27 wrzesień 2019

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych - I rzut 2019/2020

1294 razy
Złota sztafeta 4x100m Złota sztafeta 4x100m fot. Piotr Mieszkowski

Sztafeta 4x100m dziewcząt z IV LO okazała się bezkonkurencyjna podczas pierwszego rzutu Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej 2019/2020. Dziewczęta pobiegły w składzie: Oliwia Grzegrzółka (1AG), Magdalena Dolna (1B), Wiktoria Kobza (1AG), Daria Bieńkowska (3AB). Na najwyższym stopniu podium stanął także uczeń klasy 1AG - Filip Kołodziejski wygrywając konkurencję 400m. Brązowy medal wywalczył Szymon Kluska z klasy 1AG, który wygrał jedną z serii biegu na 1500m oraz Filip Cybulski - trzeci w biegu na 100m. Po pierwszym rzucie dziewczęta zajmują wysokie 5 miejsce, a chłopcy 7. Drugi rzut już wiosną. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych startów oraz rekordów życiowych. Opiekunami reprezentacji są nauczyciele wf: Olgierd Sęk i Piotr Mieszkowski.