No item found! Please check your config!

Krzywousty - luty 2023

W dniach: 08-09 lutego uczniowie wrzucali do skrzynki walentyki. W piątek Samorząd Uczniowski dotarł do wybranych adresatów i wręczył im miłosne wyznanie. Najbardziej kochliwą klasą w liceum została klasa IB, a w szkole podstawowej klasa VIII.

10.02.2023 został ogłoszony Dniem Dresiarza i Dresiary. Cała społeczność szkolna ubrała się na dresowo, a na przerwach p. Jacek Ratkowski umilał czas muzyką hiphopową.

W dniu 10.02.2023, uczniowie klas IV-VI rozpoczęli ferie zimowe od Szkolnego wieczoru wrażeń. Organizatorzy zapewnili uczniom mnóstwo atrakcji: koncert karaoke, wspólne jedzenie pizzy, poszukiwania cukierków w ciemnościach, wyzwania przygotowane przez nauczycieli, dyskoteka oraz gry grupowe.

Czwarte miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Klas IV w ramach MLS 2022/2023 zajęła reprezentacja SP nr 2 chłopców. Gratulujemy.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos