No item found! Please check your config!

10 września obchodzimy Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom

"Samotność, poczucie wykluczenia, brak zrozumienia ze strony bliskich – to niektóre z czynników prowadzących do powstawania myśli samobójczych. Gdy ludzie ich doświadczają, często izolują się od otoczenia, unikają kontaktów i szukania pomocy. Taka sytuacja odbiera im motywację do podejmowania działań pozwalających na pokonanie kryzysu i utrwala fałszywe przekonanie, że nic nie da się zrobić. Dlatego tak ważne są zarówno świadomość społeczna, uważność, wrażliwość, jak i niwelowanie poczucia osamotnienia poprzez wychodzenie naprzeciw tym, którzy potrzebują naszej pomocy".

https://www.youtube.com/watch?v=kN2w5dWnqjM&fbclid=IwAR0G4eApNXUule_1w_d1e5z

Na stronie kampanii "Życie warte jest rozmowy" można znaleźć informacje, telefony i adresy w razie kryzysu - http://www.zyciewartejestrozmowy.com/

Na konsultacje zapraszają specjaliści szkolni - psycholog i pedagodzy Zespołu Szkół nr 1 w Płocku.

WAŻNE!!!

Ze względu na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego wyprawkę na świetlicę szkolną dla klas I, II, III na rok szkolny 2020/2021 ograniczamy do:

  • Pół ryzy papieru ksero,
  • 1 rolka ręcznika papierowego,
  • Chusteczki higieniczne w pudełku.

Wyprawkę do świetlicy należy dostarczyć do 11.09.2020r.

Odbiór świadectw dojrzałości będzie możliwy w dniu 11 sierpnia 2020 r. od godziny 14.00 po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Osoby odbierające są zobowiązane do:

  • prawidłowego założeniu maseczki
  • dezynfekcji rąk.

Szanowni Rodzice uczniów klas 2 i 3 szkoły podstawowej zamieszczamy wyprawkę dla naszych dzieci. Szczegółowe informacje indywidualnie u wychowawców klas 2 i 3.Pozdrawiamy wakacyjnie.

Grupa muzyczna "Muzykalni" składa wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom Szkoły najlepsze życzenia, by okres wakacji był czasem odpoczynku, radości i niezapomnianych wrażeń. W drodze na wakacje posłuchajcie naszej piosenki . Do zobaczenia we wrześniu.

 

Piosenka "Lato czeka" w wykonaniu Aurelii

Lista dzieci przyjętych do Szkoła Podstawowa nr 2 im. Książąt Mazowieckich w Zespole Szkół nr 1 w Płocku na rok szkolny 2020/2021

Klasy pierwsze

 

 

 

 

Szanowni Państwo 

uprzejmie informujemy, że w br. rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się bez udziału szkół podstawowych.

Wszyscy Kandydaci - uczniowie klas VIII, niezależnie od szkoły podstawowej do której uczęszczają, samodzielnie rejestrują się w NABO przez wybór opcji "Wypełnij nowy wniosek", posługując się numerem PESEL i ustalonym przez siebie hasłem.

System automatycznie założy konto kandydata. Numer PESEL i utworzone hasło będą służyły do logowania na indywidualne konto kandydata.

Wita Was słoneczny ranek,
Tyle dzisiaj niespodzianek.
Tyle przygód czeka Was. Pierwszy czerwca!Wstawać czas!
Dzisiaj święto wszystkich dzieci - to szczególny dla Was dzień.
Jasne złote słonko świeci,
Spoza chmur uśmiecha się.

Życzymy Wam Dzieciaki
Miejcie wesołe buziaki.
Lodów w każdą niedzielę i prezentów wiele. Niech Wam się spełnią wszystkie pragnienia, Przyjmijcie od nas te z serca życzenia.

Życzenia składają wychowawczyni klasy 1c p.Teresa Majkowska oraz wychowawczyni klasy 2b p. Monika Bogucka

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos