No item found! Please check your config!
15 grudzień 2022

EksperymentujeMY - warsztaty mikołajkowe

742 razy

W dniu 6.12.2022r. w naszej szkole odbyły warsztaty i pokazy doświadczeń "EksperymentujeMY". Program został zrealizowany przez ORLEN Laboratorium S.A. W ramach nawiązanej przez naszą szkołę współpracy uczniowie poprzez doświadczenia chemiczne mogli dowiedzieć się różnych interesujących i ciekawych rzeczy. Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się min. jak powstaje suchy lód. Ponadto wszyscy uczniowie z klas 1-6 wykonali samodzielnie i własnoręcznie kule musujące do kąpieli o różnej fakturze, kolorach i zapachu.

 

 

 

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos