No item found! Please check your config!
27 październik 2019

Rajd „Ciżemka”

227 razy

W sobotę 26.10.2019 odbyła się kolejna impreza turystyczna dla uczniów naszej szkoły- rajd „Ciżemka”. W rajdzie wzięli udział tym razem wyłącznie uczniowie z klasy 5a i 8a.

Grupa dzielnych piechurów pod opieką p. A. Brzeskiego i p. R. Zubka wyruszyła z Borowiczek i pokonała niezwykle malowniczą trasę liczącą około 7km przez lasy i łąki w okolicach Borowiczek i Cekanowa.

W trakcie rajdu uczniowie doskonalili swoje umiejętności w zakresie orientowania się w terenie oraz posługiwania się kompasem- musieli wyznaczyć odpowiedni azymut i odszukać ukryte przedmioty. Nagrodą za włożony wysiłek były pyszne pączki dla każdego uczestnika.

Dłuższy postój miał miejsce na polanie przy kaplicy św. Huberta. Uczniowie mogli odpocząć przy ognisku i upiec kiełbaski. Następnie nastąpił powrót do Borowiczek i autobusem KM na Międzytorze.

Organizator rajdu

Artur Brzeski

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos