No item found! Please check your config!
01 kwiecień 2021

SILNI MOCĄ NIE PRZEMOCĄ

671 razy

Dzieci z klas 1-3 wraz z wychowawczyniami wzięły udział w konkursie plastycznym #SILNI MOCĄ NIE PRZEMOCĄ w ramach projektu NIEBIESKI organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku wraz z Zespołem ds. Przeciwdziałania Przemocy, działającym w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Płocku. Uczniowie mieli do wykonania pracę konkursową pod hasłem #SILNI MOCĄ NIE PRZEMOCĄ do wyboru: plakat w formie puzzli, kolorowy rebus lub krzyżówkę. W pracy należało wykorzystać posiadaną wiedzę dotyczącą problematyki przemocy.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i pomysłowością podczas wykonywanych prac.  

Szanowne JURY doceniło wysiłek dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płocku.

W dniu 24.03.2021 roku w SP nr 2 w Płocku Pani Dyrektor Marzenna Machała-Pniewska odebrała od Organizatorów dyplomy, nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie #SILNI MOCĄ NIE PRZEMOCĄ.

I miejsce zajęła klasa 3a z wychowawczynią panią Elżbietą Bońkowską w kategorii „plakat”

II miejsce zajęła klasa 3b z wychowawczynią panią Moniką Bogucką w kategorii „plakat w formie puzzli”

II miejsce zajęła klasa 1b z wychowawczynią panią Magdaleną Celmer w kategorii „plakat w formie puzzli”.

Klasy 1a z wychowawcą panią Bożeną Podraską, 2a z wychowawcą panią Anetą Gwóźdź, 2b z wychowawcą panią Magdaleną Olewnik, 2c z wychowawcą panią Teresą Majkowską otrzymały od jury Podziękowania i Dyplomy.

Główną nagrodą jest pełna niespodzianek wizyta w KMP w Płocku, która odbędzie się w najbliższym dogodnym terminie (po pandemii).

Wszystkim Dzieciom i Nauczycielom GRATULUJEMY

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos