No item found! Please check your config!
Aktualności

Aktualności (226)

Najnowsze wiadomości z życia szkoły, wydarzenia sukcesy, osiągnięcia. Byłeś świadkiem wydarzenia, czytałeś o czymś związanym z naszą szkołą - zostań informatorem szkolnych wiadomości - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego organizuje kolejną edycję konkursu fotograficznego pn.: „Skarby historii i natury ”. W tym roku Stowarzyszenie zaprasza dzieci i młodzież - amatorów fotografii do udziału w konkursie przedstawiającym piękno krajobrazu i architektury Pojezierza Gostynińskiego.

 

rekrutacja na rok szkolny 2021/22, do klas I szkół ponadpodstawowych w Płocku, będzie wspierana przez system elektroniczny i rozpocznie się 17 maja 2021 r.   Kandydaci - uczniowie klas VIII szkół podstawowych - będą posługiwać się indywidualnymi kontami naborowymi, dostępnymi poprzez:  ppo.zjoplock.pl  lub  ponadpodstawowe-plock.nabory.pl   17 maja 2021 r. od godz. 9.00, niezależnie od szkoły podstawowej do której uczęszczają, samodzielnie rejestrują się przez wybór opcji "Wypełnij nowy wniosek". Na podstawie numeru PESEL i wpisanego na pierwszej stronie formularza hasła, system automatycznie założy konto kandydata. Numer PESEL i utworzone hasło posłużą do logowania.   W związku z powyższym szkoły podstawowe nie będą zakładały indywidualnych kont naborowych swoim uczniom oraz  nie będą generowały i przekazywały im haseł dostępu.   Taka sama zasada obowiązywała w już w ubiegłym roku, zdarzyło się jednak jej ominięcie, co skutkowało problemami technicznymi i usuwaniem wprowadzonych danych.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Płocku Paweł Adamski, który przygotowywał pracę pisemną pod kierunkiem Pana Artura Brzeskiego w konkursie geologiczno - środowiskowym "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" został uhonorowany jedną z nagród ufundowanych przez Parki Narodowe i Krajobrazowe.

30 kwiecień 2021

Święto Flagi

Dzień Flagi RP to jedno z najmłodszych świąt państwowych w Polsce. Zostało ustanowione w 2004 roku, aby propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Popularne stało się noszenie w Dniu Flagi kokardy narodowej oraz okazywanie szacunku naszej fladze narodowej poprzez wywieszanie jej w widocznych miejscach. „Polska Flaga” - to wyjątkowa piosenka, która jest krótką opowieścią o polskiej fladze, o tym jak wygląda, o rodzajach flag i o tym gdzie i jak taką flagę należy zawiesić. Najważniejszym jednak przesłaniem jest to, że Flagę Polski trzeba traktować z największym szacunkiem – bo “To jest właśnie polska flaga, patriotyzmu piękny znak!” Zapraszamy do obejrzenia nagrania tej pięknej piosenki w wykonaniu Aurelii Molskiej z kl. 4b pod kierunkiem p. Jacka Ratkowskiego.

 

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos