No item found! Please check your config!

Krzywousty - listopad 2022

29 listopad 2022

Olimpiada z ZUS

"Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

22 listopada18. uczniów liceum przystąpiło do olimpiady. Konkurs był poprzedzony cyklem czterech lekcji, na których uczniowie klas: II A, II B i III B zapoznawali się z zasadami funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Laureatami etapu szkolnego zostali:

Oliwia Sitkowska kl. II B

Maksymilian Golacik kl. II A

Aleksandra Szczesiak kl. II B

Dnia 23.11.2022 w naszej szkole odbyły się warsztaty z nauki samobadania piersi.

21 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie klas I-VIII przygotowali różne, miłe niespodzianki dla wylosowanych klas (plakaty, laurki, wierszyki, słodkie upominki), które musieli osobiście przekazać lub zaprezentować przydzielonym klasom. Licealiści zapisali miłe słowa na karteczkach, które następnie zostały rozdane losowo wybranym uczniom. W zabawę włączyli się również wychowacy klas, którzy również sprawili sobie wzajemnie miłe niespodzianki. Mamy nadzieję, że każdy poczuł się w tym dniu choć przez chwilę wyjątkowo.

10 listopada w naszej szkole świętowaliśmy 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Punktualnie o godz. 11.11 szkoła "stanęła do hymnu". Wszystkie klasy odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego przy akompaniamencie dobiegającym z radiowęzła szkolnego. Na kolejnej lekcji odbyła się uroczysta akademia z bogatym programem słowno-muzycznym.

Społeczność szkolna była również reprezentowana na płockich obchodach w dniu 11 listopada. Delegacja złożyła kwiaty przed Grobem Nieznanego Żołnierza na Placu Narutowicza.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos