No item found! Please check your config!
"Szkoła do hymnu" 2021 r. to akcja zachęcająca szkoły, przedszkola i placówki oświatowe do odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego".
 Hymn śpiewany jest w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości – 10 listopada, o godz. 11.11.

Etykiety

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Aleksandra Dąbrówka z klasy 2b  w dniu 26 października 2021 r. zdobyła brązowy medal w Turnieju Szachowym organizowanym przez MSCDN.

Gratulujemy, Olu i życzymy kolejnych  szachowych sukcesów!

Etykiety

20.10.2021 r. trzy drużyny reprezentujące klasy trzecie Szkoły Podstawowej nr 2 w Płocku postanowiły zmierzyć się z  ortograficznymi zagadkami i rebusami. By zająć miejsce na podium, trzeba było wykazać się znajomością zasad ortograficznych, a także umiejętnością współpracy z kolegami i koleżankami z klasy. Wszystkie trzy drużyny ambitnie walczyły z napotykanymi trudnościami ortograficznymi.

Walka była bardzo wyrównana i trwała do ostatniej konkurencji.

Pierwsze miejsce zajęły dwie klasy: klasa III a i III c, drugie miejsce  zajęła klasa III b.

          

Gratulujemy wszystkim klasom świetnej znajomości zasad ortograficznych!

 

Organizatorzy konkursu :

Barbara Podraska, Magda Celmer, Grażyna Kurzyńka, Jolanta Łuszczyńska

Etykiety

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w konkursie plastycznym pt."Lew, zebra i alpaki dbają na drodze o dzieciaki" zorganizowanym przez „Akademię Lwa Honorka”. Uczeń tej klasy - Szymon Pawiński - zdobył  pierwsze miejsce. Wśród nagród, które otrzymał, są pozaszkolne zajęcia edukacyjne dla dzieci z całej klasy.

  

   Odwiedziny wyjątkowych gości w naszej szkole, Lwa Honorka i cioci Agnieszki, były dla dzieci wielką niespodzianką. Pracownicy Straży Miejskiej gratulowali zwycięzcy sukcesu, dziękowali pozostałym uczniom za udział w konkursie i wręczyli nagrody. Wszystkie dzieci otrzymały zestaw odblasków. Dzięki tej wizycie uczniowie klasy 3a poczuli się wyróżnieni, czego dowodem są pamiątkowe zdjęcia.

Etykiety

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos