No item found! Please check your config!
05 listopad 2022

Upoluj swoją książkę

88 razy

Nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu ,,Upoluj swoją książkę", dzięki któremu uczniowie szkół średnich będą mogli zupełnie za darmo przeczytać bestsellerowe e-booki i audiobooki.

W ramach akcji w szkole rozwieszone są plakaty z okładkami książkowych bestsellerów dla młodzieży i kodem QR (przy sali 111, 208 oraz klatce schodowej z  piwnicy na parter).  Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, uczniowie na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Projekt „Upoluj swoją książkę” oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacji i języka bliskich nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos