No item found! Please check your config!

Dostali coś więcej... uczniowie IV LO uczcili Dzień Edukacji Narodowej w wyjątkowy sposób. Nie był to symboliczny "kwiatek" tylko odruch serca i "datek" dla Zosi z SMA. Trudno jednoznacznie powiedzieć, czyj był to pomysł, ale wszystkim się spodobał. Nauczyciele są dumni ze swoich wychowanków i w głębi serca cieszą się, że w obecnych czasach są osoby, dla których wychowanie do wartości ma znaczenie i przynosi efekty. Pomaganie innym i dzielenie się z potrzebującymi - w tym wypadku ratowanie chorej Zosi, to najpiękniejsze wartości dla których warto być nauczycielem - wychowawcą.

Etykiety

Drodzy Rodzice i Uczniowie, Szanowni Absolwenci i Sympatycy.

Zwracamy się do Was z prośbą o zaangażowanie w głosowaniu w 9 edycji Budżetu Obywatelskiego dla Płocka.

W tym roku działając we współpracy z innymi placówkami prosimy was o głos na projekt miejski nr 51 „Szkoła to podstawa”.

Korzyści dla Zespołu Szkół nr 1 to wyposażenie istniejącej pracowni informatycznej w nowy sprzęt tj.:

  • 18 komputerów PC typu All In One wraz z pakietem biurowym oraz programem antywirusowym;
  • dotykową tablicę interaktywną wraz z projektorem;
  • stanowiska uczniowskie - meble oraz krzesła do pracowni;

Pracownia zostanie udostępnione dla wszystkich uczniów co pozwoli na poprawę jakości kształcenia dzieci oraz ułatwi dostęp do usług cyfrowych.

 

Zasady głosowania:

Termin głosowania od 28 września do 11 października 2020 roku

Głosować można tylko raz, oddając tylko 2 głosy:

  • jeden głos na projekt ogólnomiejski
  • jeden głos na projekt osiedlowy

Formy głosowania:

  • internetowo – za pomocą systemu obsługi budżetu obywatelskiego płocka dostępnego na mojemiasto.plock.eu
  • bezpośrednio – po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem pesel w punkcie urzędu miasta płocka przy ul. misjonarskiej 22 (centrum organizacji pozarządowych). punkt czynny w godzinach 7:30-18:00 od poniedziałku do piątku.

Osoby uprawnione do głosowania, które nie ukończyły 18 lat muszą okazać się ważną legitymacją szkolną/ dowodem tymczasowym/paszportem oraz numerem PESEL. Osoby mające mniej niż 13 lat muszą też mieć zgodę opiekuna prawnego na udział w głosowaniu.

Etykiety
28 październik 2020

Otrzęsiny klas I LO

Dnia 25 września odbyły się otrzęsiny klas I LO. W tym roku otrzęsiny były nieco inne, gdyż w reżimie sanitarnym. Uczniowie, oprócz krótkiej prezentacji klasy, mieli za zadanie m.in. narysować swojego wychowawcę, odpowiedzieć na pytania z wiedzy o naszej szkole, i wreszcie zmierzyć swoje siły w przeciąganiu liny. Klasy aktywnie uczestniczyły w poszczególnych konkurencjach i już oficjalnie dołączyły do społeczności szkolnej IV LO.

fotorelacja na fb >>>

Etykiety

WAŻNE!!!

Ze względu na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego wyprawkę na świetlicę szkolną dla klas I, II, III na rok szkolny 2020/2021 ograniczamy do:

  • Pół ryzy papieru ksero,
  • 1 rolka ręcznika papierowego,
  • Chusteczki higieniczne w pudełku.

Wyprawkę do świetlicy należy dostarczyć do 11.09.2020r.

Etykiety

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos