No item found! Please check your config!
Aktualności

Aktualności (183)

Najnowsze wiadomości z życia szkoły, wydarzenia sukcesy, osiągnięcia. Byłeś świadkiem wydarzenia, czytałeś o czymś związanym z naszą szkołą - zostań informatorem szkolnych wiadomości - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WAŻNE!!!

Ze względu na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego wyprawkę na świetlicę szkolną dla klas I, II, III na rok szkolny 2020/2021 ograniczamy do:

  • Pół ryzy papieru ksero,
  • 1 rolka ręcznika papierowego,
  • Chusteczki higieniczne w pudełku.

Wyprawkę do świetlicy należy dostarczyć do 11.09.2020r.

Odbiór świadectw dojrzałości będzie możliwy w dniu 11 sierpnia 2020 r. od godziny 14.00 po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Osoby odbierające są zobowiązane do:

  • prawidłowego założeniu maseczki
  • dezynfekcji rąk.

Szanowni Rodzice uczniów klas 2 i 3 szkoły podstawowej zamieszczamy wyprawkę dla naszych dzieci. Szczegółowe informacje indywidualnie u wychowawców klas 2 i 3.Pozdrawiamy wakacyjnie.

Grupa muzyczna "Muzykalni" składa wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom Szkoły najlepsze życzenia, by okres wakacji był czasem odpoczynku, radości i niezapomnianych wrażeń. W drodze na wakacje posłuchajcie naszej piosenki . Do zobaczenia we wrześniu.

 

Piosenka "Lato czeka" w wykonaniu Aurelii

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos