No item found! Please check your config!

Krzywousty - czerwiec 2019

Punktualnie o 10.00 w hali Zespołu Szkół nr 1 w Płocku rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Choć było tradycyjnie, czyli: poczty sztandarowe, przemówienia, nagradzanie najlepszych uczniów, występy artystyczne ... to jednak była to uroczystość szczególna i wyjątkowa. Pożegnaliśmy trzy klasy gimnazjalne. Tym samym Gimnazjum nr 1 w Płocku przeszło do historii ... Pani Dyrektor pożegnała w imieniu społeczności szkolnej Panią Małgorzatę Ogonowską - polonistkę, opiekunkę gazetki szkolnej "Gaduła", a od dziś szczęśliwą emerytkę.

Po części oficjalnej, uczniowie udali się do sal lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, gdzie również emocji nie zabrakło. Uczniowie kończący szkołę uświadomili sobie, że rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu, że niektórzy już nigdy się nie zobaczą ... takie są koleje losu. Ale z pewnością pozostaną wspomnienia ...

Galeria fotografii na FB >>>

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 roku o godzinie 10:00 w hali Zespołu Szkół nr 1 w Płocku.

Serdecznie zapraszamy

04 czerwiec 2019

Kocham Cię szkoło

Jak co roku, w naszej szkole Dzień Dziecka świętuje młodzież gimnazjum i liceum, biorąc udział w turnieju klas "Kocham Cię szkoło".

W tym roku w szranki stanęły zespoły szkół przeciw sobie.

Młodzież rywalizowała w konkurencjach sprawnościowych oraz rozwiązując zagadki dotyczące wiedzy o szkole.

Należało się wykazać szybką reakcję na pytanie, spostrzegawczością i umiejętnością pracy zespołowej.

Współzawodnictwo zakończyło się remisem.

Dyplomy i niezdrowe słodkości w imieniu dyrektor szkoły po zakończeniu wręczyli Agnieszka Kroczewska i Olgierd Sęk.

04 czerwiec 2019

Mini Talen Show

Dziś w naszej szkole odbył się Mini Talent Show. Odbyło się 18 prezentacji różnych talentów uczniów naszej szkoły z klas młodszych. Uczniowie Klas: 1a,1b, 2a oraz 2a zaprezentowali talenty wokalne, taneczne, sprawnościowe i rysunkowe. Zmagania uczestników oceniało siedmioosobowe jury w składzie: Pani Agnieszka Kroczewska, Pani Magdalena Brzezińska, Wiktoria Kobza z klasy III 3, Karolina Bauman (III 2), Roksana Piórkowska (III 1), Justyna Lewandowska (7) oraz Roksana Ziemińska z klasy 4.

I miejsce: Julia Rychlik i Julia Łukasiak (2a)

I miejsce: Julia Nakielska – 1b

II miejsce: Wojtek Turkowski – 1b

II miejsce: Blanka Malara – 1b

II miejsce: Laura Lemanowicz – 2a

III miejsce Zuzia Siczek i Amelia Hiszpańska – 1a

Nagroda publiczności: Wojtek Turkowski – 1b

galeria zdjęć na FB >>>

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos