No item found! Please check your config!
Co tam słychać u Maluchów?

Co tam słychać u Maluchów? (6)

Najnowsze wiadomości z życia szkoły, wydarzenia sukcesy, osiągnięcia klas I-III. Byłeś świadkiem wydarzenia, czytałeś o czymś związanym z naszą szkołą - zostań informatorem szkolnych wiadomości - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona postać z bajki” został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Zuzanna Stańczak 3 a
II miejsce – Marcelina Duchewicz 1b
III miejsce - Fadian Majerowski 2 c
Wyróżnienia otrzymali: Karolina Jeznach 3b, Nadia Kolankiewicz 2 c, Zofia Ługowska 1a.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody po powrocie do szkoły.

Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku zorganizowało konkurs na najładniejszą "KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ". Spośród 143 nadesłanych prac, Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii do 10 lat nagrodę zdobył uczeń z klasy Ia - Szymon Przedpełski.

Gratulacje!

Dzieci z klas 1-3 wraz z wychowawczyniami wzięły udział w konkursie plastycznym #SILNI MOCĄ NIE PRZEMOCĄ w ramach projektu NIEBIESKI organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku wraz z Zespołem ds. Przeciwdziałania Przemocy, działającym w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Płocku. Uczniowie mieli do wykonania pracę konkursową pod hasłem #SILNI MOCĄ NIE PRZEMOCĄ do wyboru: plakat w formie puzzli, kolorowy rebus lub krzyżówkę. W pracy należało wykorzystać posiadaną wiedzę dotyczącą problematyki przemocy.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i pomysłowością podczas wykonywanych prac.  

Szanowne JURY doceniło wysiłek dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płocku.

Z okazji Dnia Kobiet Chłopcy z Zespołu Szkół nr 1 przesyłają Paniom i Dziewczynkom muzyczną laurkę.

W dniu 24 lutego, w związku z ostatnio obchodzonym Dniem Języka Ojczystego, wszystkie dzieci z klas 1-3 wzięły udział w konkursie  „Mistrz Kaligrafii”. Zadaniem każdego dziecka było przepisanie krótkiego tekstu  o Polsce – krótszego dla pierwszaków, dłuższego dla klas 2 i 3.  Dzieci bardzo starały się, aby zapisane literki były kształtne. Każde dziecko odniosło sukces, ponieważ wszyscy pisali wyjątkowo starannie!  Wśród uczestników, na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich wybrani zostali zwycięzcy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy, abyście zawsze pisali tak pięknie:))

          

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos