No item found! Please check your config!
10 grudzień 2022

Najpiękniejsza Tumska Choinka

425 razy
W dniu 7.12.2022r. klasa Ia, Ib i IIb wzięły udział w konkursie świątecznym "Najpiękniejsza Tumska Choinka". Uczniowie przygotowywali własnoręcznie ozdoby choinkowe, a następnie dekorowali samodzielnie przydzielone przez organizatora konkursu choinki na ulicach Starego Miasta w Płocku. Celem konkursu jest upowszechnienie tradycji bożonarodzeniowych oraz promowanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci.
Zachęcamy do głosowania na choinki udekorowane przez wyżej wymienione klasy. Zdjęcia wszystkich udekorowanych choinek są udostępnione na stronie "Starówka Płock" na Facebooku. Zdjęcia można znaleźć w albumie "Najpiękniejsza Tumska Choinka 2022". Aby zagłosować wystarczy wejść na profil na Facebooku "Starówka Płock", odnaleźć w ww. albumie zdjęcia choinek klasy Ia, Ib lub IIb ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Książąt Mazowieckich w Płocku i polubić zdjęcie poprzez zostawienie łapki w górę (like). Głosowanie trwa od 9.12.2022 do 20.12.2022 do godziny 12:00.
Zapraszamy!
 
 

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos