No item found! Please check your config!
Wiadomości sportowe

Wiadomości sportowe (22)

Wiadomości sportowe - wydarzenia związane z życiem sportowym szkoły, sukcesy, osiągnięcia, medaliści.

Sztafeta 4x100m dziewcząt z IV LO okazała się bezkonkurencyjna podczas pierwszego rzutu Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej 2019/2020. Dziewczęta pobiegły w składzie: Oliwia Grzegrzółka (1AG), Magdalena Dolna (1B), Wiktoria Kobza (1AG), Daria Bieńkowska (3AB). Na najwyższym stopniu podium stanął także uczeń klasy 1AG - Filip Kołodziejski wygrywając konkurencję 400m. Brązowy medal wywalczył Szymon Kluska z klasy 1AG, który wygrał jedną z serii biegu na 1500m oraz Filip Cybulski - trzeci w biegu na 100m. Po pierwszym rzucie dziewczęta zajmują wysokie 5 miejsce, a chłopcy 7. Drugi rzut już wiosną. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych startów oraz rekordów życiowych. Opiekunami reprezentacji są nauczyciele wf: Olgierd Sęk i Piotr Mieszkowski.

zdjęcia na fb >>>

Podczas rozgrywanych w Płocku zawodów lekkoatletycznych w ramach finałów XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczniowie lekkoatletycznej klasy sportowej II-3 sięgnęli po najwyższe laury. Złoto w skoku w dal, z doskonałym nowym rekordem życiowym (5.25m), zdobyła Zuzanna Jakubiak. Najszybszym sprinterem okazał się Filip Cybulski. Dwukrotnie uzyskał najlepsze rezultaty w biegu na 100m. Podczas eliminacji uzyskał wynik 11.70, a w finale 11.97. Czwarty w biegu na 400m był uczeń klasy III-2 Jakub Graczyk.

Filip Cybulski - uczeń lekkoatletycznej klasy sportowej II-3 będzie reprezentował Płock podczas Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych w Jerozolimie. Zawody odbędą się w dniach 29.07. - 03.08. w stolicy Izraela. Filip wywalczył sobie miejsce podczas eliminacji, które odbywały się w Płocku 17 kwietnia. Wygrał bieg na 100m z wynikiem 11,92, co w przeliczeniu na punkty okazało się drugim wynikiem wśród chłopców, premiującym wyjazdem. Życzymy powodzenia podczas wakacyjnego startu.

Dnia 12.04.2018 r. odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt - rocznik 2002-2003. W naszej drużynie grały: Julia Kwiatkowska, Wiktoria Kobza, Oliwia Grzegrzółka, Roksana Piórkowska, Laura Górnicka, Aleksandra Czarnecka, Kinga Lewandowska, Natalia Grudzień, Natalia Kieplin i Zuzanna Jakubiak; trenerką była pani Monika Niemiec. Dziewczęta zajęły 3 miejsce, z czego były bardzo dumne. Fotografem była Natalia Taras, dzielnie kibicowała Milena Góralska.

NT

W XXVI Ergowiosłach w ramach Płockiej Ligi Sportowej uczniowie naszego gimnazjum osiągnęli sukcesy: Indywidualnie: Julka Kwiatkowska - I miejsce, Wiktoria Kobza - III miejsce, Kacper Klujew - III miejsce. Drużynowo dziewczęta zdobyły złoty medal, a chłopcy brązowy w klasyfikacji szkół płockich.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos