No item found! Please check your config!
29 kwiecień 2022

Dzień Ziemi

370 razy

Z okazji Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole Pokaz Mody Ekologicznej. Uczniowie klas I-III, którzy przygotowali strój z recyklingu, wzięli udział w konkursie.

   Jury - panie dyrektor oraz wychowawcy klas młodszych - wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Maciejewska z klasy 3a, drugie miejsce - Adam Staniszewski z klasy 3c, a trzecie miejsce - Lena Łukaszewska z klasy 1a. Wyróżnienia otrzymały dziewczynki z klasy 2b: Aleksandra Dąbrówka, Maria Durmaj i Lena Wrotniewska. Uczniowie oglądający pokaz, przyznali w drodze głosowania Nagrodę Publiczności, którą otrzymała Laura Fronc z klasy 2a.

   Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni, a wszystkie dzieci zaangażowane w przygotowanie strojów ekologicznych dostały pamiątkowe dyplomy. Mali projektanci wykazali się kreatywnością i oryginalnością, co dało zachwycający efekt. Udział w wydarzeniu sprawił uczestnikom wiele radości.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos