No item found! Please check your config!
26 wrzesień 2019

Otrzęsiny klas I LO

872 razy
Bawili się wszyscy, a wygrała 1AG Bawili się wszyscy, a wygrała 1AG fot. Piotr Mieszkowski

Dnia 26 września w naszej szkole odbyły się otrzęsiny dla klas I liceum. Uczniowie, oprócz prezentacji swojej klasy i profilu, mieli za zadanie m.in. narysować swojego wychowawcę, odpowiedzieć na pytania z wiedzy o naszej szkole, zapamiętać jak najwięcej informacji na temat swojego wychowawcy. Nie zabrakło też konkurencji sportowych takich jak: przeciąganie liny czy  hula-hop. Wszystkie klasy aktywnie uczestniczyły w poszczególnych konkurencjach wykazując się sprytem, wiedzą i zręcznością. Na koniec każda klasa otrzymała dyplom.

zdjęcia na fb >>>

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos