No item found! Please check your config!
28 grudzień 2019

RAZEM NA ŚWIĘTA

288 razy

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Podjęliśmy się akcji, której celem była pomoc tym najbardziej potrzebującym, a wszystko po to, aby samotni i chorzy ludzie mogli przeżywać okres świąteczny w radosnej atmosferze. Młodzież naszej szkoły zebrała bardzo dużą ilość środków czystości, słodyczy i zabawek dla dzieci z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego. Zrobili też całą masę kartek bożonarodzeniowych dla chorych z płockiego Hospicjum. Wreszcie, zaprosili seniorów na wspólne kolędowanie. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze :-)

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos