No item found! Please check your config!

Krzywousty - grudzień 2023

Uczniowie klas I SP nr 2 w Płocku wraz z rodzicami wzięli udział w konkursie plastycznym na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową. Efektem są przepiękne prace uczniów.

04 grudzień 2023

Nafciarze u najmłodszych

W dniu 4.12.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Książąt Mazowieckich w Płocku odbyły się zajęcia sportowe organizowane przez trenerów i zawodników Orlen Wisły II Płock. Uczniowie z klasy 2a poznali szczegóły i zasady gry w piłkę ręczną, zadawali różne pytania do zawodników i trenera. Uczestniczyli w grach i zabawach, związanych z tematyką piłki ręcznej, a także nauczyli się podstaw i zasad tej dyscypliny. Zajęcia miały na celu rozwój w obszarze fizycznym dzieci, zachęcenie ich do uprawiania i poznawania dyscyplin sportowych, a także promowanie zdrowego trybu życia i odżywiania.

Klasa 4a otworzyła sezon mikołajkowy już w piątek,1 grudnia. Uczniowie obdarowali się przeróżnymi prezentami. Były zabawki,książki,kosmetyki oraz mnóstwo słodkości.To był radosny dzień.

O nas

Zespół Szkół nr 1 w Płocku to szkoła bezpieczna, przyjazna i nieustannie się rozwijająca. Dobre wyposażenie, baza sportowa i wykwalifikowana kadra to niewątpliwe atuty szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj ...

Nasz Głos