No item found! Please check your config!

Krzywousty - maj 2024

W dniu 16 kwietnia 2024 r. uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyli w lekcji z serii „Bezpieczna Kraina Energa- Operator”. Zajęcia poświęcone były elektrośmieciom. Dzieci z bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem odkrywały: co to są elektrośmieci, jak oznakowane są elektrośmieci, jak z nimi postępować? Wykorzystując gry online mogły samodzielnie segregować śmieci do odpowiednich pojemników. Jednocześnie uczyły się, w jak sposób dbać o naturalne zasoby naszej planety Ziemi.

Oprócz ciekawych filmików instruktażowych uczniowie mieli możliwość wykonywania różnorodnych ćwiczeń interaktywnych na specjalnym ekranie przekazanym szkole przez Energę- Operator. Zajęcia sprawiły naszym Milusińskim ogromną radość, zachęciły je nie tylko do oszczędzania prądu, ale również do odpowiedniego postępowania z elektrośmieciami. Tym samy uświadomiły uczniom, że właśnie od Nich zależy przyszłość naszej zielonej planety.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos