20 Informatyka
2 G 3 gr. 1 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Informatyka
2 G 3 gr. 2 inform. (RZ) - Zubek R. (211)
Zajęcia techniczne
2 G 3 - Alabrudzińska A. (111)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 - Mieszkowski P. (Hala)
9 15:25-16:10

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 A - Ostrowska D. (123)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język polski
3 A - Ostrowska D. (123)
Historia i społeczeństwo
3 A - Rybińska-Janicka J. (224)
Matematyka
3 A - Wilewska E. (29)
2 08:55-09:40 Chemia
3 A - Kubacka K. (113)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Chemia
3 A - Kubacka K. (113)
Chemia
3 A - Kubacka K. (113)
Język niemiecki
3 A gr.1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Język niemiecki
3 A gr. 2 j.niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 A - Wilewska E. (29)
Język polski
3 A - Ostrowska D. (123)
Biologia
3 A - Kapuścińska M. (118)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język polski
3 A - Ostrowska D. (123)
4 10:45-11:30 Biologia
3 A - Kapuścińska M. (118)
Biologia
3 A - Kapuścińska M. (118)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Matematyka
3 A - Wilewska E. (29)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) - Chodkowska L. (27)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
5 11:50-12:35 Biologia
3 A - Kapuścińska M. (118)
Chemia
3 A - Kubacka K. (113)
Religia / Etyka
3 A religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Świetlica
3 A świetlica/rel. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Zajęcia z wychowawcą
3 A - Wilewska E. (29)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 A WF dz.(PP) - Przybylski P. (Hala)
6 12:50-13:35 Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (AK) - Kroczewska A. (Basen)
Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (PP) - Przybylski P. (Basen)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 A WF dz.(PP) - Przybylski P. (Hala)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 A wdż (MK) - Kapuścińska M. (118)
Biologia
3 A - Kapuścińska M. (118)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 A WF dz.(PP) - Przybylski P. (Hala)
7 13:45-14:30 Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (AK) - Kroczewska A. (Basen)
Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (PP) - Przybylski P. (Basen)
Religia / Etyka
3 A religia (MS) - Stankiewicz M. (203)
Język niemiecki
3 A gr.1 j.niem (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Język niemiecki
3 A gr. 2 j.niem. (AK) - Kozakiewicz A. (222)
Historia i społeczeństwo
3 A - Rybińska-Janicka J. (224)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Klasa 3 BD - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 BD - Ogonowska M. (128)
Wiedza o społeczeństwie
3 BD gr.2 wos (MP) - Pytel M. (32)
Warsztaty dziennikarskie
3 BD gr. 1 warszt. dzien. (MO) - Ogonowska M. (128)
Matematyka
3 BD - Wiśniewska U. (31)
Religia / Etyka
3 BD religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Język niemiecki
3 BD gr.1 j.niem. (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Język francuski
3 BD gr.2 j.franc.(ASZ) - Szymańska A. (104)
2 08:55-09:40 Wiedza o społeczeństwie
3 BD gr.2 wos (MP) - Pytel M. (32)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Ogonowska M. (128)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 BD wdż (MK) - Kapuścińska M. (118)
Wiedza o społeczeństwie
3 BD gr.2 wos (MP) - Pytel M. (32)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Ogonowska M. (128)
Historia i społeczeństwo
3 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
3 09:50-10:35 Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Język polski
3 BD - Ogonowska M. (128)
Matematyka
3 BD - Wiśniewska U. (31)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
4 10:45-11:30 Matematyka
3 BD - Wiśniewska U. (31)
Język polski
3 BD - Ogonowska M. (128)
Język niemiecki
3 BD gr.1 j.niem. (EZ) - Ziółkowska E. (214)
Język francuski
3 BD gr.2 j.franc.(ASZ) - Szymańska A. (104)
Język polski
3 BD - Ogonowska M. (128)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
5 11:50-12:35 Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Ogonowska M. (128)
Historia i społeczeństwo
3 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Matematyka
3 BD - Wiśniewska U. (31)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) - Zarębowska A. (121)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) - Brzezińska M. (206)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 BD gr. dz w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
6 12:50-13:35 Przyroda
3 BD - Berent E. (228)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 BD gr. dz w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Przyroda
3 BD - Berent E. (228)
Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) - Ogonowska M. (128)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) - Mieszkowski P. (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 BD gr. dz w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
7 13:45-14:30 Religia / Etyka
3 BD religia (MS) - Stankiewicz M. (203)
Elementy prawa
3 BD gr. 1 el. prawa (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) - Wilewska E. (18)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) - Rybińska-Janicka J. (224)
Zajęcia z wychowawcą
3 BD - Ogonowska M. (128)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Klasa 3 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
Przyroda
3 C - Berent E. (228)
Matematyka
3 C - Bartosiewicz B. (28)
Język angielski
3 C - Brzezińska M. (206)
Język niemiecki
3 C - Kozakiewicz A. (222)
2 08:55-09:40 Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
Język angielski
3 C - Brzezińska M. (206)
Język angielski
3 C - Brzezińska M. (206)
Matematyka
3 C - Bartosiewicz B. (28)
Język angielski
3 C - Brzezińska M. (206)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 C - Bartosiewicz B. (28)
Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
Zajęcia z wychowawcą
3 C - Brzezińska M. (206)
Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 C - Brzezińska M. (206)
Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
Język niemiecki
3 C - Kozakiewicz A. (222)
Wiedza o społeczeństwie
3 C - Pytel M. (32)
Wiedza o społeczeństwie
3 C - Pytel M. (32)
5 11:50-12:35 Religia / Etyka
3 C religia (MS) - Stankiewicz M. (203)
Religia / Etyka
3 C religia (MS) - Stankiewicz M. (219)
Wiedza o społeczeństwie
3 C - Pytel M. (32)
Język polski
3 C - Kajkowska I. (103)
Matematyka
3 C - Bartosiewicz B. (28)
6 12:50-13:35 Wychowanie do życia w rodzinie
3 C wdż (MK) - Kapuścińska M. (118)
młodzi i media
3 C - Brzezińska M. (206)
Historia i społeczeństwo
3 C - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 C - Niemiec M. (Mała sala)
Historia i społeczeństwo
3 C - Bornińska M. (225)
7 13:45-14:30 Przyroda
3 C - Berent E. (228)
Wychowanie fizyczne
3 C - Niemiec M. (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 C - Niemiec M. (Mała sala)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Klasa 3 G 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
3 G 1 - Zubek R. (226)
Biologia
3 G 1 - Tomaszewska E. (219)
Chemia
3 G 1 - Kubacka K. (113)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Historia
3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
2 08:55-09:40 Matematyka
3 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Język niemiecki
3 G 1 gr.1 j.niem (AK) - Kozakiewicz A. (222)
Język francuski
3 G 1/G 3 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (104)
Matematyka
3 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Geografia
3 G 1 - Berent E. (228)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
3 G 1 świetlica /rel. (JR) - Ratkowski J. (Świetlica)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Matematyka
3 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Język angielski
3 G 1 - Brzeski A. (23)
Matematyka
3 G 1 - Wiśniewska U. (31)
4 10:45-11:30 Fizyka
3 G 1 - Kamińska M. (19)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) - Kurzyńska G. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) - Niemiec M. (Duża sala)
Język polski
3 G 1 - Zubek R. (226)
Język polski
3 G 1 - Zubek R. (226)
Język angielski
3 G 1 - Brzeski A. (23)
5 11:50-12:35 Język polski
3 G 1 - Zubek R. (226)
Historia
3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
Język polski
3 G 1 - Zubek R. (226)
Matematyka
3 G 1 - Wiśniewska U. (31)
Język polski
3 G 1 - Zubek R. (226)
6 12:50-13:35 Zajęcia techniczne
3 G 1 - Alabrudzińska A. (111)
Język angielski
3 G 1 - Brzeski A. (129)
Język niemiecki
3 G 1 gr.1 j.niem (AK) - Kozakiewicz A. (222)
Język francuski
3 G 1/G 3 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (104)
Świetlica
3 G 1 j.niem./świetlica (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Biologia
3 G 1 - Tomaszewska E. (219)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
7 13:45-14:30 Wiedza o społeczeństwie
3 G 1 - Rybińska-Janicka J. (224)
Zajęcia artystyczne
3 G 1 - Ratkowski J. (23)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 G 1 wdż ( MK) - Kapuścińska M. (118)
W świecie multimediów
3 G 1 gr. 2 w świec. multim. (EW) - Wilewska E. (18)
Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) - Pajor B. (203)
8 14:35-15:20 W świecie multimediów
3 G 1 gr. 1 w św. multim.(EW) - Wilewska E. (18)
9 15:25-16:10

Klasa 3 G 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
3 G 2 - Kubacka K. (113)
Zajęcia z wychowawcą
3 G 2 - Piecka M. (111)
Język polski
3 G 2 - Ogonowska M. (128)
Język angielski
3 G 2 - Brzeski A. (23)
Język polski
3 G 2 - Ogonowska M. (128)
2 08:55-09:40 Biologia
3 G 2 - Kapuścińska M. (118)
Język niemiecki
3 G 2 gr. 1 j.niem. (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
3 G 1/G 3 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (104)
Język angielski
3 G 2 - Brzeski A. (23)
Język polski
3 G 2 - Ogonowska M. (128)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
3 09:50-10:35 Język polski
3 G 2 - Ogonowska M. (128)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Historia
3 G 2 - Rybińska-Janicka J. (224)
Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
4 10:45-11:30 Język polski
3 G 2 - Ogonowska M. (128)
Fizyka
3 G 2 - Kamińska M. (19)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 G 2 wdż ( MK) - Kapuścińska M. (118)
Świetlica
3 G 2 świetlica/wdż. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 - Bogiel S. (Hala)
Biologia
3 G 2 - Kapuścińska M. (118)
5 11:50-12:35 Matematyka
3 G 2 - Wilewska E. (29)
Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
3 G 2 świetl./rel. (AD) - Dąbrowska A. (Świetlica)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 2 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 - Bogiel S. (Hala)
Język angielski
3 G 2 - Brzeski A. (23)
6 12:50-13:35 Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
3 G 2 świetlica/rel. (DO) - Ostrowska D. (Świetlica)
Historia
3 G 2 - Rybińska-Janicka J. (224)
Język niemiecki
3 G 2 gr. 1 j.niem. (MP) - Piecka M. (111)
Język francuski
3 G 1/G 3 j.franc (ASZ) - Szymańska A. (104)
Zajęcia techniczne
3 G 2 - Alabrudzińska A. (111)
Geografia
3 G 2 - Berent E. (228)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 2 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 - Bogiel S. (Hala)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) - Mieszkowski P. (Hala)
Zajęcia artystyczne
3 G 2 - Ratkowski J. (23)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 - Bogiel S. (Hala)
9 15:25-16:10

Klasa 3 G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Matematyka
3 G 3 - Wilewska E. (29)
Język angielski
3 G 3 - Brzeski A. (23)
Zajęcia z wychowawcą
3 G 3 - Przybylski P. (123)
Język polski
3 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
3 G 3/ świetlica/rel (DO) - Ratkowski J. (Świetlica)
Biologia
3 G 3 - Tomaszewska E. (219)
Historia
3 G 3 - Bornińska M. (225)
Język polski
3 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Chemia
3 G 3 - Kubacka K. (113)
3 09:50-10:35 Fizyka
3 G 3 - Kamińska M. (19)
Język niemiecki
3 G 3 - Ziółkowska E. (214)
Język polski
3 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Zajęcia techniczne
3 G 3 - Alabrudzińska A. (111)
Geografia
3 G 3 - Berent E. (228)
4 10:45-11:30 Historia
3 G 3 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 - Przybylski P. (Duża sala)
Język polski
3 G 3 - Ambroziak-Bereszczyńska U. (129)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 3 - Bornińska M. (225)
Język niemiecki
3 G 3 - Ziółkowska E. (214)
5 11:50-12:35 Wiedza o społeczeństwie
3 G 3 - Bornińska M. (225)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 - Przybylski P. (Duża sala)
Matematyka
3 G 3 - Wilewska E. (29)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 - Przybylski P. (Duża sala)
Matematyka
3 G 3 - Wilewska E. (29)
6 12:50-13:35 Matematyka
3 G 3 - Wilewska E. (29)
Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) - Pajor B. (203)
Świetlica
3 G 3/ świetlica/rel (DO) - Ostrowska D. (Świetlica)
Matematyka
3 G 3 - Wilewska E. (29)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 - Przybylski P. (Duża sala)
Język angielski
3 G 3 - Brzeski A. (23)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) - Sęk O. (Hala)
Język angielski
3 G 3 - Brzeski A. (129)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) - Sęk O. (Hala)
Biologia
3 G 3 - Tomaszewska E. (219)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) - Sęk O. (Hala)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) - Sęk O. (Hala)
Zajęcia artystyczne
3 G 3 - Ratkowski J. (23)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) - Sęk O. (Hala)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 G 3 wdż (MK) - Kapuścińska M. (118)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) - Sęk O. (Hala)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Adamiak Mariola - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Adamkiewicz Bogusław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Alabrudzińska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Plastyka
2 G 1 (111)
3 09:50-10:35 Zajęcia techniczne
3 G 3 (111)
4 10:45-11:30 Plastyka
2 G 2 (111)
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35 Zajęcia techniczne
3 G 1 (111)
Zajęcia techniczne
3 G 2 (111)
7 13:45-14:30 Plastyka
2 G 3 (111)
Zajęcia techniczne
2 G 2 (111)
Zajęcia techniczne
2 G 1 (111)
8 14:35-15:20 Zajęcia techniczne
2 G 3 (111)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Ambroziak-Bereszczyńska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 G 3 (129)
Język polski
1 AB gr. 1 j.pol. pp (UAB) (129)
Język polski
2 G 1 (129)
Język polski
1 AB gr. 2 j. polski roz. (UAB) (129)
Język polski
3 G 3 (129)
2 08:55-09:40 Język polski
2 G 1 (129)
Język polski
2 G 1 (129)
Język polski
3 G 3 (129)
Język polski
2 G 1 (129)
3 09:50-10:35 Język polski
1 AB (129)
Język polski
2 G 1 (129)
Język polski
3 G 3 (129)
Język polski
1 AB (129)
Język polski
1 AB (129)
4 10:45-11:30 Język polski
3 G 3 (129)
5 11:50-12:35 Język polski
2 G 1 (129)
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Aronowska-Tokarska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) (26)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) (26)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) (26)
Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) (26)
5 11:50-12:35 Język angielski
1 AB gr. 2 j. angiel.( AA) (26)
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Aronowska-Tokarska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Bartosiewicz Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
2 D (28)
Matematyka
2 G 2 (28)
Matematyka
3 C (28)
Matematyka
2 G 2 (28)
Matematyka
2 AB (28)
2 08:55-09:40 Matematyka
2 AB (28)
Matematyka
2 AB (28)
Matematyka
1 AB (28)
Matematyka
3 C (28)
Matematyka
2 G 2 (28)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 C (28)
Matematyka
2 G 2 (28)
Matematyka
2 D (28)
4 10:45-11:30 Zajęcia z wychowawcą
1 AB (28)
Matematyka
2 AB (28)
Matematyka
2 D (28)
Matematyka
1 AB (28)
5 11:50-12:35 Matematyka
1 AB (28)
Matematyka
3 C (28)
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Bednarczyk-Zomer Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Berent Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Przyroda
3 C (228)
Geografia
2 G 2 (228)
2 08:55-09:40 Przyroda
2 D (228)
Geografia
3 G 1 (228)
3 09:50-10:35 Geografia
3 G 3 (228)
4 10:45-11:30 Geografia
2 G 1 (228)
5 11:50-12:35 Geografia
1 AB (228)
Geografia
2 G 3 (228)
6 12:50-13:35 Przyroda
3 BD (228)
Przyroda
3 BD (228)
Geografia
3 G 2 (228)
7 13:45-14:30 Przyroda
3 C (228)
Przyroda
2 D (228)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Bogiel Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
3 G 2 (Hala)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
3 G 2 (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 AB (Mała sala)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
2 AB (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
2 AB (Mała sala)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
2 D (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 D (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 (Hala)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
2 D (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 (Hala)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Bornińska Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
2 G 2 (225)
Historia
2 G 3 (225)
2 08:55-09:40 Historia
3 G 3 (225)
Historia
2 G 2 (225)
3 09:50-10:35 Historia
2 G 3 (225)
Wiedza o społeczeństwie
1 AB (225)
4 10:45-11:30 Historia
3 G 3 (225)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 3 (225)
5 11:50-12:35 Wiedza o społeczeństwie
3 G 3 (225)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 2 (225)
Historia i społeczeństwo
2 AB (225)
6 12:50-13:35 Wiedza o społeczeństwie
2 G 1 (225)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 2 (225)
Historia i społeczeństwo
3 C (225)
Podstawy przesiębiorczości
1 AB (225)
Historia i społeczeństwo
3 C (225)
7 13:45-14:30 Podstawy przesiębiorczości
1 AB (225)
Wiedza o społeczeństwie
2 G 3 (225)
Historia i społeczeństwo
2 AB (225)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 2 (225)
Historia i społeczeństwo
2 AB (225)
8 14:35-15:20 Historia i społeczeństwo
2 AB (225)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Brzeski Artur - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
3 G 3 (23)
Język angielski
3 G 2 (23)
2 08:55-09:40 Język angielski
3 G 2 (23)
3 09:50-10:35 Język angielski
3 G 1 (23)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 G 1 (23)
5 11:50-12:35 Język angielski
3 G 2 (23)
6 12:50-13:35 Język angielski
3 G 1 (129)
Język angielski
3 G 3 (23)
7 13:45-14:30 Język angielski
3 G 3 (129)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Brzezińska Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) (206)
Język angielski
3 C (206)
2 08:55-09:40 Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) (206)
Język angielski
3 C (206)
Język angielski
3 C (206)
Język angielski
3 C (206)
3 09:50-10:35 Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
Zajęcia z wychowawcą
3 C (206)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 C (206)
Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) (206)
Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) (206)
5 11:50-12:35 Język angielski
1 AB gr. 1 j. angiel. (MB) (206)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
Język angielski
3 BD gr.2 j.ang (MB) (206)
6 12:50-13:35 młodzi i media
3 C (206)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Celmer Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Chodkowska Lidia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
Język angielski
2 D (27)
2 08:55-09:40 Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
Język angielski
2 D (27)
3 09:50-10:35 Język angielski
2 D (27)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
4 10:45-11:30 Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
Język angielski
3 A gr.1 j.ang (LCH) (27)
5 11:50-12:35 Język angielski
2 D (27)
6 12:50-13:35 Język angielski
2 D (27)
Język angielski
2 D (27)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Czarnecka Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Dąbrowska Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Świetlica
1 AB świetlica/rel. (AD) (Świetlica)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Świetlica
2 D świetlica/rel. (AD) (Świetlica)
Świetlica
3 G 2 świetlica/wdż. (AD) (Świetlica)
5 11:50-12:35 Świetlica
3 G 2 świetl./rel. (AD) (Świetlica)
Świetlica
2 G 2 / 2 G 3 j.niem./świetl (AD) (Świetlica)
Świetlica
3 A świetlica/rel. (AD) (Świetlica)
6 12:50-13:35 Świetlica
2 G 1 świetlica/rel (AD) (Świetlica)
Świetlica
3 G 1 j.niem./świetlica (AD) (Świetlica)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Dobrzeniak Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Domosławska-Bieńkowska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Drzewiecka Paulina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Gostomska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Jarzyńska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kajkowska Irena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 C (103)
Język polski
2 G 3 (103)
Język polski
2 AB (103)
Język polski
2 G 3 (103)
2 08:55-09:40 Język polski
3 C (103)
Język polski
2 G 3 (103)
Język polski
2 G 3 (103)
Język polski
2 AB (103)
3 09:50-10:35 Język polski
2 AB (103)
Język polski
3 C (103)
Język polski
3 C (103)
Język polski
2 G 3 (103)
Język polski
3 C (103)
4 10:45-11:30 Język polski
2 G 3 (103)
Język polski
3 C (103)
Zajęcia z wychowawcą
2 AB (103)
5 11:50-12:35 Język polski
3 C (103)
6 12:50-13:35 Język polski
2 AB (103)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kamińska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Fizyka
2 G 2 (19)
Spotkanie z eksperymentem
2 G 1 gr. 2 spotk. z eksp. (MK) (19)
2 08:55-09:40 Fizyka
2 G 3 (19)
3 09:50-10:35 Fizyka
3 G 3 (19)
Fizyka
1 AB (19)
4 10:45-11:30 Fizyka
3 G 1 (19)
Fizyka
3 G 2 (19)
5 11:50-12:35 Fizyka
2 G 1 (19)
Fizyka
2 G 2 (19)
6 12:50-13:35 Fizyka
2 G 3 (19)
7 13:45-14:30 Fizyka
2 G 1 (19)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kapuścińska Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
2 AB (118)
Biologia
2 AB (118)
2 08:55-09:40 Biologia
3 G 2 (118)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 BD wdż (MK) (118)
Biologia
2 AB (118)
3 09:50-10:35 Biologia
3 A (118)
Biologia
2 G 1 (118)
4 10:45-11:30 Biologia
3 A (118)
Biologia
3 A (118)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 G 2 wdż ( MK) (118)
Biologia
3 G 2 (118)
5 11:50-12:35 Biologia
3 A (118)
Biologia
2 AB (118)
Biologia
2 AB (118)
Biologia
2 G 2 (118)
Biologia
1 AB (118)
6 12:50-13:35 Wychowanie do życia w rodzinie
3 C wdż (MK) (118)
Wychowanie do życia w rodzinie
3 A wdż (MK) (118)
Biologia
3 A (118)
Biologia
2 G 3 (118)
7 13:45-14:30 Wychowanie do życia w rodzinie
3 G 1 wdż ( MK) (118)
Godzina dla zdrowia
2 G 2 gr. 1 godz. dla zdrowia (MK) (118)
8 14:35-15:20 Wychowanie do życia w rodzinie
3 G 3 wdż (MK) (118)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kępczyńska Grażyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kiczkieruk Marta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kocik Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kotwica Lidia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kowalczewska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kowalska Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kozakiewicz Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język niemiecki
2 AB gr. 1 j. niem. (AK) (222)
Język niemiecki
3 C (222)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
3 G 1 gr.1 j.niem (AK) (222)
Język niemiecki
3 A gr. 2 j.niem. (AK) (222)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 AB gr. 1 j. niem. (AK) (222)
Język niemiecki
2 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) (222)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
3 C (222)
5 11:50-12:35 Język niemiecki
2 G 3 gr. 1 j. niem. ( AK) (222)
6 12:50-13:35 Język niemiecki
3 G 1 gr.1 j.niem (AK) (222)
7 13:45-14:30 Język niemiecki
3 A gr. 2 j.niem. (AK) (222)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Koźluk Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kroczewska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35 Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (AK) (Basen)
7 13:45-14:30 Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (AK) (Basen)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Królikowska Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Krydziński Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kubacka Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
3 G 2 (113)
Chemia
3 G 1 (113)
Chemia
1 AB (113)
2 08:55-09:40 Chemia
3 A (113)
Chemia
3 A (113)
Chemia
3 A (113)
Chemia
3 G 3 (113)
3 09:50-10:35 Chemia
2 G 2 (113)
Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) (113)
4 10:45-11:30 Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) (113)
Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) (113)
Chemia
2 AB gr. 1 chemia (KK) (113)
Chemia
2 G 3 (113)
5 11:50-12:35 Chemia
3 A (113)
6 12:50-13:35 Chemia
2 G 1 (113)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Kurzyńska Grażyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) (Hala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) (Hala)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) (Hala)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. chł. w-f (GK) (Hala)
Świetlica
2 G 3 rel./świet.(GK) (Świetlica)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 dz. w-f (GK) (Duża sala)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 dz. w-f (GK) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 1 dz. w-f (GK) (Duża sala)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Lucińska Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Łuszczyńska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35 Świetlica
2 G 1 rel./świet/ (JŁ) (Świetlica)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Machała-Pniewska Marzenna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Mahlik Maciej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Malanowski Jarosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Michalak Łukasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Mieszkowski Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) (Duża sala)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) (Duża sala)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 3 (123)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 A/BD WF ch. (PM) (Duża sala)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 2 wf /LA (PM) (Hala)
Wychowanie fizyczne
2 G 3 (Hala)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Mioduska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Murawska Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Niedzielski Jerzy - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Niemiec Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) (Duża sala)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
2 G 2 (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) (Duża sala)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) (Duża sala)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
3 G 1 gr. dz. w-f (MN) (Duża sala)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 2 (123)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 (Duża sala)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
2 G 1 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 BD gr. dz w-f (MN) (Duża sala)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
2 G 2 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 BD gr. dz w-f (MN) (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 2 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 C (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 BD gr. dz w-f (MN) (Duża sala)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
2 G 2 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
2 G 1 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 C (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
3 C (Mała sala)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
2 G 1 (Duża sala)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Ogonowska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 BD (128)
Warsztaty dziennikarskie
3 BD gr. 1 warszt. dzien. (MO) (128)
Język polski
3 G 2 (128)
Język polski
3 G 2 (128)
2 08:55-09:40 Język polski
2 G 2 (128)
Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (128)
Język polski
2 G 2 (128)
Język polski
3 G 2 (128)
Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (128)
3 09:50-10:35 Język polski
3 G 2 (128)
Język polski
2 G 2 (128)
Język polski
3 BD (128)
Język polski
2 G 2 (128)
4 10:45-11:30 Język polski
3 G 2 (128)
Język polski
3 BD (128)
Język polski
3 BD (128)
Język polski
2 G 2 (128)
5 11:50-12:35 Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (128)
Język polski
2 G 2 (128)
6 12:50-13:35 Język polski
3 BD gr.1 j.polski roz. (MO) (128)
7 13:45-14:30 Zajęcia z wychowawcą
3 BD (128)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Orłowska Patrycja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Ostrowska Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
3 A (123)
Język polski
3 A (123)
2 08:55-09:40 Świetlica
1 AB/ świetl./rel. (DO) (Świetlica)
3 09:50-10:35 Język polski
3 A (123)
Język polski
3 A (123)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35 Świetlica
3 G 2 świetlica/rel. (DO) (Świetlica)
Świetlica
3 G 3/ świetlica/rel (DO) (Świetlica)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Pajor Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) (203)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) (203)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) (203)
5 11:50-12:35 Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) (203)
6 12:50-13:35 Religia / Etyka
3 G 2 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
3 G 3 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 1 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
2 G 2 religia (BP) (203)
7 13:45-14:30 Religia / Etyka
2 G 3 religia (BP) (203)
Religia / Etyka
3 G 1 religia (BP) (203)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Parulska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Piecka Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
3 G 2 (111)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
3 G 2 gr. 1 j.niem. (MP) (111)
Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) (111)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) (111)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35 Język niemiecki
2 G 1 gr.1 j.niem (MP) (111)
6 12:50-13:35 Język niemiecki
3 G 2 gr. 1 j.niem. (MP) (111)
7 13:45-14:30 Język niemiecki
1 AB gr. 1 j. niem. (MP) (111)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Podraska Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Przybylski Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
3 G 3 (123)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
3 G 3 (Duża sala)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
3 G 3 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 A WF dz.(PP) (Hala)
6 12:50-13:35 Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (PP) (Basen)
Wychowanie fizyczne
3 A WF dz.(PP) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 (Duża sala)
Wychowanie fizyczne
3 A WF dz.(PP) (Hala)
7 13:45-14:30 Ratownictwo wodne
3 A rat. wod. (PP) (Basen)
strzelectwo sportowe
1 AB gr. 1 strzel. sport. (PP) (014)
Ratownictwo wodne
2 AB gr. 1 basen rat.wod. (PP) (Basen)
strzelectwo sportowe
2 G 2 gr. 2 strz.sport. (PP) (014)
8 14:35-15:20 zajęcia sportowo obronne
2 G 2 gr. 2 zaj.sport.obron.(PP) (014)
strzelectwo sportowe
1 AB gr. 1 strzel. sport. (PP) (014)
Ratownictwo wodne
2 AB gr. 1 basen rat.wod. (PP) (Basen)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Pycek Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
2 G 3 (26)
2 08:55-09:40 Język angielski
2 AB (26)
3 09:50-10:35 Język angielski
2 AB (26)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35 Język angielski
2 AB (26)
Język angielski
2 G 3 (26)
6 12:50-13:35 Język angielski
2 AB (26)
7 13:45-14:30 Język angielski
2 AB (26)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Pytel Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wiedza o społeczeństwie
3 BD gr.2 wos (MP) (32)
Zajęcia z wychowawcą
2 D (32)
2 08:55-09:40 Wiedza o społeczeństwie
3 BD gr.2 wos (MP) (32)
Wiedza o społeczeństwie
3 BD gr.2 wos (MP) (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 D (32)
3 09:50-10:35 Wiedza o społeczeństwie
2 D (32)
4 10:45-11:30 Wiedza o społeczeństwie
2 D (32)
Wiedza o społeczeństwie
2 D (32)
Wiedza o społeczeństwie
3 C (32)
Wiedza o społeczeństwie
3 C (32)
5 11:50-12:35 młodzi i media
2 D (32)
Wiedza o społeczeństwie
3 C (32)
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Ratkowski Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Świetlica
3 G 3/ świetlica/rel (DO) (Świetlica)
3 09:50-10:35 Świetlica
3 G 1 świetlica /rel. (JR) (Świetlica)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35 Wiedza o kulturze
1 AB (23)
7 13:45-14:30 Zajęcia artystyczne
3 G 1 (23)
Wiedza o kulturze
1 AB (23)
8 14:35-15:20 Zajęcia artystyczne
3 G 3 (23)
Zajęcia artystyczne
3 G 2 (23)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Ruciński Michał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Rybińska-Janicka Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
2 G 1 (224)
Historia i społeczeństwo
3 A (224)
Historia
3 G 1 (224)
2 08:55-09:40 Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) (224)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) (224)
Historia i społeczeństwo
3 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) (224)
3 09:50-10:35 Historia
3 G 2 (224)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) (224)
4 10:45-11:30 Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) (224)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) (224)
Wiedza o społeczeństwie
2 AB gr. 2 wos (JRJ) (224)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) (224)
5 11:50-12:35 Historia i społeczeństwo
3 BD gr.2 hist.i społ. (RJJ) (224)
Historia
3 G 1 (224)
Historia i społeczeństwo
2 D (224)
Historia
2 G 1 (224)
6 12:50-13:35 Historia i społeczeństwo
2 D (224)
Historia
3 G 2 (224)
Historia
1 AB (224)
Wiedza o społeczeństwie
3 G 1 (224)
7 13:45-14:30 Wiedza o społeczeństwie
3 G 1 (224)
Elementy prawa
3 BD gr. 1 el. prawa (JRJ) (224)
Historia
3 BD gr. 1 histor. (JRJ) (224)
Historia i społeczeństwo
3 A (224)
8 14:35-15:20 Historia
1 AB (224)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Sęk Olgierd - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 2 ch. w-f (OS) (Mała sala)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 2 ch. w-f (OS) (Mała sala)
Wychowanie fizyczne
1 AB gr. 2 ch. w-f (OS) (Mała sala)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) (Hala)
8 14:35-15:20 Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) (Hala)
Wychowanie fizyczne
3 G 3 wf PR (OS) (Hala)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Stanisławski Leszek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Stankiewicz Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Religia / Etyka
3 BD religia (MS) (219)
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
1 AB religia (MS) (203)
Religia / Etyka
1 AB religia (MS) (219)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
2 AB religia (MS) (203)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
2 D religia (MS) (219)
5 11:50-12:35 Religia / Etyka
3 C religia (MS) (203)
Religia / Etyka
3 C religia (MS) (219)
Religia / Etyka
3 A religia (MS) (219)
6 12:50-13:35 Religia / Etyka
2 AB religia (MS) (219)
7 13:45-14:30 Religia / Etyka
3 BD religia (MS) (203)
Religia / Etyka
3 A religia (MS) (203)
Religia / Etyka
2 D religia (MS) (219)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Szczechowicz Dagmara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Szymańska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język francuski
2 AB/2 D gr. 2 j. franc. (ASz) (104)
Język francuski
3 BD gr.2 j.franc.(ASZ) (104)
2 08:55-09:40 Język francuski
3 G 1/G 3 j.franc (ASZ) (104)
Język francuski
1 AB gr. 2 j. franc. (ASZ) (104)
3 09:50-10:35 Język francuski
2 AB/2 D gr. 2 j. franc. (ASz) (104)
Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) (104)
4 10:45-11:30 Język francuski
3 BD gr.2 j.franc.(ASZ) (104)
5 11:50-12:35 Język francuski
2 G 1/G 2/G 3 gr.2 j.franc. (ASZ) (104)
6 12:50-13:35 Język francuski
3 G 1/G 3 j.franc (ASZ) (104)
7 13:45-14:30 Język francuski
1 AB gr. 2 j. franc. (ASZ) (104)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Szymborska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Tomaszewska Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
3 G 1 (219)
2 08:55-09:40 Biologia
3 G 3 (219)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35 Biologia
3 G 1 (219)
7 13:45-14:30 Biologia
3 G 3 (219)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Wietrzykowska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Wilewska Edyta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
3 G 3 (29)
Matematyka
3 A (29)
2 08:55-09:40 Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) (18)
Matematyka
3 G 2 (29)
3 09:50-10:35 Matematyka
3 A (29)
Matematyka
3 G 2 (29)
Matematyka
3 G 2 (29)
Matematyka
3 G 2 (29)
4 10:45-11:30 Informatyka
2 G 2 gr. 1 inform. (EW) (211)
Informatyka
1 AB gr. 1 inform. (EW) (18)
Matematyka
3 A (29)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) (18)
5 11:50-12:35 Matematyka
3 G 2 (29)
Matematyka
3 G 3 (29)
Zajęcia z wychowawcą
3 A (29)
Matematyka
3 G 3 (29)
6 12:50-13:35 Matematyka
3 G 3 (29)
Matematyka
3 G 3 (29)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) (18)
7 13:45-14:30 Informatyka
2 G 1 gr.2 inform. (EW) (18)
Informatyka
3 BD gr.2 inform. (EW) (18)
W świecie multimediów
3 G 1 gr. 2 w świec. multim. (EW) (18)
8 14:35-15:20 Informatyka
2 G 3 gr. 1 inform. (EW) (18)
W świecie multimediów
3 G 1 gr. 1 w św. multim.(EW) (18)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Wiśniewska Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Wiśniewska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
2 G 3 (31)
Matematyka
3 BD (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
2 08:55-09:40 Matematyka
3 G 1 (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
Matematyka
3 G 1 (31)
Matematyka
2 G 3 (31)
Matematyka
2 G 3 (31)
3 09:50-10:35 Matematyka
2 G 1 (31)
Matematyka
2 G 3 (31)
Matematyka
3 G 1 (31)
Matematyka
3 BD (31)
Matematyka
3 G 1 (31)
4 10:45-11:30 Matematyka
3 BD (31)
Zajęcia z wychowawcą
2 G 1 (31)
Matematyka
2 G 1 (31)
5 11:50-12:35 Matematyka
3 BD (31)
Matematyka
3 G 1 (31)
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Włodarczyk Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Wolińska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Zabrzyska Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Zarębowska Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) (121)
2 08:55-09:40 Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) (121)
3 09:50-10:35 Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
2 G 1 (121)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
4 10:45-11:30 Język angielski
2 G 1 (121)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
3 A gr.2 j.ang (AZ) (121)
5 11:50-12:35 Język angielski
2 G 2 (121)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
Język angielski
3 BD gr.1 j.ang (AZ) (121)
6 12:50-13:35 Język angielski
2 G 2 (121)
Konwersatorium z języka angielskiego
2 G 1 konwer. z j.ang. (AZ) (121)
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Zasimowicz Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Ziółkowska Emilia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język niemiecki
2 D gr. 1 j. niem. (EZ) (214)
Język niemiecki
3 BD gr.1 j.niem. (EZ) (214)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
3 A gr.1 j.niem (EZ) (214)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
3 G 3 (214)
Język niemiecki
2 D gr. 1 j. niem. (EZ) (214)
Język niemiecki
2 G 2 gr.1 j.niem (EZ) (214)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
3 BD gr.1 j.niem. (EZ) (214)
Język niemiecki
3 G 3 (214)
5 11:50-12:35 Język niemiecki
2 G 2 gr.1 j.niem (EZ) (214)
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30 Język niemiecki
3 A gr.1 j.niem (EZ) (214)
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Nauczyciel Zubek Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
3 G 1 (226)
Język polski
2 D (226)
2 08:55-09:40 Język polski
2 D (226)
Język polski
2 D (226)
3 09:50-10:35 Język polski
2 D (226)
4 10:45-11:30 Informatyka
2 G 2 gr. 2 inform. (RZ) (18)
Informatyka
1 AB gr. 2 inform. (RZ) (211)
Język polski
3 G 1 (226)
Język polski
3 G 1 (226)
Język polski
2 D (226)
5 11:50-12:35 Język polski
3 G 1 (226)
Język polski
2 D (226)
Język polski
3 G 1 (226)
Język polski
2 D (226)
Język polski
3 G 1 (226)
6 12:50-13:35 Język polski
2 D (226)
Język polski
2 D (226)
7 13:45-14:30 Informatyka
2 G 1 gr.1 inform. (RF) (211)
8 14:35-15:20 Informatyka
2 G 3 gr. 2 inform. (RZ) (211)
9 15:25-16:10

Nauczyciel Żuławnik Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:50-13:35
7 13:45-14:30
8 14:35-15:20
9 15:25-16:10

Dziennik edukacja wczesnoszkolna- język angielski - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.

Dziennik Klasa 1b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
zajęcia komputerowe
Podraska B. (18)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
09:50-10:35
Język angielski
Pycek I. (134)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
11:50-12:35
Religia / Etyka
Pajor B. (134)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Podraska B. (Mała sala)
08:55-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
09:50-10:35
Język angielski
Pycek I. (134)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
11:50-12:35
Religia / Etyka
Pajor B. (134)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Podraska B. (Mała sala)
08:55-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Podraska B. (Duża sala)
08:55-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Podraska B. (134)
11:50-12:35
zajęcia kreatywne
Kurzyńska G. (Mała sala)
12:50-13:35
Etyka
Ogonowska M. (133)
1 b etyka (MO)

Dziennik klasa Ia - edukacja wczesnoszkolna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Celmer M. (133)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Celmer M. (Mała sala)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Celmer M. (Mała sala)
08:55-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Celmer M. (133)
10:45-11:30
Język angielski
Brzezińska M. (133)
11:50-12:35
zajęcia komputerowe
Celmer M. (18)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Celmer M. (133)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Celmer M. (Mała sala)
11:50-12:35
zabawa z językiem niemieckim
Celmer M. (133)
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Celmer M. (133)
09:50-10:35
zajęcia kreatywne
Niemiec M. (133)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Celmer M. (133)
11:50-12:35
Religia / Etyka
Pajor B. (133)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Celmer M. (133)
10:45-11:30
Język angielski
Brzezińska M. (133)
11:50-12:35
Religia / Etyka
Pajor B. (133)
12:50-13:35
Etyka
Ogonowska M. (133)
1 a etyka (MO)

Dziennik Terapia pedagogiczna - III G 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:45-14:30
Terapia pedagogiczna
Zubek R. (226)

Dziennik Terapia pedagogiczna - III G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:35-15:20
Terapia pedagogiczna
Zubek R. (226)

Dziennik terapia pedagogiczna - naucz. ind. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-10:35
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (111)

Dziennik terapia pedagogiczna III 2 gr. 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:10-07:55
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (111)

Dziennik terapia pedagogiczna III 2 gr.1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:45-14:30
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (101)

Dziennik terapia pedagogiczna kl. I A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:50-13:35
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (101)

Dziennik terapia pedagogiczna kl. II 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:35-15:20
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (111)

Dziennik terapia pedagogiczna kl. II 2 gr. 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:45-14:30
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (101)

Dziennik terapia pedagogiczna kl. II 2 gr.2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:35-15:20
Terapia pedagogiczna
Piecka M. (101)

Dziennik Terapia pedagogicznam - II G 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:10-07:55
Terapia pedagogiczna
Zubek R. (226)