No item found! Please check your config!

Krzywousty - luty 2020

W styczniu i lutym w naszej szkole odbyły się Korespondencyjne Mistrzostwa IV LO na Ergometrze Wioślarskim. W wyniku zaciętej rywalizacji mistrzynią szkoły została Natalia Taras z klasy 1CG, a wśród chłopców najlepszy rezultat uzyskał Kacper Klujew (1CG).

Klasyfikacja dziewcząt:

1. Natalia Taras 1CG

2. Wiktoria Kobza 1AG

3. Julia Kwiatkowska 2A

4. Justyna Kwiatkowska 1CG

Klasyfikacja chłopców:

1. Kacper Klujew 1CG

2. Filip Kołodziejski 1AG

3. Kornel Michalski 1AG

4. Konrad Przybyszewski 1A

Wymienieni uczniowie będą reprezentować IV LO w XXVII Płockich Ergometrach 2020, które odbędą się 6 marca w ZST w Płocku.

Szanowni Państwo Rodzice,

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do klas I w szkołach podstawowych

Informacja dotycząca zgłoszenia dziecka do szkoły obwodowej

Dla Rodziców, którzy chcą zapisać dziecko do szkoły obwodowej, system informatyczny NABO zostanie uruchomiony  w dniach 2 marca od godz. 9.00 – 29 maja 2020 r. do godz. 15.00. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty w użytkowaniu systemu, mogą skorzystać z pomocy w szkole podstawowej.

 

Informacja dotycząca rekrutacji do klas I szkół podstawowych dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły

Rekrutacja do samorządowych szkół podstawowych dla dzieci zamieszkałych poza obwodem danej szkoły prowadzona będzie z wykorzystaniem systemu informatycznego, który zostanie uruchomiony w dniach 15 czerwca od godz. 9.00 - 17 czerwca 2020 r. do godz. 15.00 Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty w użytkowaniu systemu, mogą skorzystać z pomocy w szkole podstawowej.

 

<<<<<<Rekrutacja do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Płock na rok szkolny 2020/2021>>>>>> 

 

 

 

 

Szkolne zawody Ultimate Frisbee w ramach Młodzieżowej Ligi Ultimate Frisbee organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp z o.o. za nami!

Jak powiedzieli organizatorzy: "emocji na parkiecie Orlen Areny nie powstydziłyby się nie jedne Mistrzostwa Polski".

Reprezentacja IV LO wywalczyła 4 miejsce.

Klasyfikacja końcowa
1. III LO
2. VII LO
3. LO im. St. Małachowskiego
4. IV LO
5. ZSE-K
6. LO im. Wł. Jagiełły
7. I LO CN-B

galeria zdjęć na fb >>>

21 stycznia 2020 r. odbyła się VIII edycja konkursu „Śladami Zygmunta Padlewskiego i powstania styczniowego w Płocku” pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Nowakowskiego – Prezydenta Miasta Płocka. Konkurs zorganizowały Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego i Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku.

Konkurs odbył się w 157 rocznicę wybuchu powstania styczniowego. Jego celem było upamiętnienie bohaterów powstania, w szczególności Zygmunta Padlewskiego – naczelnika wojskowego województwa płockiego straconego przez władze carskie.

Drużyna konkursowa składała się z 4. osób. Pracę plastyczną, widokówkę związaną tematycznie z powstaniem wykonała Izabela Woźnowska z klasy VIII A, w części teoretycznej odpowiedzi udzielały Natalia Dworakowska i Wiktoria Gerc (klasa I D), a w części krasomówczej wystąpiła Gabriela Bąbała (I D). Uczennice  do konkursu przygotowywali p. Jolanta Rybińska i p. Rafał Zubek. Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy, piękne kalendarze ufundowane przez Urząd Miasta Płocka oraz atrakcyjne nagrody, których fundatorem była Rada Mieszkańców Osiedla „Łukasiewicza”. Dodatkowo p. Joanna Banasiak, dyr. Książnicy Płockiej, wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom wydawnictwo Książnicy Płockiej poświęcone Aleksandrowi Wernikowi – przedwojennemu prezydentowi Płocka.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos