06 październik 2016

Deszczowy XXV Bieg Tumski

1409 razy
Pierwszaki z G-1 po biegach Pierwszaki z G-1 po biegach fot. Piotr Mieszkowski

Piotr Różycki z klasy 2A wygrał XXV Bieg Tumski rozegrany ulicami Starówki. W biegu licealistów nie miał sobie równych i pewnie minął linię mety, jak przystało na tegorocznego medalistę mistrzostw Polski w biegu na 600m.

Udany debiut w barwach IV LO zanotowała uczennica klasy 1AB - Patrycja Obidowska. W biegu licealistek rocznika 2000 zameldowała się na mecie na drugiej pozycji.

Równie dobrze zaprezentowali się debiutanci z G-1. W biegu dziewcząt na drugim stopniu podium stanęła Oliwia Antonowicz. Również srebro wywalczył Szymon Kluska, a brąz Filip Protas. Cała trójka uczęszcza do lekkoatletycznej klasy sportowej I-3.

Do sześcioosobowych dekoracji wzywani także byli: Gabriela Kuczyńska (6), Milena Kaźmierowska (5), Milena Antonowicz (6), Filip Kołodzieski (6).

Wszystkim gratulujemy wyników i hartu ducha, by walczyć nie tylko z przeciwnikami ale także deszczową i zimną aurą.