No item found! Please check your config!

Krzywousty - grudzień 2022

21 grudzień 2022

Meet my Friend

W ramach projektu Meet my Friend uczniowie klasy 4a pod opieką p. Lidii Chodkowskiej przygotowali kartki świąteczne dla swoich kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 23. Nasi uczniowie również otrzymali pięknie przygotowane kartki! Udział w projekcie okazał się świetną zabawą! Merry Christmas! ??

W ramach Bożonarodzeniowego projektu językowego klasy 4b, 4c, 5b oraz 1A i 1B przygotowały przepiękne kartki świąteczne w trzech językach , które zostały wysłane do szkoły w Otwocku. Projekt miał na celu zachęcić i zmotywować uczniów do komunikowania sieę po angielsku, niemiecku i francusku poprzez pisanie kartek. W dniu 16.12.2022r. otrzymaliśmy wyczekiwane kartki bożonarodzeniowe od uczniów z pod Warszawskiej szkoły. W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie ciągle gdzieś się spieszą i myślą, aby się nie spóźnić, pisanie kartek wydawać by się mogło odeszło w zapomnienie. Jednak wcale tak nie jest. Udowodnili to właśnie nasi uczniowie??? Brawo Wy ❤️

Do tego, że nasi uczniowie mają ogromne serca nie trzeba nikogo przekonywać. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IC pod opieką p. Lidii Chodkowskiej i II B pod opieką p. Anity Szumańskiej postanowili obdarować podarunkami podopiecznych Fundacji Odzyskać Radość. Licealiści bardzo cieszyli się, że mogli wywołać uśmiechy na dziecięcych twarzach.

19 grudzień 2022

Fundacja Judyty w SP 2

W mroźny, poniedziałkowy poranek naszych najmłodszych uczniów odwiedziły Rydwany Judyty – niepełnosprawne psy, które są podopiecznymi Fundacji Judyta.
Panie opowiedziały o działalności Fundacji. Dzieci dowiedziały się także jak powinna wyglądać opieka nad psem, szczególnie zimą oraz co należy zrobić gdy znajdziemy bezdomnego psa.
Uczniowie mieli okazję przekonać się, iż nasi goście mają takie same potrzeby i upodobania jak zdrowe psy, a ograniczenia są tylko w naszych głowach.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos