No item found! Please check your config!

Dziewczęta z IV LO bezkonkurencyjne !!!
Złoto drużynowo, a i indywidualnie II, III i IV miejsce w XXVIII Płockich Ergowiosłach. Brawo! Gratulujemy!

Etykiety
07 kwiecień 2020

Szkolna Noc Wrażeń

W zeszły czwartek (05.03) w naszej szkole odbyła się Szkolna Noc Wrażeń.  W zabawie tej wzięło udział siedem drużyn - po sześciu przedstawicieli z chętnych klas licealnych i VIII SP. Zadaniem drużyn było odnalezienie „ukrytych” miejsc na terenie szkoły, a następnie wykonanie zadań, które czekały na nich w tych punktach. Uczniowie zmagali się, więc nie tylko z topografią naszej szkoły, ale również z różnego rodzaju łamigłówkami, łamańcami językowymi, pompowaniem balonów, rysowaniem, śpiewaniem i wiele, wiele innych. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko bystrością umysłu, ale również sprawnością fizyczną, gdyż wszystkie te zadania odbywały się na czas. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż Szkolna Noc Wrażeń (jak sama nazwa wskazuje) odbywała się w godzinach wieczornych (19.00- 21.00), a każda drużyna mogła mieć tylko jedną latarkę!

Wszystkie zespoły dzielnie wykonywały zadania, a przy tym dobrze się bawiły. Najlepszą klasą okazała się klasa ID, która najlepiej poradziła sobie z zadaniami. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim nauczycielom, którzy zechcieli pobawić się razem z nami tego wieczoru serdecznie dziękujemy.

więcej zdjęć na fb >>>

Etykiety

W styczniu i lutym w naszej szkole odbyły się Korespondencyjne Mistrzostwa IV LO na Ergometrze Wioślarskim. W wyniku zaciętej rywalizacji mistrzynią szkoły została Natalia Taras z klasy 1CG, a wśród chłopców najlepszy rezultat uzyskał Kacper Klujew (1CG).

Klasyfikacja dziewcząt:

1. Natalia Taras 1CG

2. Wiktoria Kobza 1AG

3. Julia Kwiatkowska 2A

4. Justyna Kwiatkowska 1CG

Klasyfikacja chłopców:

1. Kacper Klujew 1CG

2. Filip Kołodziejski 1AG

3. Kornel Michalski 1AG

4. Konrad Przybyszewski 1A

Wymienieni uczniowie będą reprezentować IV LO w XXVII Płockich Ergometrach 2020, które odbędą się 6 marca w ZST w Płocku.

Etykiety

Szkolne zawody Ultimate Frisbee w ramach Młodzieżowej Ligi Ultimate Frisbee organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp z o.o. za nami!

Jak powiedzieli organizatorzy: "emocji na parkiecie Orlen Areny nie powstydziłyby się nie jedne Mistrzostwa Polski".

Reprezentacja IV LO wywalczyła 4 miejsce.

Klasyfikacja końcowa
1. III LO
2. VII LO
3. LO im. St. Małachowskiego
4. IV LO
5. ZSE-K
6. LO im. Wł. Jagiełły
7. I LO CN-B

galeria zdjęć na fb >>>

Etykiety

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos