No item found! Please check your config!
21 czerwiec 2019

Wakacji nadszedł czas ...

787 razy

Punktualnie o 10.00 w hali Zespołu Szkół nr 1 w Płocku rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Choć było tradycyjnie, czyli: poczty sztandarowe, przemówienia, nagradzanie najlepszych uczniów, występy artystyczne ... to jednak była to uroczystość szczególna i wyjątkowa. Pożegnaliśmy trzy klasy gimnazjalne. Tym samym Gimnazjum nr 1 w Płocku przeszło do historii ... Pani Dyrektor pożegnała w imieniu społeczności szkolnej Panią Małgorzatę Ogonowską - polonistkę, opiekunkę gazetki szkolnej "Gaduła", a od dziś szczęśliwą emerytkę.

Po części oficjalnej, uczniowie udali się do sal lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, gdzie również emocji nie zabrakło. Uczniowie kończący szkołę uświadomili sobie, że rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu, że niektórzy już nigdy się nie zobaczą ... takie są koleje losu. Ale z pewnością pozostaną wspomnienia ...

Galeria fotografii na FB >>>

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos