No item found! Please check your config!
23 październik 2022

Sukces koła turystycznego „WATRA”- II miejsce w grze miejskiej

153 razy

W sobotę 22.10.2022 uczniowie szkoły podstawowej należący do koła turystycznego „WATRA” wzięli udział w kolejnej imprezie turystycznej organizowanej przez PTTK Płock i L.O. im. St. Małachowskiego. Tym razem była to gra miejska w ramach rajdu „Ciżemka”, w trakcie której uczestnicy mieli do wykonania szereg zadań związanych z obiektami historycznymi, sportowymi i kulturalnymi Płocka. Aby rozwiązać zadania uczniowie musieli dotrzeć do punktów kontrolnych zlokalizowanych w takich punktach jak: molo, zalew Sobótka, katedra oraz pomnik Wł. Broniewskiego.

Na mecie rajdu w L.O. im. St. Małachowskiego czekał na uczniów słodki poczęstunek w postaci pysznych pączków. Następnie nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Koło turystyczne „WATRA” okazało się jednym z najlepszych drużyn - zdobyło II miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Opiekę nad grupą uczniów w trakcie rajdu sprawował p.Artur Brzeski.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos