No item found! Please check your config!
Wiadomości sportowe

Wiadomości sportowe (25)

Wiadomości sportowe - wydarzenia związane z życiem sportowym szkoły, sukcesy, osiągnięcia, medaliści.

Dziewczęta z IV LO bezkonkurencyjne !!!
Złoto drużynowo, a i indywidualnie II, III i IV miejsce w XXVIII Płockich Ergowiosłach. Brawo! Gratulujemy!

W styczniu i lutym w naszej szkole odbyły się Korespondencyjne Mistrzostwa IV LO na Ergometrze Wioślarskim. W wyniku zaciętej rywalizacji mistrzynią szkoły została Natalia Taras z klasy 1CG, a wśród chłopców najlepszy rezultat uzyskał Kacper Klujew (1CG).

Klasyfikacja dziewcząt:

1. Natalia Taras 1CG

2. Wiktoria Kobza 1AG

3. Julia Kwiatkowska 2A

4. Justyna Kwiatkowska 1CG

Klasyfikacja chłopców:

1. Kacper Klujew 1CG

2. Filip Kołodziejski 1AG

3. Kornel Michalski 1AG

4. Konrad Przybyszewski 1A

Wymienieni uczniowie będą reprezentować IV LO w XXVII Płockich Ergometrach 2020, które odbędą się 6 marca w ZST w Płocku.

Szkolne zawody Ultimate Frisbee w ramach Młodzieżowej Ligi Ultimate Frisbee organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp z o.o. za nami!

Jak powiedzieli organizatorzy: "emocji na parkiecie Orlen Areny nie powstydziłyby się nie jedne Mistrzostwa Polski".

Reprezentacja IV LO wywalczyła 4 miejsce.

Klasyfikacja końcowa
1. III LO
2. VII LO
3. LO im. St. Małachowskiego
4. IV LO
5. ZSE-K
6. LO im. Wł. Jagiełły
7. I LO CN-B

galeria zdjęć na fb >>>

Sztafeta 4x100m dziewcząt z IV LO okazała się bezkonkurencyjna podczas pierwszego rzutu Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej 2019/2020. Dziewczęta pobiegły w składzie: Oliwia Grzegrzółka (1AG), Magdalena Dolna (1B), Wiktoria Kobza (1AG), Daria Bieńkowska (3AB). Na najwyższym stopniu podium stanął także uczeń klasy 1AG - Filip Kołodziejski wygrywając konkurencję 400m. Brązowy medal wywalczył Szymon Kluska z klasy 1AG, który wygrał jedną z serii biegu na 1500m oraz Filip Cybulski - trzeci w biegu na 100m. Po pierwszym rzucie dziewczęta zajmują wysokie 5 miejsce, a chłopcy 7. Drugi rzut już wiosną. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych startów oraz rekordów życiowych. Opiekunami reprezentacji są nauczyciele wf: Olgierd Sęk i Piotr Mieszkowski.

zdjęcia na fb >>>

Podczas rozgrywanych w Płocku zawodów lekkoatletycznych w ramach finałów XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczniowie lekkoatletycznej klasy sportowej II-3 sięgnęli po najwyższe laury. Złoto w skoku w dal, z doskonałym nowym rekordem życiowym (5.25m), zdobyła Zuzanna Jakubiak. Najszybszym sprinterem okazał się Filip Cybulski. Dwukrotnie uzyskał najlepsze rezultaty w biegu na 100m. Podczas eliminacji uzyskał wynik 11.70, a w finale 11.97. Czwarty w biegu na 400m był uczeń klasy III-2 Jakub Graczyk.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos