No item found! Please check your config!

 

Lp.

Nazwisko  i imię

Konsultacje z uczniami

terminy/godziny

Konsultacje z rodzicami

terminy/godziny

1

Ambroziak-Bereszczyńska Urszula

12.09. godz. 12.35-13.35

19.09. godz. 12.35-13.35

26.09. godz. 12.35-13.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 06.09.2022 r.

17:00-18:00

2

Aronowska-Tokarska  Anna

09.09. godz. 13:35-14:35

13.09. godz. 14:30-15:30

29.09. godz. 07:55-08:55

konsultacje z języka angielskiego dla klasy VI a

3

Bartosiewicz  Beata

14.09. godz. 13:35-14:35

21.09. godz. 13:35-14:5

28.09. godz. 13:35-14:35

konsultacje dla maturzystów (kl. IVA i KL. IVB)

4

Białach Ewa

12.09. godz. 13:40-14:40

19.09 godz. 13:40-14:40

26.09 godz. 13:40-14:40

5

Bogiel  Sylwia

09.09. godz. 14:00 -15:00

21.09. godz. 7:00 – 8:00

28.09. godz. 7:00 – 8:00

6

Bogucka Monika

09.09. godz. 14:00 – 15:00

13.09. godz. 13:40 – 14:40 konsultacje dla ucznia

20.09. godz. 13:40 – 14:40

konsultacje dla rodzica

7

Bońkowska Elżbieta

09.09. godz. 14:00 – 15:00

19.09. godz. 12:40 – 13:40

26.09. godz. 12:40 – 13:40

8

Bornińska  Maria

16.09. godz.14.30- 15.30

23.09 godz.14.30-15.30

30.09 godz. 14.30-15.30

konsultacje dla kl. II B

9

Brzeski  Artur

08.09. godz. 13:40-14:40

15.09. godz. 13:40-15:40

22.09. godz. 13:40-14:40

konsultacje z geografii dla klasy IV D

10

Brzezińska  Magdalena

15.09. godz. 13.35-14.35

22.09. godz. 13.35-14.35

29.09. godz. 13.35-14.35

konsultacje z języka angielskiego dla klasy IV B

11

Celmer  Magdalena

09.09. godz. 14:00-15:00

15.09. godz. 12:55-13:55

22.09. godz. 12:55-13:55

 

12

Chodkowska  Lidia

14.09. godz. 7:50-8:50

21.09. godz. 7:50-8:50

28.09. godz. 7:50-8:50

konsultacje dla kl. III B

13

Ciurzyńska Agnieszka

15.09.godz.12:50-13:35

22.09.godz.12:50-13:35

29.09. godz.12:50-13:35

koło misyjne

14

Domosławska Urszula

12.09. godz. 14:30-15:30

19.09. godz. 14:30-15:30

26.09. godz. 14:30-15:30

15

Felczak Anita

16.09. godz. 11.30-12.30
23.09. godz. 11.30-12.30

30.09. godz. 11:30-12:30

16

Karina Jaworska

14.09. godz. 8.00-9.00

21.09. godz. 8.00-9.00

28.09. godz. 8.00-9.00

17

Kajkowska  Irena

13.09. godz. 13:35-14:35

20.09. godz. 13:35-13:45

27.09. godz. 13:35-14:35

18

Kapuścińska  Marzena

13.09. godz. 14:25-15:25

21.09. godz.13:40-14:40

28.09.godz. 13:40-14:40

19

Kozakiewicz  Agnieszka

15.09. godz. 15:20-16:20

20.09. godz. 15:20-16:20

27.09. godz. 15:20-16:20

20

Kroczewska  Agnieszka

13.09. godz. 14:30-15:30

23.09. godz. 13:30-14:30

26.09. godz. 15:20-16:20

21

Królikowska Katarzyna

19.09. godz. 14:30-15:30

22

Kurzyńska  Grażyna

16.09. godz. 7:30-8:30

23.09. godz. 7:30-8:30

30.09. godz. 7:30-8:30

23

Lewandowska Karolina

14.09. godz. 13.45-14.45

21.09. godz. 13.45-14.45

28.09. godz. 13.45-14.45

konsultacje dla kl. IV a

24

Lucińska  Dorota

09.09. godz. 14:30-15:30

13.09. godz. 14:30-15:30

27.09. godz. 14:30-15:30

25

Łuszczyńska  Jolanta

13.09. godz. 13:30-14:30

20.09. godz. 13:30-14:30

27.09. godz. 13:30-14:30

26

Michalak Tomasz

23.09. godz. 13:40-14:40

27

Mieszkowski  Piotr

12.09. godz. 14:30-15:30

19.09. godz. 14:30-15:30

26.09. godz. 14:30-15:30

28

Niemiec  Monika

15.09. godz. 14:30-15:30

22.09. godz. 14:30-15:30

29.09. godz. 14:30-15:30

29

Olewnik Magdalena

09.09. godz. 14:00-15:00

21.09. godz. 11:30-12:30

28.09. godz. 11:30-12:30

30

Orłowska  Patrycja

13.09. godz. 8:00-9:00

20.09. godz. 8:00-9:00

27.09. godz. 8:00-9:00

31

Ostrowska  Dorota

12.09. godz. 14:00-15:00

19.09. godz. 14:00-15:00

26.09. godz. 14:00-15:00

32

Piecka  Monika

14.09. godz. 15:20-16:20

21.09. godz. 15:20-16:20

28.09. godz. 15:20-16:20

33

Plebaniak Marcin

12.09. godz. 14:35-15:35

19.09. godz. 14:35-15:35

26.09. godz. 14:35-15:35

34

Podraska Bożena

13.09. godz.12:35-13:35

20.09.  godz.12:35-13:35

27.09.   godz.12:35-13:35

35

Przybylski  Paweł

16.09. godz. 16:00-17:00

23.09. godz. 16:00-17:00

30.09. godz. 16:00-17:00

36

Pytel  Marzena

13.09. godz. 13:45-14:45

20.09. godz. 13:45-14:45

27.09. godz. 13:45-14:45

37

Ratkowski  Jacek

 

38

Rybińska-Janicka  Jolanta

15.09. godz. 14:30-15:30

22.09. godz. 14:30-15:30

29.09. godz. 14:30-15:30

39

Sęk  Olgierd

16.09. godz. 15.30-16.30

23.09. godz. 15.30-16.30

30.09. godz. 15.30-16.30

40

Sobczyńska Justyna

9.09. godz. 14:00-15:00.
19.09. godz. 13:00-14:00.
26.09. godz. 13:00-14:00

41

Szumańska Anita

12.09. godz. 15:30-16:30

19.09. godz. 15:30-16:30

26.09. godz. 15:30:16:30

42

Szymańska  Anna

15.09. godz. 7:00-8:00

22.09. godz. 7:00-8:00

29.09. godz. 7:00-8:00

43

Szymański Łukasz

15.09. godz. 14:30-15:30

22.09. godz. 14:30-15:30

29.09. godz. 14:30-15:30

44

Tomaszewska Ewa

09.09. godz. 13:35-14:35

13.09. godz. 14:30-15:30

23.09. godz. 13:35-14:35

konsultacje z chemii

45

Wilewska  Edyta

14.09. godz. 7:00-8:00

21.09. godz. 7:00-8:00

28.09. godz. 7:00-8:00

konsultacje dla kl. 8a

46

Wochowska-Wołosz Katarzyna

16.09. godz. 7:45-8:45

23.09. godz. 7:45-8:45

30.09. godz. 7:45-8:45

konsultacje matematyczne dla kl. I C

47

Wyrębkowska Dagmara

09.09. godz. 14:00-15:00

21.09 godz.  12:40-13:40

28.09. godz. 12:40-13:40

48

Zander Patrycja

12.09. godz. 13:35-14:35

19.09. godz. 13:35-14:35

26.09. godz. 13:35-14:35

49

Zarębowska  Agata

13.09 godz. 13.35-14.35

20.09 godz. 13.35-14.35

27.09 godz. 13.35-14.35

50

Zubek  Rafał 

12.09. godz. 13:35-14:35

19.09. godz. 13:35-14:35

26.09. godz. 13:35-14:35

Etykiety

Konkurs ,,Otwarte Krajobrazy Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego” .

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Marcelina Duchewicz zdobyła

II  miejsce w przyrodniczym konkursie edukacyjnym o Brudzeńskim Parku Krajobrazowym.

 

Gratulujemy Marcelinie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Etykiety
27 wrzesień 2022

Mikołajkowe Warsztaty

Wraz z początkiem grudnia, jak co roku, rozpoczęły się  gorączkowe przygotowania do świąt. Uczniowie klas I –III postanowili wziąć udział w mikołajkowych warsztatach, by doskonalić swoje umiejętności związane z pieczeniem pierników i wykonywaniem świątecznych ozdób.

Warsztaty dosytarczyły wszystkim wiele radości, a przepyszne pierniczki, kolorowe bombki oraz świąteczne świece, które przygotowali uczniowie, potwierdzają tylko, że wszyscy przygotowania do świąt zdali na szóstkę!

Etykiety
27 wrzesień 2022

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada 2021 r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.  Wszystkie dzieci mogły przynieść swoją ukochaną pluszową przytulankę, a także obejrzeć prezentację na platformie Genially „W muzeum Pluszowego Misia”.  Następnie układały puzzle, rozwiązywały quizy, wykonały prace plastyczno- techniczne o tematyce związanej z tym dniem.  Dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczniów była „fotobudka”, w której mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

To był niezwykle radośny, „miśkowy i przytulankowy” dzień!!

Etykiety

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos