No item found! Please check your config!
30 listopad 2018

Andrzejki w Krzywoustym

265 razy

Dnia 29 listopada w naszej Szkole odbyły się Andrzejki. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie klasy  II A/B, III3,  którzy przygotowali różnorodne wróżby. Uczniowie i nauczyciele mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych informacji.

 Wśród uczniów  można było spotkać wiedźmy, wróżki, czarodziejki i wróżbitów. W tym roku po raz pierwszy dołączyli do nas uczniowie ze szkoły podstawowej z klas Ia, Ib, IV a i VIIa. Oprócz magii „starsi” uczniowie piekli pyyyyszne naleśniki za symboliczną złotówkę J 

Każda klasa, która chciała wziąć udział w tej imprezie wpłacała po złotówce za każdego ucznia lub przynosiła karmę dla milusińskich ze schroniska. Tym sposobem zebraliśmy duuużą ilość karmy i 130,60 zł, które zostaną przekazane na płockie schronisko.

Dziękujemy za hojność i zapraszamy za rok!!!

SU

Galeria zdjęć na FB >>>

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos